سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۲۹
آيين انتخاب وب سري و فيلم‌هاي کوتاه برتر جشنواره کودکآنلاين با حضور، محمدجواد آذري جهرمي، وزير ارتباطات، سيد محمد بطحايي وزير آموزش‌وپرورش، احمد مسجد جامعي، عضو شوراي شهر تهران و وزير اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامي، عليرضا تابش، رئيس بنياد فارابي و ابوالحسن فيروزآبادي، دبير شوراي عالي فضاي مجازي برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳ : ۳۶
وزير ارتباطات از شناسايي عامل دستکاري در نظرات مردم مربوط به برنامه تلويزيوني خبر داد و گفت: گزارش کامل و با جزئيات فني چگونگي دستکاري نظرات مردم در جشنواره صداوسيما، نهايي و براي پليس ارسال شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰ : ۲۳
متقاضیانی که در مصاحبه دومین مرحله از جذب امریه سربازی روز شنبه 11 اسفند شرکت کرده اند می توانند با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام، به سامانه امریه قابل مشاهده در سایت وزارت ارتباطات مراجعه و نتیجه نهایی را مشاهده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۳ : ۱۴
هیات انتخاب بخش «ایده برای وب‌سری» نخستین جشنواره کودکآنلاین، نامزدهای اولیه انتخاب شده در این بخش را اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۹ : ۷
رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات تشریح کرد: ناگفته‌هایی از دستکاری آرای نظرسنجی برنامه‌های تلویزیون
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادعاهای مطرح شده درباره اینکه جابجایی آرای نظرسنجی محبوبترین برنامه صداوسیما را شرکتی انجام داده است که از این وزارتخانه مجوز دارد را رد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۹
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم درباره‌ی دستکاری نظرسنجی آرا مردمی اظهار کرد کرد: یکی از شرکت‌های مجوزدار وزارت ارتباطات نقش اصلی را در جابجایی آرای مردمی داشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۸
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، فراخوان هشتمين جشنواره فاوا را با هدف شناسايي و حمايت از نخبگان و فعالان اين حوزه منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نادر ثناگو مطلق را به عنوان رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت خدمات هوايي پيام منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۵
نخستين بخش از مستند تاريخ شفاهي وزارت ارتباطات به مدت 30 دقيقه با موضوع ارتباطات در قبل از انقلاب منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۰
نتيجه جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد متقاضي مي توانند تاريخ و زمان مصاحبه را در سايت اطلاع رساني وزارت ارتباطات مشاهده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به راه اندازي آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي گفت: برنامه جامع ده ساله اي که براي بخش فضايي طراحي شده بود به اتمام رسيده و بايد برنامه جديدي در اين حوزه مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷ : ۲۱
مراسم افتتاح آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي (EMC) و رونمايي از دستاوردهاي جديد پژوهشگاه فضايي ايران امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۶ : ۴۶
سوال دو نماينده مجلس از وزراي ارتباطات و علوم اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۲۲
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳ : ۳۲
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي