سرویس ICT داخلي
رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور با اشاره به سرمايه گذاري 3.5 تريليون دلاري دنيا در حوزه آي تي گفت: در دنيا نسبت IT به CT در حدود 60 به 40 است در حالي که اين رقم در ايران به صورت 80 درصد CT و 20 درصد IT است.
مدیرکل کنترل کیفیت پست خبر داد بیمه همه مرسولات پستی تا سقف 650 هزار تومان
مدیرکل کنترل کیفیت و عملیات پستی شرکت ملی پست با اشاره به خدمات پرداخت غرامت این شرکت در قبال کلیه مرسولات ثبت شده تا سقف 650 هزار تومان، از پرداخت فوری این زیانکرد تا حداکثر 48 ساعت به مشتریان خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۳ : ۱۲
رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور با اشاره به سرمايه گذاري 3.5 تريليون دلاري دنيا در حوزه آي تي گفت: در دنيا نسبت IT به CT در حدود 60 به 40 است در حالي که اين رقم در ايران به صورت 80 درصد CT و 20 درصد IT است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲ : ۳۸
مدير کل بازاريابي و امور تجاري شرکت زير ساخت اعلام کرد : افزايش پنجاه درصدي ظرفيت ترانزيت ديتاي کشور در صد روز نخست دولت دوازدهم
مدير کل بازاريابي و امور تجاري شرکت زير ساخت از افزايش پنجاه درصدي ترانزيت ديتاي کشور در صد روز نخست دولت دوازدهم خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۱۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حکمي مهندس نسترن محسني را به عنوان سرپرست معاونت بررسي‌هاي فني و صدور پروانه اين سازمان منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۱۱
با حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات : دکتر صادق عباسي شاهکوه مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي دکتر صادق عباسي شاهکوه را به عنوان مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت کشور منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۵ : ۵۶
مدير کل ICT استان کرمانشاه عنوان کرد: تلاش براي کمترين اختلال ارتباطي در شهر سر پل ذهاب
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه، اقدامات انجام شده ارتباطي در مناطق زلزله زده استان را تشريح کردو گفت:در شهر سر پل ذهاب به دليل حساسيت و تخريبي که وجود داشت، با تلاش بي وقفه، کمترين اختلال در بخش ارتباطات به وجود آمد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز، از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، بازدید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶ : ۲۰
اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت و حرکت از سمت اينترنت حجمي به غيرحجمي بر مبناي مصرف منصفانه، تقليل هزينه استفاده از پيام‌رسان‌هاي مجاز در شبکه‌هاي موبايل و ثابت به يک‌سوم نرخ هزينه اينترنت و تلاش براي بهبود ارتباطات مناطق زلزله‌زده، از مهم‌ترين اخبار هفته گذشته در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات بود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۵ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شب اول زلزله غرب ایران 47 سایت موبایل از دسترس خارج شده بود که همان شب بسیاری از انها مجدد به شبکه بازگشتند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۷
رويکردهاي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات درباره تعرفه‌گذاري خدمات دسترسي ثابت توسط معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه رگولاتوري تشريج شد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۱ : ۲۰
طي احکامي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات،‌ اعضاي "شوراي راهبري نظام نامه پيوست فناوري در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات" منصوب شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۰ : ۳۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی حسین نعمتی را به عنوان معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۲۲ : ۱۲
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه: شبکه ارتباطي در مناطق زلزله زده پايدار است
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه از پايداري شبکه در مناطق اصلي زلزله زده در استان کرمانشاه خبرداد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲ : ۳۳
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران مطرح کرد تفسير حرف وزير ارتباطات درباره تغيير ساختار سازمان فناوري اطلاعات
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات گفت: آنچه وزير در خصوص تغيير ساختار اين سازمان مي­ گويد تمرکز بر اقتصاد ديجيتالي در کشور است تا سازمان کاتاليزوري براي اقتصاد ديجيتالي کشور باشد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳۸
در پی درخواست نمایندگان مجلس؛ قطعی های مکرر موبایل جهرمی را به مجلس کشاند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابت قطعی های مکرر و کیفیت نامناسب آنتن دهی تلفن همراه، به نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس پاسخ داد.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۲۱ : ۴۷
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات خبر داد: طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های حوزه پدافند غیر عامل
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های این حوزه خبر داد و گفت : این سازه با همکاری سازمان پدافند غیر عامل در آینده نزدیک به نتیجه می رسد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي