سرویس ICT داخلي
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳ : ۳۲
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۰
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ضرورت بهره برداري از داده ها گفت: بايد در خصوص بهره برداري از داده ها هماهنگي ملي داشته باشيم و در اين زمينه نهادهاي مرتبط نيز تبديل اطلاعات ماهواره اي به اطلاعات پايه را در نظر داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۴۰
وزير ارتباطات در مراسم روز فناوري فضايي: صداي طنين ايرانيان بزودي در فضا مخابره خواهد شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در روزملي «فناوري فضايي» گفت: به‌زودي طنين صداي ايرانيان در فضا مخابره خواهد شد و انشا الله در هفته‌هاي پيش رو «پيام دوستي» ما در مدار قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۳۲
همزمان با چهلمين سالگرد انقلاب؛ رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن برگزار شد
رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن به مناسبت چهلمين سالگرد با شکوه انقلاب اسلامي ايران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۴۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به چالش احراز هويت در بانکداري الکترونيک گفت: امروز زيرساخت سامانه شاهکار در دولت الکترونيکي آماده شده و در اختيار بانک مرکزي کشور قرار گرفته مي‌تواند که امنيت را براي بانکداري الکترونيکي به ارمغان بياورد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱ : ۴۷
رئيس سازمان فناوري اطلاعات از صدور اجازه استفاده بخش غيردولتي از پايگاه‌هاي داده دولتي خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۳ : ۰
فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد سال 1396طی بخشنامه معاونت مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۲۵
با حضور وزراي دولت حوزه فناوري اطلاعات در دوره هاي مختلف ماهواره پيام به فضا پرتاب شد اما به سرعت کافي نرسيد و در مدار قرار نگرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴ : ۱۶
با استفاده از فناوری سـنجش از دور مـی‌تـوان بـا هزینـه و زمـان کمتـر، طیـف وسـیعی از پروژه‌ها را در سطح جهـانی و ملـی با 9کاربرد مهم از تصاویر مـاهواره‌ای حاصل از این فناوری اجرایی کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۷ : ۴۲
وزارت ارتباطات در گزارش عملکرد خود در برنامه ششم توسعه به سازمان برنامه و بودجه،افزايش سرعت دسترسي مشترک به حداقل ?? مگابيت بر ثانيه ??? درصد، دسترسي ?? درصد خانواده‌ها به پهن باند 121 درصد اعلام کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۷ : ۳۴
مدير عامل شرکت ملي پست ايران در مراسم معرفي مدير کل روابط عمومي اين شرکت، روابط عمومي را حوزه اي تخصصي و زبان گوياي سازمان در بين کارکنان و مشتريان دانست و گفت: معرفي نام و نشان معتبر پست و شناساندن خدمات و سرويس هاي متنوع و به روز شرکت ملي پست از مهمترين وظايف و مسووليت هاي اين حوزه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳ : ۲
با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ابوالحسن فيروزآبادي، فرهاد معارفي، نصراله جهانگرد ، سيروس موثقي و احمد معتمدي به عنوان اعضاي جديد هيات امناي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات معرفي شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۳
در سومين نشست نقد و انديشه با موضوع افراد مشهور (سلبريتي‌ها) در فضاي مجازي و تأثير آن‌ها بر افکار عمومي، شرکت کنندگان در اين نشست اين موضوع را مورد بحث و بررسي قرار دادند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۸ : ۲۴
آیین افتتاح پروژه ارتقای سه برابری هسته IP شبکه ملی اطلاعات امروز با حضور آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در این وزارتخانه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۲۲ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي