سرویس فضاي مجازي
به نظر مي‌رسد که مايکروسافت قصد دارد قابليت جديدي را به اپليکيشن محبوب اسکايپ بيفزايد تا بدين وسيله کاربران بتوانند يک ويديو کنفرانس با ظرفيت ?? نفر را برقرار کنند.
به نظر مي‌رسد که مايکروسافت قصد دارد قابليت جديدي را به اپليکيشن محبوب اسکايپ بيفزايد تا بدين وسيله کاربران بتوانند يک ويديو کنفرانس با ظرفيت ?? نفر را برقرار کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۴
واتس اپ به تازگي خطاب به کاربراني که از اپليکيشن‌هاي غير رسمي با اسامي مشابه به واتس اپ استفاده مي‌کنند، اعلام کرده که از فعاليت آنها به زودي جلوگيري به عمل خواهد آورد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱ : ۵۱
با شکل گيري شبکه‌هاي اجتماعي، عموم مردم بدون وابستگي به صاحبان قدرت و ثروت مي‌توانند گرد هم آيند و براي خير مشترک، امر عمومي را مورد بحث قرار دهند و بر عملکرد دولت و رفتار جامعه نظارت کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰ : ۲۷
همايش ملي فضاي مجازي پاک با محوريت صيانت و توسعه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۸ : ۱۳
يکي از قابليت هاي نسبتاً جديدي که به پلتفرم شبکه اجتماعي اينستاگرام اضافه شده است، iGTV است.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۳ : ۴۹
محققان و پژوهشگران امنيتي به تازگي دريافته اند که بدافزار جديدي در تصاوير متحرک رد و بدل شده توسط کاربران در اپليکيشن هاي پيام‌رسان وجود دارد که قادر است اطلاعات شخصي آنها را به سرقت ببرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳ : ۲۵
سرانه روزانه استفاده ایرانی‌ها از شبکه‌های اجتماعی حدود یک ساعت و چهار دقیقه است و 94 درصد از اعضای فعال در این شبکه‌ها از تلگرام استفاده می‌کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱ : ۳۳
نسخه‌هاي بدافزاري از تلگرام‌هاي بدون فيلتر در حالي نقش مخربي روي سيستم کاربران دارند که در مواردي بدون آگاهي کاربر حتي به ارسال پيام و نسخه‌هاي بدافزاري از خود در گروه‌هاي ليست مخاطب کاربر اقدام مي‌کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۷ : ۳۵
آمار کاربران اپلیکیشن اسنپ چت بعد از چندماه، باری دیگر روندی افزایشی و صعودی را در پیش گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۳ : ۲۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تاکيد کرد که بايد هرچه زودتر به جنگ با فضاي مجازي در کشور پايان داده شود و با بهره‌گيري از همين فضا به دشمنان نظام پاسخ دهيم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۲ : ۲۹
جک دورسی، مدیرارشد اجرایی شبکه اجتماعی توئیتر امروز اعلام کرده است که قابلیت ویرایش توییت های ارسال شده به این پلتفرم اضافه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۳ : ۳۴
دبير شوراي عالي فضاي مجازي گفت: براي برطرف کردن نيازمندي‌هاي هويتي مردم در فضاي مجازي، موضوع شفاف‌سازي هويت در اين فضا را در شوراي عالي فضاي مجازي در دستور کار قرار داده‌ايم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۴۶
در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد برخی از مسوولان قرار دارند، در مقابل، برخی دیگر از مسوولان یکی از راه‌های تعامل با کاربران را همین شبکه‌ها می‌دانند و اطلاع‌رسانی و بعضاً نظرخواهی از مردم را هم به واسطه‌ی آن‌ها انجام می‌دهند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۲۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و آذری جهرمی به او گفته "به زودی اینستاگرام را فیلتر می‌کنیم"، افزود: روحانی نمی‌گذارد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۲ : ۴۲
عضو کابينه دولت دوازدهم گفت: پيام برخي ائمه‌ جمعه براي رفع فيلتر تلگرام را دريافت کرديم اما دستگاه قضا همچنان بر سر نظر خود باقي است و ما تغييري در عقيده‌ دستگاه قضائي نسبت به اين مسئله نمي‌بينيم.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۲ : ۳
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه هنوز نحوه حمایت از 2 پیام رسان بومی منتخب ازسوی مرکز ملی فضای مجازی اعلام نشده است،گفت: با این حال بحث تعیین مدل حمایتی از آنها را در جلساتی آغاز کرده‌ایم.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۹ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي