سرویس شبکه هاي مجازي
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در بهمن ماه سال ۹۵ اقدام به اجرای نظرسنجی ملی در خصوص سنجش میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی و نگرش مردم به این شبکه‌ها از طریق تلفن و با حجم نمونه ۱۵۰۰ نفر کرد.
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در بهمن ماه سال ۹۵ اقدام به اجرای نظرسنجی ملی در خصوص سنجش میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی و نگرش مردم به این شبکه‌ها از طریق تلفن و با حجم نمونه ۱۵۰۰ نفر کرد.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱ : ۲۳
وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: معتقديم بي انصافي است به دليل يک و نيم درصد استفاده نادرست از فضاي مجازي، قشر وسيعي را از اين قابليت محروم کنيم.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۳ : ۵۵
واتس‌اپ و تلگرام يک نقص امنيتي شديد دارند که به هکرها اجازه مي‌دهد تنها با يک تصوير بدافزار حساب‌هاي کاربران را بربايند و با توجه به رمزنگاري دوطرفه اين اپليکيشن‌ها و عدم دسترسي به پيام کاربران، امکان بررسي اين نقص و شناسايي بدافزار از بين مي‌رود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴ : ۲۱
گوگل امروز اعلام کرد کادرهای متن حاشیه نویسی (annotation) که برای ایجاد لینک به یک ویدیوی دیگر یا ارائه پیام های مرتبط با ویدیو در سرویس یوتوب ارائه می شد را غیرفعال می سازد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳ : ۴۴
احتمالا در تجربه هاي اولتان از اينترنت با ايميل ها و تبليغات عجيب و غريب برخورد داشته ايد. همه مي دانند که اينترنت دنيايي حيرت انگيز و پر از اتفاقات جالب است اما آيا واقعا هر چه در آن گفته مي شود حقيقت دارد؟
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳ : ۲۸
اگر دوست داريد با استفاده از عکس افراد بتوانيد نمايه آنها را در يک شبکه اجتماعي پيدا کنيد، مي توانيد از يک برنامه موبايلي موسيقي استفاده کنيد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲ : ۵۴
توییتر در حال تست ویژگی جدیدی است که می‌تواند شما را از محتوای آزاردهنده در پروفایل مطلع کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۱ : ۳۳
تيم برنرز لي مبدع وب به مديران سايت‌هاي بزرگي همچون فيس‌بوک و مايکروسافت در مورد تبعات انتشار گسترده اخبار جعلي در فضاي مجازي هشدار داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۱ : ۲۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در پاسخ به اين سوال که شنيده شده قرار است، نرم‌افزار سروش جايگزين تلگرام در شبکه‌هاي اجتماعي فضاي مجازي شود، گفت: هيچ نرم‌افزاري جايگزين تلگرام نمي‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳ : ۵۱
به دنبال انتشار اخبار متعددي در مورد قابل هک بودن نرم افزارهاي پيام رسان موبايلي مانند واتس اپ، سيگنال، اي مسيج و ... در برابر ابزار هک سازمان سيا، ادعاهايي مطرح شده که اين موضوع را بي اساس مي داند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳ : ۳۶
محققان کشف کردند ۱۵ درصد یا ۴۸ میلیون حساب های کاربری توییتر روبات هستند و فقط ۳۱۹ میلیون کاربر فعال در این سایت وجود دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲ : ۱۲
تا جایی که سرویس های خدمات مشتریان و شبکه های اجتماعی اجازه می دهند، این روزها کاربران اینترنت می توانند به طرق مختلف با کسب و کارها و صاحبان برندها در ارتباط باشند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰ : ۴۹
نتایج نظر سنجی ایسپا نشان می‌دهد که از هر 10 ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد و بیشترین افراد عضو نیز از میان افراد تحصیل‌کرده دانشگاهی هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶ : ۱۸
شرکت آلفابت راهي براي فيلتر کردن نظراتي (کامنت‌هايي) که حاوي مطالب نامناسب هستند پيدا کرده است که البته با غلط‌هاي املايي نوشته‌شده، فريفته مي‌شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳ : ۳۶
ارتش آمريکا در حال تحقيق در مورد يک گروه مخفي در شبکه اجتماعي فيس بوک است که براي انتشار تصاوير برهنه نظاميان زن ارتش اين کشور مورد استفاده قرار مي‌گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷ : ۳
شرکت آمازون قصد دارد تا قبل از پایان سال 2017میلادی مدل جدیدی از بلندگوی هوشمند خود موسوم به اکو را عرضه کند که با استفاده از آن می توان با افراد دیگر در ارتباط بود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۴۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي