سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات گفت: در سال 95، 720 هزار شغل ایجاد کردیم و این کار بزرگی بود که با تکیه بر شعار رهبری باید امسال برای ایجاد یک میلیون شغل در کشور هدفگذاری کنیم.
وزیر ارتباطات گفت: در سال 95، 720 هزار شغل ایجاد کردیم و این کار بزرگی بود که با تکیه بر شعار رهبری باید امسال برای ایجاد یک میلیون شغل در کشور هدفگذاری کنیم.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۹ : ۳۱
شیوه امروزی سفر کردن تغییر شگرفی کرده است. اکنون فناوری به خدمت سفر درآمده تا نه تنها از هزینه های مسافر بکاهد، بلکه امکانات بیشتری نیز برای او فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴ : ۵۸
اپليکيشن کارپينو با دريافت مجوز از معاونت حمل و نقل شهرداري تهران و سازمان تاکسيراني اعلام موجوديت کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲ : ۱۸
اپلیکیشن درخواست تاکسی با نام «کارپینو» فعالیت خود را آغاز کرد تا به کورس رقابت با اسنپ و تپسی بپیوندد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۱ : ۳۵
اپلیکیشن موبایلی سازمان تاکسیرانی به‌زودی برای رقابت با اسنپ و تپسی آغاز به کار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶ : ۲
رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: طبق قانون تا زمان به حدنصاب نرسیدن تعداد دارندگان پروانه یک صنف برای تشکیل اتحادیه، اتاق اصناف استان‌ها مسئولیت آنها را بر عهده دارند و از این رو اکنون اتاق اصناف مسئول مجوزدهی و نظارت بر فروشگاه‌های اینترنتی است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۳۷
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه تمام حوزه حمل و نقل کشور باید وارد استفاده از تکنولوژی‌های فناوری شوند،‌ گفت: هیچ پیام‌رسانی را ملزم به اخذ مجوز نکرده‌ایم و در صورت مراجعه برای دریافت مجوز برای آنان تسهیلات و امتیازاتی قائل می‌شویم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴۸
دبير شوراي عالي فضاي مجازي با بيان اينکه تمام حوزه حمل و نقل کشور بايد وارد استفاده از تکنولوژي‌هاي فناوري شوند،‌ گفت: هيچ پيام‌رساني را ملزم به اخذ مجوز نکرده‌ايم و در صورت مراجعه براي دريافت مجوز براي آنان تسهيلات و امتيازاتي قائل مي‌شويم.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۴۷
مايکروسافت به مدت سه ماه، جايزه‌اي ?? هزار دلاري براي محققان باگ در سرويس‌هايش در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰ : ۳۸
دو شرکت شناخته شده بين‌المللي که هيچ ارتباط حوزه کاري با يکديگر ندارند، در يک همکاري عجيب، موفق به توليد محصولي تازه شدند که مجموعه‌اي از خاطره و تکنولوژي‌‌ است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۴ : ۱۱
وزیر ارتباطات از طرح موضوع برخورد با کاربران متخلف سایت های اینترنتی به جای دارندگان این سایت ها در شورای عالی فضای مجازی خبر داد و گفت:در این زمینه باید سیاست جدیدی اعمال شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۰ : ۳۰
وزیر ارتباطات برای دومین بار همکاران خود را برای حل مشکل کسب‌وکارهای اینترنتی فراخوانده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴ : ۵۶
رييس موسسه پژوهش‌هاي بازرگاني: "اسنپ" و "تپسي" را نمي‌توان متوقف کرد
رييس موسسه مطالعات و پژوهش هاي بازرگاني پيشرفت موج هاي تکنولوژي و کسب و کارهاي فناورانه را اجتناب ناپذير عنوان کرد و گفت: نمي‌توان جلوي سرويس‌هايي چون "اسنپ" و "تپسي" را گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۶ : ۲۴
همکاران سیستم با همکاری کمیته‌ی ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، سمینار مقابله با نقض مالکیت فکری در فضای کسب‌وکار را برگزار کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۰ : ۱۵
ارزيابي يک کارشناس اقتصادي از کسب‌وکارهاي نوين اينترنتي اسنپ‌ها انحصار را شکستند
يک کارشناس اقتصادي با بيان اينکه از بين بردن انحصار مهمترين ويژگي کسب و کارهاي نوين اينترنتي از جمله اسنپ است، گفت: کنار گذاشتن تمرکز گرايي منجر به عادلانه شدن درآمدها و اشتغال زايي مي شود.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۹ : ۵۵
یک کارآفرین فروش اینترنتی از هدف‌گذاری برای ایجاد ۴ هزار شغل جدید مطابق قانون کار و تامین اجتماعی در حوزه فروش اینترنتی در سال 96 خبر داد و گفت: روند جهانی تمامی کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۹ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي