سرویس کسب و کار
رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا از شناسایی 930 کسب و کار و ثبت بیش از 550 ایده استارتاپی در این مرکز خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی کسب و کارهای نوپا ایجاد شد.
رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا از شناسایی 930 کسب و کار و ثبت بیش از 550 ایده استارتاپی در این مرکز خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی کسب و کارهای نوپا ایجاد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۱۱
مايکروسافت به طور جدي به کاربران ويندوز 7 هشدار داده که اين سيستم عامل داراي مشکلاتي است و کاربران بايد هر چه سريع تر از اين سيستم عامل به سيستم عامل هاي جديدتر مهاجرت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۱۵
در شرايطي که شناخت و گسترش فعاليت آژانس‌هاي اينترنتي ميان تهراني‌ها افزايش چشمگيري داشته و تعداد بسياري از شهروندان به دليل نرخ پايين‌تر و رسيدن آژانس در کمترين زمان به درب منزل، از وجود اين آژانس‌ها استقبال کرده‌اند، اما همچنان ابهاماتي درباره فعاليت آنها در ذهن برخي‌ها وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۴۳
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند مستمری بازنشستگان مشمول قانون تأمین اجتماعی بر اساس آخرین 24ماه پرداخت حق بیمه ( 29 و 30 با احتساب سنوات ارفاقی) از تاریخ بازنشستگی آنان محاسبه و پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵ : ۴۹
استفاده از پسوردهاي تکراري براي حساب‌هاي مختلف از جمله بي‌احتياطي‌هايي است که کاربران مرتکب مي‌شوند که گاهي زيان‌هاي جبران‌ناپذيري نيز در پي خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۱۲
جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی صبح امروز به منظور پیگیری مطالبات خود، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳ : ۴۹
فروشگاه اینترنتی آمازون با سرمایه گذاری در تحویل سریع‌تر کالا و جذب خریداران بیشتر، بیش از ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا از طراحی نرم افزار گرفته تا کار در انبار ایجاد می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۳
رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي توضيحاتي را درباره فعاليت آژانس هاي موبايلي ارائه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۶
به دنبال فشار دونالد ترامپ رييس جمهور منتخب آمريکا بر شرکت‌هاي فناوري براي توليد محصولاتشان در داخل خاک ايالات متحده، اپل نيز تسليم اين فشارها شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱ : ۵۵
واتساپ شب سال نو میلادی به رکورد جدیدی در تعداد پیام ارسال‌شده دست‌ یافت. در یک روز ۶۳ میلیارد پیام توسط کاربران این سرویس ارسال شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰ : ۴۱
رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور گفت: 23میلیون کاربر در حوزه بازی‌های رایانه‌ای در کشور جود دارد که 75 درصد کاربران بازی‌های رایانه‌ای در سنین آسیب‌پذیر هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۲۷
فيلترينگ بازي پرطرفدار کلش آو کلنز مدتي است دوباره مطرح شده و اعتراض کاربران را به دنبال داشته به گونه‌اي که وزير ارتباطات از مطرح کردن اين موضوع با رئيس جمهور خبر داده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳ : ۳۸
مدیران چهار شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر تاکید کردند: سرمایه‌گذاران کارآفرینی نیازمند فضای امن هستند
یکی از مهم‌ترین موضوعات اکوسیستم استارت‌آپی ایران، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است. نحوه مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی، تهدید‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، حجم بازار و میزان سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم و...
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱ : ۷
ترب موتورجستجوی هوشمند خرید است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف طراحی و راه اندازی شده و روز گذشته (7 دی ماه) درمراسم تجلیل از برترین های هفته پژوهش این دانشگاه به عنوان استارتاپ برگزیده شریف تقدیر شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴ : ۲۰
تفاهمنامه همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و شرکت فرابورس ایران با هدف تسهیل حضور بنگاه‌های کوچک و متوسط فناوری اطلاعات در فرابورس امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۲۰ : ۲۷
سازمان نظام صنفی رایانه ای از اعضای صنف فناوری اطلاعات دعوت کرد تا آمادگی خود را برای حضور در پاویون ایران در نمایشگاه «سبیت ۲۰۱۷ هانوفر آلمان» اعلام کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۲۳ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي