سرویس وبگشت
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مصوب کردند که مرخصي 2 هفته اي براي پدران در زمان فرزندآوري همسر به آنها تعلق مي گيرد.
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مصوب کردند که مرخصي 2 هفته اي براي پدران در زمان فرزندآوري همسر به آنها تعلق مي گيرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۳۱
هشدار در مورد تداوم استفاده از کلمات عبور: شش کاراکتر براي حفظ امنيت در برابر هکرها کافي نيست
همزمان با آغاز سال 2017 موسسه کيپر با بررسي 10 ميليون کلمه عبور افشا شده در حملات هکري فهرست پرکاربردترين کلمات عبور سال 2016 را منتشر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲ : ۴۱
فضای مجازی در هیچ کجای دنیا به اندازه چین مورد توجه نیست و این کشور با داشتن ۷۸۰ میلیون گوشی هوشمند، سرزمین اسمارت‌فون نام گرفته است. در همین حال اپلیکیشن مورد علاقه صدها میلیون چینی‌، وی‌چت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰ : ۲
جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی صبح امروز - شنبه - به منظور پیگیری مطالبات خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷ : ۲۱
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در مصوبه‌اي دولت را مکلف کردند سامانه تدارکات الکترونيکي را براي اجراي مناقصات تکميل کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴ : ۳۴
رئيس جمهوري پس از رونمايي از منشور حقوق شهروندي، بيانيه‌اي را در تبيين حقوق شهروندي منتشر کرده و دستوراتي را به دستگاه‌هاي اجرايي صادر کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۵ : ۳۰
به گفته يک کارشناس تغيير بازي کودکان و گرايش به انجام تفريحات رايانه اي باعث کاهش هوش کلامي در نسل جديد شده است.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳ : ۳۰
قيمتِ قهوه نوشيدن با «ايوانکا ترامپ» دختر رئيس جمهور منتخب آمريکا دريک مزايده اينترنتي تا کنون به 17500 دلار رسيده و همچنان رو به افزايش است
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۰ : ۵۴
اخيراً کلاهبرداري پيامکي عجيبي از مشترکان تلفن همراه اتفاق افتاده که آقايي موسوم به «شبيري» با لحني خودماني براي واريز پول شماره حساب مي‌دهد اما تماس با شماره شخص کلاهبردار روي دفتر وزير ارتباطات زنگ مي‌خورد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲ : ۳۳
حامد پیرسیاوش استاد ایرانی دانشگاه مریلند آمریکا با همکاری محققان دانشگاه ام آی تی الگوریتمی را ابداع کرده که برای شبیه سازی لحظاتی در آینده با استفاده از عکس های ثابت قابل استفاده است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۶ : ۴۵
آخرین اطلاعات دریافتی در رابطه با اعداد و ارقام بودجه 1396از نهایی شدن افزایش 10درصدی حقوق کارکنان در سال آینده حکایت دارد.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۱۳ : ۸
رئيس دانشگاه علم و صنعت گفت: طراحي و ساخت ماهواره تدبير در دانشگاه علم و صنعت به پايان رسيده و اين ماهواره با توجه به نوع موشک و پرتابگري که براي آن در نظر مي گيرند در نوبت پرتاب قرار دارد.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۸ : ۲۹
تعدادي جوان که در حال مسافرت از الانيا به شهر انتاليا در ترکيه بودند در زماني که تصميم گرفتند در وسط جاده‌اي بايستند تا از خودشان و يک هواپيماي در حال پرواز عکس سلفي بگيرند، جانشان را از دست دادند.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۸ : ۲۲
گروهي از محققان تلاش مي کنند تا اپليکيشن مناسبي براي جلوگيري از وقوع حوادث دلخراش و حتي مرگ ناشي از گرفتن تصاوير سلفي ارايه کنند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۳ : ۳۹
گوگل و فیس‌بوک اعلام کردند که سرویس تبلیغاتی خود را به روی وب‌سایت‌هایی که اخبار دروغین منتشر می‌کنند، خواهند بست.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۰ : ۲۹
بانک مرکزی با به روز رسانی مقررات ناظر بر عـمــلــیـات ارزی‌ صرافی‌های مجاز کشور اعلام کرد: هم خرید و فروش ارز در فضای مجازی و اینترنتی ممنوع است و هم معاملات ارزی به شکل فردایی.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۰ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي