سرویس وبگشت
سوال سه نماينده از وزراي علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.
سوال سه نماينده از وزراي علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
اگرچه امروزه استفاده از اپليکيشن‌ها براي فعاليت‌هاي روزمره اقدامي متداول است، اما برخي از برنامه‌ها هستند که با اهداف مجرمانه طراحي شدند. اپليکيشن رسيدساز يکي از اين نمونه‌هاست که هنگام خريد مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۱۴ : ۱۴
شرکت آدوب تصمیم گرفته یک نسخه به‌روزرسانی امنیتی از نرم‌افزار فتوشاپ را منتشر کند تا به برطرف کردن آسیب‌پذیری و ضعف‌های امنیتی موجود بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۴۶
بسیاری از محققان امنیتی اعلام کرده‌اند آن دسته از برنامه‌های اندرویدی که اطلاعات مربوطه خود را در حافظه جانبی SD card گوشی‌های هوشمند ذخیره می‌کنند، آسیب‌پذیری بالایی در برابر نفوذ هکرها دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۲۵
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۶
با دسترسي به شبکه اصلي؛ اپل هک شد!
يک نوجوان استراليايي طي يک سال بارها وارد شبکه اصلي رايانه هاي اپل شده و 90 گيگابايت از فايل هاي داخلي اپل را هک کرد و به حساب هاي کاربري مشتريان دسترسي يافت.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶ : ۴۷
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۰ : ۳۴
به تازگی باج‌افزار جدیدی با نام PooleZoor کشف شده است که فایل‌های قربانی را با استاندارد AES رمزگذاری می‌کند و برای بازیابی فایل‌های از دست‌رفته، مبلغ ?? میلیون ریال درخواست می‌کند. پس از رمزگذاری، پسوند .poolezoor به فایل‌های قربانی اضافه شده و آن‌ها رمزگذاری می‌شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۱ : ۵۵
گوشي‌هاي هوشمند در کلاس‌هاي درس گروهي مانعي براي يادگيري افراد مي‌شوند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۶ : ۷
پژوهشگران امنيت فضاي سايبري هشدار مي‌دهند که کارت‌هاي حافظه دست دوم را، حتي اگر همه داده‌هاي خود را پاک کرده‌ايد، در اختيار ديگران قرار ندهيد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۲ : ۲۱
شايد شما نيز جزو آن دسته از افرادي باشيد که از سرعت بسيار کم رايانه خود ناراضي هستند چرا که سرعت عملکرد رايانه يکي از مهمترين عواملي است که مي‌تواند در رضايت کاربران و همچنين سرعت انجام کارهاي اينترنتي و رايانشي آن‌ها تاثيرگذار باشد.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳ : ۳۰
لپ‌تاپ و تبلت و گوشی از جمله کالاهای وارداتی هستند که ارز رسمی دریافت کردند. بر این اساس لپ‌تاپ‌هایی که با ارز رسمی ۴۲۰۰ تومانی وارد شده‌اند، از برندهای ایسوس، ایسر و لنوو هستند که با توجه به افزایش قیمت‌های نامعقول قرار است با نظارت اتحادیه فناوران تا پایان هفته، قیمت آن‌ها کاهش یابد.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۱ : ۵۳
اگر شما نيز جزو آن دسته از کابراني هستيد که پس از به‌روزرساني سيستم عامل ويندوز، از کُند شدن عملکرد رايانه گله و شکايت داريد، کارشناسان علوم کامپيوتر پيشنهاد مي‌کنند با حذف يک فايل، به سرعت رايانه خود بيفزاييد.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۵ : ۱۶
اگر مي‌خواهيد فايل حذف شده صحيح و سالم بازيابي شود بهتر است عمليات بازيابي را بلافاصله و در کوتاه‌ترين زمان ممکن پس از حذف آن آغاز کنيد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱ : ۱۹
يکي از راه‌هاي استفاده از بازي‌هاي آنلاين چندنفره، پلت‌فرم استيم است، اما کلاهبرداران مي‌توانند از روش‌هاي مختلفي استفاده کرده و با جعل هويت اکانت‌هاي معتبر استيم و يا پيشنهادهاي مالي وسوسه‌انگيز، به حساب استيم شما دسترسي پيدا کرده و حتي ايميلتان را در اختيار بگيرند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲ : ۱۳
روانشناسان با تحقیقات گسترده‌ای که در زمینه دوستیابی و همسریابی در فضای مجازی انجام دادند، ثابت کرده‌اند که یافتن و شناخت شریک زندگی در اینترنت غیرممکن و شکست‌پذیر است.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۰ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي