سرویس وبگشت
کل جمعيت کشور در سال 1395 به 79 ميليون و 926 هزار و 270 رسيد که نسبت به سال 1390 نزديک به 4 ميليون و 776 هزار نفر افزايش يافته است.
در حال حاضر 4 مصدوم در حال انتقال به بیمارستان بوده و 5 نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲ : ۴۵
کل جمعيت کشور در سال 1395 به 79 ميليون و 926 هزار و 270 رسيد که نسبت به سال 1390 نزديک به 4 ميليون و 776 هزار نفر افزايش يافته است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵ : ۸
اندروید جدید تا چند ماه دیگر معرفی خواهد شد و به نظر می‌رسد گوگل ویژگی‌های میانبری را برای راحت‌تر کردن کاربران در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۴ : ۲۵
اگر تلفن همراه شما بارها از دستتان به زمين افتاده و حالا عکس‌هايي که با دوربين آن مي‌گيريد تار هستند، بايد بدانيد راه‌هايي براي رفع اين مشکل وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۵ : ۴۱
همه کاربران اينترنت براي وب‌گردي از مرورگرهاي اينترنتي از جمله مايکروسافت اج، گوگل کروم و موزيلا فايرفاکس استفاده مي‌کنند. بنابراين امنيت اين مرورگرها و اينکه کدام يک امن‌تر است، اهميت زيادي دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۴ : ۳۸
کاربران از اين پس مي‌توانند در صورت برخورد با فايل‌هاي مشکوک به ويروس، با استفاده از سامانه ويروس‌کاو از نتايج ويروسي بودن يا نبودن فايل آگاه شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴ : ۴۲
شرکت موزيلا که با طراحي سيستم عاملي موسوم به فايرفاکس به دنبال تسخير دنياي اينترنت اشيا بود ديروز از اخراج 50 کارمند فعال در اين حوزه و پايان کار سيستم عامل مذکور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳ : ۴۳
تحقیقات نشان داد آمریکا میزبان ۴۲۸ میلیون صفحه وب مستهجن است که این آمار نشان می دهد ۶۰ درصد صفحات غیر اخلاقی دنیا در ایالات متحده تولید می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۲ : ۶
یک برنامه ویرایش عکس های سلفی موسوم به Meitu که محبوبیت زیادی دارد، به علت جمع آوری اطلاعات خصوصی کاربران مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱ : ۱۵
باراک اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوریش قصد دارد برای مدتی به عنوان یک شهروند عادی به تعطیلات برود. اما این بدان معنا نیست که وی فعالیت های حرفه ای خود را متوقف کند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۵
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مصوب کردند که مرخصي 2 هفته اي براي پدران در زمان فرزندآوري همسر به آنها تعلق مي گيرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۳۱
هشدار در مورد تداوم استفاده از کلمات عبور: شش کاراکتر براي حفظ امنيت در برابر هکرها کافي نيست
همزمان با آغاز سال 2017 موسسه کيپر با بررسي 10 ميليون کلمه عبور افشا شده در حملات هکري فهرست پرکاربردترين کلمات عبور سال 2016 را منتشر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲ : ۴۱
فضای مجازی در هیچ کجای دنیا به اندازه چین مورد توجه نیست و این کشور با داشتن ۷۸۰ میلیون گوشی هوشمند، سرزمین اسمارت‌فون نام گرفته است. در همین حال اپلیکیشن مورد علاقه صدها میلیون چینی‌، وی‌چت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰ : ۲
جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی صبح امروز - شنبه - به منظور پیگیری مطالبات خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷ : ۲۱
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در مصوبه‌اي دولت را مکلف کردند سامانه تدارکات الکترونيکي را براي اجراي مناقصات تکميل کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴ : ۳۴
رئيس جمهوري پس از رونمايي از منشور حقوق شهروندي، بيانيه‌اي را در تبيين حقوق شهروندي منتشر کرده و دستوراتي را به دستگاه‌هاي اجرايي صادر کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۵ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي