سرویس ارتباطات ثابت
سخنگوی شرکت مخابرات ایران مدت‌زمان عدم پرداخت بدهی خطوط تلفن ثابت تا قطع یک‌طرف، دوطرفه و درنهایت واگذاری را یک فرآیند یک سال و سه ماهه دانست و گفت: این امکان خیلی ضعیف است که طی فرآیند یک سال و سه ماه اطلاع‌رسانی نشود.
سخنگوی شرکت مخابرات ایران مدت‌زمان عدم پرداخت بدهی خطوط تلفن ثابت تا قطع یک‌طرف، دوطرفه و درنهایت واگذاری را یک فرآیند یک سال و سه ماهه دانست و گفت: این امکان خیلی ضعیف است که طی فرآیند یک سال و سه ماه اطلاع‌رسانی نشود.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۱ : ۲۰
اگر مشترک تلفن ثابت مشمول قطع خط تلفن به دلیل بدهکاری شود، پس از سپری شدن مهلت پرداخت، دارنده پروانه ضمن اطلاع­‌رسانی به مشترک می­‌تواند نسبت به قطع و در ادامه جمع­‌آوری و تخلیه خط تلفن اقدام کند و درصورت تخلیه، مشترک موظف به ارائه درخواست جدید و پرداخت هزینه اتصال است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴ : ۲۷
ارتباط تلفنی مشترکان 4 مرکز مخابراتی در تهران به دلیل انجام عملیات کابل برگردان دچار اختلال 3 روزه می شود.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۲۲ : ۲۸
مراسم توديع مهندس قاسم نظري پويا و معارفه مهندس «محمدعلي گرزين» به‌عنوان سرپرست مخابرات منطقه همدان، با حضور مهندس يافتيان عضو هيئت مديره شرکت مخابرات ايران برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۱ : ۵۲
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از کاهش هزينه تماس تلفن ثابت با کشور عراق در ايام اربعين حسيني خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵ : ۳۲
مديرعامل شرکت مخابرات ايران با بيان اين‌که اين شرکت با استفاده از تمام توان فني و عملياتي در حوزه شبکه، سيستم‌هاي انتقال، تلفن ثابت و ديتا آماده پوشش حداکثري مراسم اربعين حسيني است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱ : ۵۷
مشتریان تلفن ثابت می‌توانند به منظور دریافت و پرداخت صورتحساب دوره جاری خود با سامانه‌های تلفنی 1818و 2000تماس حاصل کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۵
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: پيشنهاد شرکت مخابرات ايران براي تغيير تعرفه‌هاي تلفن ثابت به دليل جبران ضرر و زيان ناشي از لغو آبونمان، در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات بررسي مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶ : ۴۷
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: بدون توسعه ارتباطات ثابت در دسترسي به فناوري‌هاي جديد مانند اينترنت اشياء و 5G موفق نخواهيم شد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۱۳
وزير ارتباطات حکم ديوان عدالت اداري براي حذف هزينه آبونمان تلفن ثابت از قبوض مشترکان را لازم الاجرا دانست و گفت: اين حکم به مخابرات ارجاع داده شد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲ : ۳۹
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید قندی از تاریخ 14 شهریور ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري چابهار اعلام کرد که تا پايان سال روستاي بدون ارتباط در سيستان و بلوچستان نخواهيم داشت.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۳۹
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از ثبت نام تلفن ثابت در همه استانهاي کشور به صورت نامحدود خبر داد و گفت: فيش هاي در نوبت تلفن ثابت به زودي تعيين تکليف مي شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۵۰
با راه اندازی سیستم تلفن ثابت شرکت آسیاتک، امکان انتقال و استفاده از شماره‌های تماس ثابت در سراسر کشور فراهم شد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۵ : ۳۶
در حالي که سرويس‌هاي ارزش‌افزوده تلفن همراه هنوز هم بسياري از مشترکان را متضرر و متحمل به پرداخت هزينه اجباري مي‌کند سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن تلفن ثابت نيز به جان جيب مردم افتاده است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۵۷
وزير ارتباطات و ‌فناوري اطلاعات با بيان اينکه نبود پوشش ارتباطي در برخي جاده هاي شهرستان دشتستان ناشي از عدم وجود شبکه برق است گفت: تجهيزات صنعت مخابرات و ارتباطات در حال کوچک شدن است و ديگر نيازي نيست تا براي ارايه خدمات به هر روستا يک ‌مرکز مخابراتي احداث شود.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي