سرویس اينترنت
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود، جدول تعرفه های جدید اینترنت را اصلاح کرد؛ برمبنای این اصلاحات صورت گرفته، کف تعرفه ماهانه اینترنت ارزان تر از قبل شد.
بنا بر اعلام کاربران، سرويس‌هاي دانلود نامحدود اينترنت مخابرات از چند روز پيش دچار اختلال و کندي سرعت شديد است و اين اختلال تاکنون ادامه‌ دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۴ : ۱۴
سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از ثبت6 هزار و 500 شکایت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت از سوی مشترکان خبر داد و جدول اپراتورهای دارای بیشترین و کمترین میزان شکایات را منتشر کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵ : ۴۶
معاون دادستان و سرپرست دادسراي ناحيه يک با بيان اينکه ساده‌ترين روش براي کلاهبرداران دسترسي به کارت بانک است، گفت: قرار دادن رمز بر روي کارت و بلند گفتن رمز در پايانه‌هاي فروش يکي از اشتباهاتي است که اغلب افراد مرتکب مي‌شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵ : ۴۴
توسط شرکت مخابرات ایران انجام شد: تفکیک اینترنت برای نیمی از استان‌ها
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از اجرایی شدن طرح تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل برای 15 استان کشور خبر داد و گفت این طرح به زودی در سایر استان‌ها نیز اجرایی می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱ : ۳۲
یکی از مزایای شبکه ملی اطلاعات، تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل است. بدین ترتیب اپراتورهای ارائه‌کننده اینترنت وظیفه دارند مطابق مصوبه سازمان رگولاتوری، برای کاربرانی که به سایت‌های داخلی مراجعه می‌کنند، تخفیف 50درصدی در نظر بگیرند.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲ : ۲۸
رضا خليلي مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات: تانوماي مخابرات ADSL خصوصي‌ها را قطع نمي‌کند
مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات در پاسخ به ابهام قطع سرويس ADSL شرکت‌هاي خصوصي با اتصال فيبر نوري به منازل توسط مخابرات در قالب پروژه تانوما، گفت: شکل کار تغيير مي‌کند اما قصد قطع کردن سرويس هاي ADSL را نداريم.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۵ : ۵
همراه اول تعرفه ترافیک بسته اینترنت برای سایت های پرمراجعه ایرانی را نیم بها کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶ : ۱۴
ايرانسل پس از کاهش 50 درصدي تعرفه مصرف آزاد اينترنت براي دريافت محتواي وبسايتهاي داخلي، اين تخفيف را روي بسته هاي اينترنت همراه نيز اعمال کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲ : ۵۷
نتایج حاصل از طرح آمارگیری دسترسی خانوار و استفاده افراد از فناوری اطلاعات، نشان می‌دهد که فعالیت کاربران اینترنت در شبکه‌های اجتماعی درسال 95 نسبت به 3 سال قبل، به 3 برابر رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۶ : ۳
با اجرايي شدن فاز دوم شبکه ملي اطلاعات، متوسط سرعت دسترسي پهن‌باند ثابت چهار مگابيت بر ثانيه و متوسط سرعت دسترسي پهن‌باند همراه به سه مگابيت بر ثانيه رسيد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱ : ۳۴
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور اطلاعيه اي، قطعي اينترنت در برخي شهرها را تکذيب کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱ : ۳۵
مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، لیست 200 سایت پرترافیک داخلی به اپراتورها و شرکت های اینترنتی اعلام شد تا کاربران نهایی بتوانند با نصف هزینه از محتوای این سایت ها بازدید کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۰
اینترنت پرسرعت با سرعت حداقل 16 و حداکثر 50 مگابیت بر بستر VDSL توسط شرکت مخابرات استان تهران به متقاضیان واگذار می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۵ : ۴۵
نتايج ميزان رضايت کاربران از خدمات اينترنت، در سامانه اندازه گيري شاخص هاي سرويس هاي ارتباطي در دسترس عمومي قرار گرفت.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۶ : ۳۹
معاون مشتريان شرکت مخابرات ايران با اشاره به امکان انتقال ديتا با سرعت بالا تا يک گيگابيت بر ثانيه توسط فيبر نوري و تجهيز يک ميليون نقطه به اين سرويس، از تلاش براي تجهيز ساير نقاط تا پايان امسال خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۴ : ۴۰
درحاليکه اپراتورهاي اينترنتي از اول فروردين ماه، قيمت دسترسي به سايتهاي داخلي را نصف قيمت اينترنت بين الملل محاسبه مي کنند، اما اين تخفيف، براي کاربران ملموس نيست.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۴ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي