سرویس اينترنت
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود، جدول تعرفه های جدید اینترنت را اصلاح کرد؛ برمبنای این اصلاحات صورت گرفته، کف تعرفه ماهانه اینترنت ارزان تر از قبل شد.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: سرعت اینترنت بیش از 10 مگابیت بر ثانیه شده است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۶ : ۳۷
از روز گذشته برخی از مشترکان همراه اول در شبکه ارتباطی و اینترنت خوددچار مشکل شده اند که برخی وب‌سایت‌ها این ایراد را به همه‌ی اپراتورهای اینترنت تعمیم داده و علت آن را انتخابات بیان کرده اند. این اشکال در حالی رخ داد که دیگر اپراتورهای اینترنت ثابت و همراه با اختلال روبه‌رو نشدند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵ : ۱۲
دکتر زارعیان معاون مشتریان شرکت مخابرات: اینترنت حجمی با سرعت بالا به نفع مشترکین است
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه‌ و امکانات برای مشترکان به سود مشترک است، از تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل توسط مخابرات در برخی استان‌ها خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۶ : ۴۹
محدوديت در اعمال تخفيف براي برخي کابران اينترنت، حاشيه‌هايي ايجاد کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۹ : ۴۵
معاون بازاریابی شرکت مخابرات اعلام کرد: شرایط دریافت اینترنت روی فیبرنوری مخابرات
معاون بازاریابی شرکت مخابرات گفت: یک میلیون پرت اینترنت روی فیبرنوری در کشور آماده شده که تا پایان سال به 3میلیون پورت می رسد و 500 پورت در تهران برای واگذاری آماده شده و با ورود تجهیزات بعدی ارایه سرویس در خانه ها آغاز می شود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۴ : ۲۷
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی که پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات رادیویی درباره تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت از طریق ADSL و WiFi به صورت برون ساختمانی را بررسی و تصویب کرده بود، آن را اواخر سال گذشته اصلاح کرد.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۴ : ۱۱
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افتتاح پروژه تار نوری این شرکت را گامی در جهت تکمیل شبکه ملی اطلاعات و دسترسی به سرعت 50 تا 100مگابیت بر ثانیه اعلام کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴ : ۵۹
برمبنای پایش شاخص های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور که به تازگی منتشر شده است تا پایان سال 95، شمار کاربران ایرانی که از اینترنت استفاده می کنند به 53.23درصد رسید.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۵ : ۲۴
باحضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: اينترنت پر سرعت 727 روستاي استان کرمانشاه افتتاح شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات باحضور در روستاي قلعه فرهاد خان شهرستان سنقر ، اينترنت پر سرعت ??? روستاي استان کرمانشاه را افتتاح شد.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱ : ۲۳
يک کارشناس نرم‌افزار مهم‌ترين علت اتمام حجم بسته‌هاي اينترنتي کاربران را دانلود خودکار فايل‌هاي تصويري و ويدئويي در تلگرام و آپديت خودکار اپليکيشن‌هاي گوشي دانست و راه جلوگيري از اين موضوع را غيرفعال کردن اين قابليت‌ها در تنظيمات اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۸ : ۱۵
معاون تجاري مخابرات منطقه تهران گفت: مخابرات براي جايگزين کردن سرويس اينترنت حجمي با نامحدود تلاش مي‌کند، اما مشترکان در برابر تغيير سرويس‌هاي نامحدود مقاومت مي‌کنند و به دريافت اين سرويس اصرار دارند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۳ : ۶
سرپرست پژوهشکده فناوری اطلاعات مرکز تحقیقات مخابرات ایران با اشاره به رشد چند هزار برابری وب فارسی طی 12 سال اخیر، گفت: اما به میزان کافی کیفیت این محتوا مد نظر قرار نمی گیرد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۳ : ۱۲
کاهش 60درصدی تعرفه اینترنت ثابت از سال 1392تا کنون، کاهش تعرفه اینترنت موبایل و همچنین در نظر گرفتن نصف تعرفه داخل در مقایسه با تعرفه بین‌الملل از جمله اقدامات انجام‌شده برای کاهش تعرفه‌های مربوط به اینترنت بوده است.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۴ : ۳۱
بهار سال 1396 برای کاربران شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، با طرح‌های متنوع و مناسبی همراه است.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲ : ۴۵
ایران از نظر تعداد دامنه اینترنتی فعال، نه تنها بزرگترین کشور در منطقه است؛ بلکه از کشورهایی نظیر سنگاپور، مالزی، هنگ‌کنگ، ترکیه، اسلواکی، یونان و فنلاند هم عبور کرده و با رشد سالانه 45درصدی، در میان چهار کشور برتر جهان از نظر رشد دامنه اینترنتی قرار دارد.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲ : ۷
کاربران اينترنتي اگر بخواهند از سرعت و کيفيت خدمات اينترنتي ارائه‌شده به خود اطمينان حاصل کنند، مي‌توانند از سامانه‌اي که در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي قرار دارد، براي اين کار استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۰ : ۲۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي