سرویس اينترنت
سوءاستفاده از شبکه‌هاي واي فاي خانگي توسط برخي از همسايگان، اتفاقي است که با استفاده از ناآگاهي برخي شهروندان شيوع پيدا کرده است؛ موضوعي که با رعايت يکسري اصول ساده مي‌توان از آن جلوگيري کرد.
رییس کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات باعث شد بسیاری از افزایش پهنای باند مورد نیاز در این شبکه انجام شود، گفت: کل چرخه کاهش قیمت پهنای باند باید در کنار هم بازبینی شود تا شرکت‌های خصوصی دچار ضرردهی نشوند.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۱۵ : ۱۶
معاون وزیر ارتباطات گفت: متوسط سرعت اینترنت در کشور به 5 مگابیت بر ثانیه رسیده است و تا چهار سال دیگر کاربران ایرانی به اینترنت 20 مگابیتی دسترسی خواهند داشت.
۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۸ : ۳۵
وزير ارتباطات و فناوري از تهيه مصوبه ارايه سرويس نامحدود در بخش اينترنت پرسرعت خانگي (ADSL) خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۳ : ۵۱
معاون مخابرات منطقه تهران در پاسخ به پیگیری اختلال ادامه‌دار اینترنت 512کیلوبیتی نامحدود، اعلام کرد: سرعت ارائه شده طبق مصوبات قانونی است و با توجه به ضریب اشتراک 8سرویس‌های نامحدود، سرعت به میزان حضور دیگر مشتریان بستگی دارد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۲ : ۵
امروزه فضاي مجازي و استفاده از اينترنت توسط کودکان هم مورد استفاده بسياري قرار مي‌گيرد و با توجه به گستردگي اينترنت در حوزه‌هاي مختلف، لزوم نظارت بر اين فضا براي آنها امري ضروري به شمار مي‌رود.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۱ : ۵۹
در پي دستور رگولاتوري براي رعايت کف قيمت بسته هاي اينترنت از ?? خرداد حجم شبانه بسته هاي آلفا و آلفا+ همراه اول تغيير مي کند و فروش بسته هاي نامحدود شبانه و محدود شبانه متوقف مي‌شود.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۸ : ۱۴
رييس کميسيون اينترنت سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران با اشاره به حل مانع سهامداري مشترک شرکت‌هاي FCP براي حضور در فرابورس توسط کميسيون تنظيم مقررات، از اجرايي شدن اين طرح مشروط به توافق سازمان بورس خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴ : ۶
مخابرات در واکنش به انتقاد کاربران درباره کیفیت متفاوت اینترنت نامحدود و حجمی اعلام کرد: سیاست مخابرات طبق مصوبات رگولاتوری، جایگزین کردن سرویس نامحدود با حجمی است اما هیچ کندی یا اختلالی نیز وجود ندارد.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳ : ۴۷
بنا بر اعلام کاربران، سرويس‌هاي دانلود نامحدود اينترنت مخابرات از چند روز پيش دچار اختلال و کندي سرعت شديد است و اين اختلال تاکنون ادامه‌ دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۴ : ۱۴
سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از ثبت6 هزار و 500 شکایت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت از سوی مشترکان خبر داد و جدول اپراتورهای دارای بیشترین و کمترین میزان شکایات را منتشر کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵ : ۴۶
معاون دادستان و سرپرست دادسراي ناحيه يک با بيان اينکه ساده‌ترين روش براي کلاهبرداران دسترسي به کارت بانک است، گفت: قرار دادن رمز بر روي کارت و بلند گفتن رمز در پايانه‌هاي فروش يکي از اشتباهاتي است که اغلب افراد مرتکب مي‌شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵ : ۴۴
توسط شرکت مخابرات ایران انجام شد: تفکیک اینترنت برای نیمی از استان‌ها
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از اجرایی شدن طرح تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل برای 15 استان کشور خبر داد و گفت این طرح به زودی در سایر استان‌ها نیز اجرایی می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱ : ۳۲
یکی از مزایای شبکه ملی اطلاعات، تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل است. بدین ترتیب اپراتورهای ارائه‌کننده اینترنت وظیفه دارند مطابق مصوبه سازمان رگولاتوری، برای کاربرانی که به سایت‌های داخلی مراجعه می‌کنند، تخفیف 50درصدی در نظر بگیرند.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲ : ۲۸
رضا خليلي مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات: تانوماي مخابرات ADSL خصوصي‌ها را قطع نمي‌کند
مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات در پاسخ به ابهام قطع سرويس ADSL شرکت‌هاي خصوصي با اتصال فيبر نوري به منازل توسط مخابرات در قالب پروژه تانوما، گفت: شکل کار تغيير مي‌کند اما قصد قطع کردن سرويس هاي ADSL را نداريم.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۵ : ۵
همراه اول تعرفه ترافیک بسته اینترنت برای سایت های پرمراجعه ایرانی را نیم بها کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶ : ۱۴
ايرانسل پس از کاهش 50 درصدي تعرفه مصرف آزاد اينترنت براي دريافت محتواي وبسايتهاي داخلي، اين تخفيف را روي بسته هاي اينترنت همراه نيز اعمال کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲ : ۵۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي