سرویس اينترنت
طرح غزال با هدف فروش اينترنت پر سرعت ( ADSL) با امتياز سرعت و زمان استفاده بيشتر بدون افزايش تعرفه و دريافت يک ماه اينترنت رايگان در مخابرات منطقه تهران آغاز شد
آلودگي هواي تهران بار ديگر وارد وضعيت بحراني شده است. بحراني که تقريبا هر سال قابل پيش‌بيني و البته پيشگيري است.
۱۳۸۹/۹/۱۲ - ۱۳ : ۶
در گفتگو با مدیر اجرایی اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی عنوان شد اسامی گارانتی‌های غیر مجاز موبایل در جراید اعلام می‌شوند
با توجه به تغییراتی که اخیرا در تعرفه واردات گوشی های تلفن همراه به وجود آمده است، برای بررسی تبعات این تصمیم در وضعیت کنونی بازار موبایل ایران و واردات غیر قانونی این کالا با صادق حکیمی، مدیر اجرایی اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی به گفت و گو نشسته‌ایم که شما را در ادامه به خواندن آن دعوت می‌کنیم.
۱۳۸۹/۹/۱۲ - ۱۲ : ۱۷
به گفته عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، با امضای قرارادد ایجاد نسل جدید شبکه‌های مخابراتی با شرکت چینی هوواوی، اولین پایلوت پروژه NGN در استان فارس تا حدود شش ماه آینده اجرا خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۰ : ۳۷
همایش دو سالانه IST 2010 در روزهای 13تا 14 آذرماه در محل مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار می‌شود.
۱۳۸۹/۹/۷ - ۱۰ : ۵۶
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ظرفیت پهنای باند شبکه اینترنت کشور به 70 گیگابیت بر ثانیه تا چند ماه آینده خبر داد و گفت: ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت تا پایان برنامه پنجم توسعه به 470 گیگابیت بر ثانیه افزایش می‌یابد.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۱ : ۴۳
استاد دانشکده مهندسی برق در دانشگاه پنسیلوانیا بر کاهش هزینه‌های توسعه برای سرویس‌های مخابراتی و رسانه‌‌ای جدید با بهره‌گیری از بستر ارتباطی DSL موجود تاکید کرد.
۱۳۸۹/۹/۶ - ۱۰ : ۳۲
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: تامین پهنای باند اینترنت به صورت انحصاری در اختیار دولت باقی خواهد ماند.
۱۳۸۹/۹/۵ - ۱۳ : ۵۶
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه شکایت خاصی در ستاد مردمی رسیدگی به مشکلات در حوزه مخابرات، پست و پست بانک مطرح نشده است، گفت: بیش‌تر مراجعات مردم در قالب درخواست بود که سعی خواهیم کرد، با بررسی کارشناسی آن‌ها به مرحله اجرا دربیاوریم.
۱۳۸۹/۹/۵ - ۱۳ : ۴۱
در نشست اتحادیه صادر کنندگان خدمات مهندسی مطرح شد؛ سپردن صفر تا صد پروژه‌ها به چینی‌ها خطرناک است
نایب رییس هیات مدیره اتحادیه صادر کنندگان خدمات مهندسی، مشاوران و پیمانکاران گفت: یکی از اشکالات فعلی صنعت مخابراتی کشور سپردن کار از ابتدا تا انتها به خارجی ها به ویژه چینی ها آن هم بدون انتقال تکنولوژی است، در حالی که با توجه به پتانسیل های موجود باید تمامی مراحل مهندسی به متخصصان داخلی واگذار شود.
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۳ : ۵۰
کارشناس ارشد خدمات جامع پارس آنلاین با بیان اینکه واگذاری اینترنت پرسرعت این شرکت در مناطق مختلف تهران از الگوی خاصی پیروی نمی‌کند، اعلام کرد: عرضه اینترنت با تعرفه‌های مختلف به طرح های تجاری شرکت بر می‌گردد.
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۰ : ۵۱
بانک ملی ایران اعلام کرد: امکان دریافت شناسه بانکی (شبا) از طریق ارسال پیامک به شماره 20008018 فراهم شد.

۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۰ : ۵۰
کارشناس فنی اداره‌کل کاداستر: طرح کاداستر تا سال 92 نهایی می‌شود
کلیه پروژه‌های کاداستر از سال 67 برای آباد سازی خرمشهر کلید خورد و بنا بود تا پایان سال 92 یعنی به مدت 25 سال این پروژه نهایی شود.
۱۳۸۹/۸/۲۸ - ۱۳ : ۲۹
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت : آینده از آن شبکه های ارتباطی است
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت معتقد است، ارتباطات نقش مهمی در زندگی روزمره دارد به طوری که می‌توان گفت آینده از آن شبکه های ارتباطی است.
۱۳۸۹/۸/۲۸ - ۱۳ : ۱
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: ارایه پنج شماره روی یک سیم‌کارت توسط همراه اول
مرد رسانه‌ای بزرگترین اپراتور کشور روز گذشته با حضور در غرفه شرکت تحت اختیارش در یازدهمین نمایشگاه تلکام بار دیگر پذیرای نماینده‌گان رسانه‌های کشور بود.
در این نشست موضوعاتی از قبیل عرضه سیم‌کارت با قابلیت استفاده آنلاین از 5 شماره، واگذاری سهام در فرابورس، افزایش بسته سرویس MMSو بسیاری دیگر از سوالات مربوط به سرویس‌های ارایه شده همراه اول در نمایشگاه امسال بود که با وحید صدوقی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در میان گذاشته شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۱۰ : ۳۰
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان یک سازمان حاکمیتی در تلاش است بین بخش حاکمیتی، بخش خصوصی و مشترکان، رگولاتوری پیش آهنگ باشد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۲۰
ارسال پیامک از تلفن ثابت به تلفن همراه توسط شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه تلکام امکان پذیر شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي