سرویس اينترنت
از زمان ارائه تعرفه‌هاي غيرحجمي براي اينترنت ثابت، مساله‌ مشترکاني که خواستار سرعت بالا و حجم پايين‌تر بودند، مطرح شد؛ موضوعي که با اعتراض کاربران کم‌مصرف که مجبور بودند هزينه مصرف منصفانه را بپردازند مواجه و موجب شد وعده‌هايي براي ارائه تعرفه‌هايي مناسب حال آنان داده شود.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس از تصویب ماده ساماندهی خدمات اینترنتی و ارتباطی برنامه پنجم توسعه در بخش ارتباطات کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق این طرح باید دسترسی آحاد مردم به علم و فناوری تسهیل شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۳ : ۱۱
به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت با توجه به تاخیرات غیر قابل قبول از سوی هوواوی در صورت رفع نشدن مشکلات تا چند هفته آینده قطعا در چارچوب قرارداد برخوردی جدی با این شرکت انجام می شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۲ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت‌: وزارت ارتباطات درخواست صدور مجوز برای اپراتور چهارم را به هیات دولت ارایه کرده که پس از کسب اجازه از دولت و شورای اقتصاد، ظرف یک ماه می‌توانیم پروانه را صادر کنیم.
۱۳۸۹/۸/۱۰ - ۹ : ۴۳
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: ایران ضعیف ترین کشور منطقه در تامین پهنای باند
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به رتبه دوم ایران در منطقه از لحاظ تعداد کاربران اینترنتی و رتبه دوم در بحث درصد رشد مشترک طی ده سال اخیر، گفت: متاسفانه در میزان تامین پهنای باند در منطقه در رده‌های آخر قرار داریم.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۲ : ۱
جدول شرکت‌های اینترنتی برتر مهر ماه سرعت واقعی اینترنت خود را بدانید
مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور 10 شرکت برتر ارایه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران در مهر ماه معرفی کرد.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۱ : ۵۵
مراسم معارفه فرقانی به عنوان معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مومن‌بالله به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و حکیم‌جوادی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۵ : ۴۱
وزیر ارتباطات اعلام کرد: ICT راهبردی برای توسعه عدالت در کشور
به دلیل سرعت زیاد تغییر و تحولات در حوزه‌ فناوری اطلاعات باید با نگاهی راهبردی مسایل این حوزه را بررسی کرد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۴ : ۴۷
تلکام ما هم با الکامپ ما از بسیاری لحاظ، همخوانی دارد. هرآنچه در مورد نقش الکامپ مطرح است، برای نقش تلکام هم صادق است.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۹ : ۲۲
مرکز تحقيقات مخابرات ايران برگزار کرد: کارگاه تخصصي "شبکه انتقال نسل جديد"
به منظور معرفي فناوري‌هاي جديد شبکه‌هاي انتقال، کارگاه تخصصي يک روزه "شبکه انتقال نسل جديد" در مرکز تحقيقات مخابرات ايران برگزار شد.
۱۳۸۹/۸/۵ - ۱۳ : ۴۶
تلکام باتوجه به تخصصی بودنش می‌تواند به طور ریشه‌ای به بررسی مباحث حوزه مخابرات بپردازد.
۱۳۸۹/۸/۴ - ۱۲ : ۵۴
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی اعلام کرد: قیمت اینترنت در ایران 12 برابر، بالاتر از کشور ترکیه به کابران ارایه می‌شود.
۱۳۸۹/۷/۲۸ - ۱۳ : ۵۷
مدیرکل روابط عمومی شرکت پست از آمادگی این شرکت برای همکاری با اپراتورهای وایمکس در بخش فروش سرویس، صورتحساب گیری و توزیع مرسولات از طریق دفاتر پستی در سطح کشور خبر داد.
۱۳۸۹/۷/۲۷ - ۱۰ : ۵۴
مدیر روابط عمومی مخابرات استان تهران: ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در تهران به هفت درصد رسید
به عقیده مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با توجه به اینکه ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر تهران هفت درصد است، ارایه فناوری وایمکس موجب منسوخ شدن اینترنت پرسرعت(ADSL) نخواهد شد.
۱۳۸۹/۷/۲۵ - ۹ : ۲۷
شرکت خدمات انفور ماتيک در گزارش عملکرد شش ماهه اول سامانه سبا از رشد 298 درصدي انتقال وجه بين بانکي در مقايسه با زمان مشابه سال قبل خبر داد.
۱۳۸۹/۷/۲۱ - ۱۱ : ۱۹
به گفته عضو کمیسیون صنایع و معادن، مجلس باید با تصویب قوانین بالادستی رگولاتوری را ملزم به ارایه مجوزهایی کند که با به کارگیری فناوری‌های جدید در کشور، ما نیز مطابق با پیشرفت روز دنیا حرکت کنیم نه اینکه فناوری را به صورت ناقص استفاده کنیم.
۱۳۸۹/۷/۱۸ - ۱۰ : ۳
در راستای اجرایی کردن سیاست های اصل 44 قانون اساسی و همزمان با روز جهانی پست اولین پروانه اپراتور اول پست کشور به دست محمود احمدی نژاد صادر می‌شود.
۱۳۸۹/۷/۱۷ - ۱۶ : ۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي