سرویس اينترنت
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
در نشست مطالعات فرهنگی و ارتباطات دانشگاه تهران مطرح شد وب اجتماعی، عامل گفتمانی کردن ارتباطات
همان‌طور که از اسم و مفهوم رشته ارتباطات برداشت می‌شود، اساتید و دانشگاه‌های این رشته نباید مشکل ارتباطی با یکدیگر داشته باشند و باید ارتباطی‌ترین روابط دانشگاهی و علمی حداقل در سطح اساتید دانشگاهی وجود داشته باشد اما واقعیت چیز دیگری است!
۱۳۸۹/۱۰/۸ - ۱۲ : ۶
شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارایه دستاوردها و معرفی سرویس های خود در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری سال 89 شرکت کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۸ - ۱۰ : ۲۴
در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری سال 89 انجام می‌شود: ثبت نام از فعالان حوزه ICT برای دریافت وام
وزارت ارتباطات در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری سال 89 از شرکت های خصوصی و تعاونی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که نیاز به حمایت مالی دارند برای پرداخت وام ثبت نام می کند.
۱۳۸۹/۱۰/۷ - ۱۱ : ۴۵
رییس هیات مدیره شرکت ارتباط همراه گویا اروند از راه اندازی فاز جدید خط تولید گوشی کاملا ایرانی خبر داد و گفت: با افتتاح این خط تولید به رقم تولید 3 میلیون گوشی در بازار خواهیم رسید.
۱۳۸۹/۱۰/۷ - ۱۱ : ۴۲
نحوه نظارت رگولاتورهای پیشرو در دنیا با دو مشخصه استمرار و پایداری نظارت بر عملکرد اپراتورها همراه است که با آنلاین بودن نظارت رابطه مستقیمی دارد. در این راستا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز حدود دو سال است که در حال برنامه ریزی برای آنلاین کردن نظارت خود بر اپراتورهاست.آنچه در ادامه می خوانید مشروح کارگاه آموزشی دستاوردهای پژوهشی و فناوری سال 89 با موضوع نظارت آنلاین بر اپراتورهاست که توسط حسن رضوانی، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در محل مصلی برگزار شد.
۱۳۸۹/۱۰/۷ - ۱۰ : ۴۲
بازرس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران گفت: دولت باید پهنای باند را به ‌صورت رایگان در اختیار شرکت‌های اینترنتی قرار دهد تا شرکت‌های ارایه‌کننده طی فرآیند فروش این کالا به مردم و رساندن اینترنت به کاربر نهایی درآمد کسب کنند.
۱۳۸۹/۱۰/۶ - ۱۱ : ۷
قائم مقام مجري طرح کارت هوشمند ملي: ايراني‌ها تا پايان سال 95 کارت هوشمند ملي مي‌گيرند
قائم مقام مجري طرح کارت هوشمند ملي از صدور اين کارت براي تمامي ايرانيان بالاي 15 سال تا پايان برنامه پنجم توسعه خبر داد و گفت: کارت هوشمند ملي يکي از مهم‌ترين مباحث زيرساختي براي استقرار دولت الکترونيکي است که براي حدود 64 ميليون نفر ايراني در نظر گرفته شده است.
۱۳۸۹/۱۰/۵ - ۱۵ : ۴۴
محققان دانشگاه صنعتی شریف موفق به طراحی نرم‌افزار تشخیص و فیلترینگ تصاویر با پردازش تصویر و یادگیری ماشین با قابلیت تشخیص بیش از 90 درصد تصاویر غیر اخلاقی متداول شدند.
۱۳۸۹/۱۰/۴ - ۱۱ : ۳۴
به گفته عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، هم‌اکنون پهنای باند کشور از طریق 160 لینک STM1 تامین می‌شود که با توجه تقاضای موجود باید این تعداد به یک هزار STM1 افزایش یابد.
۱۳۸۹/۱۰/۴ - ۱۰ : ۵۳
شرکت ‌هاتف جاوید نیکان اولین گوشی از برند هنگ‌کنگی RTM را با نام N88 به بازار تلفن همراه ایران معرفی و اعلام کرد این گوشی تا سه هفته آینده راهی بازار تلفن همراه خواهد شد.
۱۳۸۹/۱۰/۴ - ۱۰ : ۷
معاون سازمان خصوصی‌سازی با تاکید بر قطعی و رقابتی بودن شرایط واگذاری مخابرات گفت: وضعیت ودایع مخابرات مشخص بوده و در مورد اساسنامه این شرکت نیز اگر سهامی عام نمی‌شد، اجازه عرضه در بورس را نداشت.
۱۳۸۹/۱۰/۳ - ۱۰ : ۰
فهرست 41 پروژه برون‌سپاری مرکز تحقیقات مخاابرات ایران به ارزش 25 میلیارد تومان که زمان شرکت در فراخوان آن 8 دی ماه اعلام شده است منتشر شد.
۱۳۸۹/۱۰/۱ - ۱۵ : ۲۵
دولت در راستای ارتقا سطح دانش و توان کارشناسان داخلی در زمینه شبکه های مخابراتی و طرح و ساخت تجهیزات در این زمینه و به منظور تبادل نظر و مبادله اطلاعات و ارایه مقالات علمی از سوی صاحب نظران، استادان و پژوهشگران سراسر جهان، با برگزاری اولین گردهمایی بین‌المللی مهندسی مخابرات از سوی دانشگاه سیستان و بلوچستان موافقت کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۱ - ۱۳ : ۳۲
درباره قطع فیبر نوری و بازسازی آن چارچوب محکمی وجود دارد که اگر قطعی بیش‌تر از میزان مشخص شده باشد، برای پیمانکار جریمه محاسبه می‌شود؛ در همین حال بازسازی فیبر قطع شده به‌ طور متوسط حدود پنج ساعت زمان می‌برد و در صورت رفع نشدن مشکل قبل از پنج ساعت پیمانکار جریمه خواهد شد.
۱۳۸۹/۱۰/۱ - ۱۳ : ۳۰
به گفته یک فعال اینترنتی زمزمه‌هایی مبنی بر کاهش قیمت اینترنت در شبکه هوشمند IN به گوش می رسد که با توجه به اخبار شنیده شده، تعرفه اینترنت هوشمند از ساعتی 300 به 215 تومان کاهش خواهد یافت.
۱۳۸۹/۱۰/۱ - ۹ : ۴۱
معاون فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: شرکت پست پیشنهاد روش پرداخت حق‌السهم دفاتر را به رگولاتوری ارایه دهد
به گفته معاون فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با توجه به لغو مصوبه دریافت مستقیم حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی از مشتری رگولاتوری به شرکت پست اعلام کرده‌ است که تعرفه‌های پیشنهادی خود را برای این منظور به سازمان ارسال کند.
۱۳۸۹/۹/۳۰ - ۱۰ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي