سرویس اينترنت
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
در حالي که خدمات گوگل در بسياري از موارد موجب سهولت فعاليت‌ها شده است، اما اين موتور جست‌وجو اطلاعات زيادي درباره شما داشته و قابليتي دارد که حتي پيش از اين که از او بخواهيد، مي‌تواند مکان شما را ذخيره ‌کند.
۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۶ : ۹
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال از توقف فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز در استانهای تهران، مازندران و البرز در شش ماهه اول سال 97خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴ : ۲۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ظرفیت پهن باند موبایل در ورزشگاه آزادی 3برابر شد.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴ : ۴۴
تعرفه‌ها در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اعضاي کميسيوني به نام تنظيم مقررات ارتباطات تعيين و تصويب مي‌شوند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۹ : ۱۲
در مقابل کاربراني که از اينترنت شبانه ناراضي‌اند، ظاهرا برخي خواستار اينترنت شبانه از سوي اپراتورها هستند؛ اما به نظر مي‌رسد تقابل اين دو خواسته به تصور گران شدن هزينه اينترنت، موجب نارضايتي کاربران شده است.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰ : ۳۳
به تازگي دانشمندان دريافته‌اند که تعداد ساعات استفاده کاربران از گوشي هوشمند و رايانه ارتباط مستقيمي با مشکلات خواب و بي‌خوابي آن‌ها دارد.
۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۹ : ۵۷
در هر خانه، مغازه یا اداره‌ای مودم‌های وای‌فای وظیفه اشتراک‌گذاری اینترنت در آن مکان را دارند؛ اما برخی به حق خود قانع نیستند و سعی می‌کنند با روش‌هایی، از اینترنت دیگران استفاده کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۵۹
وزیر ارتباطات گفت: تعداد مشترکان پهن باند در کشور از 34 میلیون به 67 میلیون نفر رسیده و بیش از 56 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار، به اینترنت پرسرعت متصل شده اند.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۸ : ۳۸
معاون وزير ارتباطات با بيان اينکه مصوبه جديد تغيير روش محاسبه پهناي باند، تاثيري در قيمت اينترنت مصرف کننده نهايي ندارد، گفت: تعيين آستانه مصرف منصفانه اينترنت را به اپراتورها واگذار کرديم.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۳ : ۲۷
گوگل مشغول ابداع خدمتي است که جستجوي کاربر در اينترنت را با شماره تماس او مرتبط مي کند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۰ : ۲۷
براساس اظهارات رئيس هيئت مديره يکي از شرکت‌هاي ارتباطات ثابت کشور، به واسطه عدم تعادل تعرفه‌اي در بخش اينترنت ثابت و سيار حدود هشت درصد از مشترکان ثابت در کمتر از يک سال گذشته به سمت شبکه موبايل ريزش کرده‌اند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۲۲
مديرکل نظارت بر خدمات عمومي اجباري ارتباطات و فناوري اطلاعات از فراهم شدن امکان اعلام شکايت در حوزه ICT در قالب صندوق پستي ??? خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۵۱
اگر وای‌فای خود را به درستی ایمن نکنید، این امکان را برای دیگران فراهم می‌کنید که از آن استفاده کنند؛ درصورتی که می‌توانید وای‌فای خود را با اعمال روش‌هایی در برابر این افراد ایمن نگه دارید.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۹ : ۱
رييس سازمان فضايي ايران گفت: با تاسيس نخستين اپراتور ماهواره‌اي کشور، توزيع و فروش پهناي باند ماهواره اي، دسترسي به اينترنت، ارائه خدمات صوتي، تصويري و پخش همگاني روي ماهواره به بخش خصوصي واگذار مي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵ : ۲۸
اکثر مشترکان تلفن همراه، از بسته‌هاي تشويقي اينترنت اپراتورهاي همراه استفاده مي‌کنند، اما با تمام شدن اين بسته‌ها، اينترنت با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد که در مقايسه با بسته‌هاي تعريف‌شده در اپراتورها براي کاربران مقرون‌به‌صرفه نيست. به همين دليل آگاهي از زمان اتمام بسته اينترنتي اهميت زيادي دارد و برخي کاربران مدعي‌اند که اين موضوع در زمان مناسبي به آن‌ها اطلاع داده نمي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳ : ۲۳
ارتباط اينترنت پرسرعت ( ADSL) مخابرات منطقه تهران در روز پنجشبنه 15 شهريور ماه دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي