سرویس فناوري‌هاي نوين
اگر از گفتگوي ويدئويي دو بعدي با استفاده از برنامه هاي مختلف تلفن همراه خسته شده ايد، مي توانيد اميدوار باشيد که در سال هاي آتي بتوانيد با گوشي خود به طور سه بعدي مکالمه تصويري داشته باشيد.
مايکروسافت اين روزها در انديشه رقابت با بلندگوي هوشمند شرکت آمازون موسوم به اکو خدمات گوگل هوم است و در همين راستا تغييراتي اساسي در ويندوز 10 ايجاد مي کند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۵ : ۵
رئیس سازمان فناوری اطلاعات تأکید کرد تأثیر ۵G بر بازار ارتباطات ایران
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به ظهور نسل پنجم ارتباطی در آینده نه‌چندان دور گفت: ورود ۵G در فضای تکنولوژی تغییرات عمده‌ ایجاد می‌کند و باید از حالا به فکر این تحول باشیم.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲ : ۴۴
عليرغم گذشت هزاران سال از اختراع کاغذ و توليد هزاران محصول رقيب براي آن در سال هاي اخير، هنوز استفاده از آن منسوخ نشده، اما سازندگان يک تبلت جديد مدعي منسوخ کردن کاربرد کاغذ شده اند.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲ : ۴۴
معاون فناوري مرکز ملي فضاي مجازي، اينترنت اشياء را فناوري مدرني دانست که در آن براي هر موجودي اعم از انسان، حيوان و يا اشياء، قابليت ارسال داده از طريق شبکه‌هاي ارتباطي، فراهم مي شود.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲ : ۱۷
نسخه به روزشده نرم افزار چندرسانه ای وی ال سی به گونه ای طراحی شده که برای اولین بار مشاهده ویدئوهای 360درجه را ممکن می کند.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۹ : ۴۶
کارشناسان امنيتي هشدار مي دهند که از راه رسيدن اينترنت اشيا اگر چه روند درمان بيماران تسريع مي شود، اما خطرات امنيتي هم به دنبال خواهد آورد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۵ : ۳۹
اينترنت فضايي است که هم داراي مزايا و هم داراي معايبي است و کم نيستند افرادي که دوست دارند سوابق خود را از فضاي مجازي پاک کنند تا ردپايي از آنها باقي نماند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۱ : ۲۸
به نظر مي‌رسد حتي اگر وب‌کم خود را هم بسته باشيد، راهي وجود دارد که هکرها از طريق هدفون، به جاسوسي اطلاعات بپردازند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۱ : ۱۲
با اعلام فراخوان مرکز تحقيقات مخابرات؛ سرويس جستجوي گفتاري به جويشگرهاي بومي افزوده مي شود
مرکز تحقيقات مخابرات ايران، با اعلام فراخواني از فعالان عرصه موتور جستجوي اينترنتي دعوت کرد تا در اجراي پروژه جستجوي گفتاري طرح جويشگر بومي مشارکت کنند.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۱۶ : ۷
کمپاني ايسر جديدترين نسل نوت‌بوک‌هاي گيمينگ خود را با پشتيباني از واقعيت مجازي عرضه کرده است که امکان تجربه لذت بازي در واقعيت مجازي را به کاربران مي‌دهد.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۹ : ۴۸
Doppler Labs از عرضه هدفون هاي هوشمندي خبر داده که علاوه بر پخش موسيقي و انواع صدا قادر به فيلترکردن صداهاي مزاحم محيطي هستند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۹ : ۳۷
به دنبال عرضه عينک هاي جديد شرکت اسنپ با قابليت فيلم برداري ويدئويي کوتاه مردم برخي شهرهاي آمريکا صف هاي طويلي را براي خريد اين محصول تازه تشکيل داده اند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۹ : ۳۱
اينستاگرام با ارائه خدمات تازه به منظور پخش زنده ويدئويي و تسهيل ارسال پيام خصوصي قصد دارد بر تعداد کاربران خدمات خود بيفزايد.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۲ : ۸
سرجیو کاناوارو جراحی است که تلاش دارد طی ۱۲ ماه آینده اولین جراحی پیوند سر را در جهان اجرا کند، و برای آماده‌سازی بیمارش برای این جراحی از فناوری واقعیت مجازی استفاده می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱ : ۴۷
سامسونگ قصد دارد در گوشي هاي جديد گلکسي اس 8 خود از تراشه هاي 10 نانومتري جديد اسنپ دراگون 835 استفاده کند که مي توانند در عرض 5 دقيقه باتري يک گوشي را براي 5 ساعت استفاده شارژ کنند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱ : ۴۶
متخصصان موسسه Oberthur Technologies به منظور مقابله با کلاهبرداری، نوعی کارت اعتباری ساختند که دارای یک نمایشگر دیجیتالی است و به صورت تصادفی یک کد امنیتی اضافی را نمایش می دهد.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۰ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي