سرویس فناوري‌هاي نوين
افزونه نرم افزاري ضد فيشينگ درگاه بانکي با همکاري مراکز آپا و ماهر و با هدف شناسايي صفحات جعلي درگاههاي بانکي پرداخت الکترونيک توليد شد.
اپل قصد دارد ساعت هوشمند تازه خود را با تغييراتي اساسي روانه بازار کند و پشتيباني آنها از استاندارد مخابراتي نسل چهارم تلفن همراه يا LTE را ممکن کند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۴ : ۲۲
يک شرکت توليد کننده موبايل حق امتياز جديدي ثبت کرده است. اين فناوري به وسيله يک لايه کريستال مايع نمايشگر را پولاريزه مي کند تا افراد از زاوياي مختلف نتوانند مطالب را بخوانند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۳ : ۲۰
با استفاده از تکنولوژي روز و انرژي پاک، درختان نخل هوشمند خورشيدي در شهر دوبي امارات متحده عربي، علاوه بر در اختيار گذاشتن سايه براي مردم، اينترنت واي فاي موردنياز آنها را نيز تامين مي کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲ : ۴۷
با هک شدن بلندگوي هوشمند اکوي شرکت آمازون هکرها اين بلندگو را به ميکروفوني براي ضبط اصوات محيطي و جاسوسي از کاربران مبدل کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۳ : ۴۹
مایکروسافت با به روزکردن ویندوز 10تغییراتی را در آن اعمال خواهد کرد تا برای اولین بار کنترل آن با حرکات چشم ممکن شود.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۳ : ۲۶
فروش تازه ترين گوشي پرچمدار شرکت ال جي موسوم به V30 از نيمه شهريور ماه در کره جنوبي آغاز مي شود.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱ : ۶
پليس نيويورک تصميم دارد به کمک يک دستگاه جديد تشخيص دهد راننده قبل از تصادف از موبايل خود براي جستجو در اينترنت، ارسال پيامک يا برقراري تماس استفاده کرده است يا خير.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۱ : ۵۶
شرکت گوگل می گوید که قرار است تا پایان سال میلادی، 11گوشی هوشمند از واقعیت مجازی «دی دریم» پشتیبانی کنند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۳ : ۱۵
نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه، رونمایی شد که می‌توان مهم‌ترین آنها را امکان انتقال وجه از مبدا بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب دانست.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۵ : ۳۰
پيدا کردن غرفه‌ها و سالن‌ها در نمايشگاه همواره يکي از نيازهاي بازديدکنندگان است که امسال براي جانمايي و پيدا کردن غرفه ها در نمايشگاه الکامپ اپليکيشن ارائه شده است.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۹ : ۴
خستگي چشم يکي از مشکلات جدي استفاده مداوم از رايانه و گوشي براي مطالعه متون است. به تازگي براي حل اين مشکل عينک ارزان قيمت ويژه اي توليد شده است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵ : ۱۴
پوشش اطلاعاتي در شبکه اينترنت نسل 5 از نظر انتشار امواج و نحوه انتقال اطلاعات بين گيرنده و دکل فرستنده در مقايسه با نسل 4 کاملا متفاوت است و انتقال اطلاعات در اين فناوري به صورت پوشش‌دهي بيشتر به سمت گيرنده پرمصرف‌تر است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵ : ۳
در حالي که ابزار مبتني بر فناوري واقعيت مجازي تنها حس حضور در يک دنياي سه بعدي را به مخاطب القا مي کند، يک شرکت نوپا بر روي جنبه هاي حسي اين فناوري متمرکز شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۳ : ۵۲
اينستاگرام قابليت جديد« فقط دوستان» را اضافه کرده است. به اين ترتيب فقط فالوورهايي که کاربر تعيين مي کند مي توانند پست ها و استوري هاي او را تماشا کنند.
۱۳۹۶/۴/۶ - ۱۴ : ۲۶
تجربه نخستين استفاده از فناوري تلويزيون در صفحه‌نمايش موبايل و نخستين گوشي مجهز به جديدترين پردازنده اسنپ دراگون دو محصول نوآورانه‌اي است که در بازار گوشي موبايل عرضه شده است.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۰ : ۸
رئیس جمهور از بزرگترین «سامانه تلویزیون تعاملی» و «سامانه آموزش الکترونیکی» اصناف کشور که با همکاری همراه اول راه اندازی شده است، رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۳ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي