سرویس تلفن همراه
همراه اول از برطرف شدن مشکلات ارتباطي برخي مناطق تا ظهر امروز خبر داد.
مدت‌ها است سرقت گوشي‌هاي موبايل و درز اطلاعات آن دغدغه مردم شده و براي حل اين مشکل تاکنون راه حل مناسبي ارائه نشده است؛ در حالي که با اجراي «طرح احراز اصالت گوشي تلفن همراه » اين مشکل پايان يافته و علاوه بر آن، گارانتي‌هاي غيرمعتبر از بازار IT جمع و خدمات پس از فروش استاندارد به تلفن‌هاي همراه ارائه خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۵۵
یک تولید کننده چینی موبایل قصد دارد از موبایل جدیدی رونمایی کند که از آیفون قدرتمند تر است. این موبایل یک واحد پردازش عصبی دارد که عملیات هوش مصنوعی در موبایل را سرعت می دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۳۳
جايگاه اپراتورهاي تلفن همراه در اکوسيستم مخابرات همراه دچار تغييرات ساختاري مي‌شود و در اکوسيستم جديد سيم‌کارت‌هاي فيزيکي حذف و با فناوري eSIM جايگزين خواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۱۴
یک تولید کننده چینی موبایلی تاشو ساخته که ابعاد نمایشگر آن در حالت باز ۶.۸ اینچ است. همچنین ضخامت دستگاه در حالت تاشده نیز کمتر از ۱۰ میلیمتر است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
هنوز خاطره انفجار گوشی‌های گلکسی نوت 7 سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون 8 پلاس اپل خبری منتشر شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۱۸
اگرچه بخش اعظم استفاده از سرویس رومینگ بین‌المللی، مختص حضور در کشورهای خارجی است، اما گاهی ممکن است در شرایط اضطرار و پیش از رسیدن به مقصد سفر، در طول پرواز به برقراری ارتباط نیازمند شوید؛ در آن صورت می‌توانید از رومینگ پرواز اپراتورهای همراه استفاده کنید.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲ : ۵۹
شرکت ارتباطات زیرساخت در ایام حج امسال، بیش از ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی را برقرار کرد.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲ : ۵۴
در حوزه ICT معمولا مشکل توسط رسانه نمايش داده و حتي فرياد زده مي شود اما با نبود جديت کافي براي رفع، مشکل حاد مي شود. پس از سالها پيامک تبليغي انبوه ساماندهي شد و اکنون که معضل جديد پيامک‌ تبليغي سيمکارت‌هاي شخصي حاد شده، تصميم جديدي براي حل موضوع اتخاذ شده است.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۵ : ۲۳
بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌دانند که قابلیت به روزرسانی سیستم عامل مذکور در نسخه‌های مختلف آن تنها صوری است و کاربران عملا نمی‌توانند این به روزرسانی را انجام دهند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۳۸
استقبال از گوشي جديد آيفون 8 اپل کمتر از حد انتظار بوده و همين مسأله موجب شده تا ارزش سهام اين شرکت در بازارهاي جهاني کاهش يابد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۱۶
اگر چه ضرر تشعشعات راديويي هنوز به اثبات نرسيده‌ اما برخي همچنان نگران تاثيرات آن بر بيماري‌ها و خصوصا سرطان‌هاي مختلف هستند. با وجود اين، با اعلام رگولاتوري، نتايج اندازه‌گيري دوره‌اي تشعشعات پرتوهاي راديويي در کشور کمتر از حد استاندارد ملي است که مي‌تواند نگراني‌ها را در اين باره کاهش دهد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰ : ۳۹
با توجه به اينکه اگر پين‌کد و پس از آن PUK خود را فراموش کرده و آنها را سه بار اشتباه وارد کنيد، سيم‌کارتتان مي‌سوزد، توصيه مي‌شود از وارد کردن شانسي اين کدهاي امنيتي خودداري شود و در صورت سوختن سيم‌کارت، تنها با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي اپراتورها مي‌توانيد سيم‌کارت را مجددا دريافت کنيد.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳ : ۲۴
پيشنهادهايي مطرح است که پس از اجراي رجيستري گوشي موبايل، گمرک مي‌تواند گوشي را جزء کالاهاي مسير سبز قرار دهد که اين امر شرايط بسيار مناسبي را براي افزايش واردات قانوني اين کالا فراهم خواهد کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۳ : ۱۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در واکنش به خبري مبني بر تحريم ايران از سوي انجمن جهاني موبايل (GSMA) گفت: اين خبر دقيق نيست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۴۱
طبق گزارش‌هاي منتشر شده، گوشي هوشمند آيفون ايکس اپل زماني که بصورت بي سيم شارژ مي شود، به کاربر يک انيميشن سه ‌بعدي نمايش خواهد داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۳۶
عمر مفيد سيم‌کارت‌ها به اندازه بسياري به ميزان مصرف، مکالمه و ارسال پيامک و به‌طور کلي نحوه نگهداري از آن بستگي دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي