سرویس تلفن همراه
همراه اول از برطرف شدن مشکلات ارتباطي برخي مناطق تا ظهر امروز خبر داد.
مدير کل فناوري اطلاعات ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با اجراي طرح «پيشگيري از تجهيز تلفن همراه قاچاق» از تاريخ 28 مهرماه؛ افرادي که براي رجيستر کردن تلفن همراه هزينه‌اي از مردم دريافت کنند، بي ترديد کلاهبردار هستند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۲۶
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران ارائه خدمت می‌کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵ : ۹
شرکتهاي گوگل و HTC بدنبال مواجهه با بحران‌هاي مالي در حال انجام مذاکراتي براي واگذاري بخش گوشي‌هاي همراه شرکت خود و تصاحب آن توسط گوگل است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۲۸
در حالی که پیشتر 12 سپتامبر به عنوان تاریخ نهایی عرضه گوشی جدید اپل یا همان آیفون 8 اعلام شده بود، اکنون گفته می شود که ممکن است این گوشی دیرتر از زمان اعلام شده عرضه شود.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۴۰
شرکت گوگل قصد دارد بخش تولید موبایل «اچ تی سی» را بخرد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۱۵
بر اساس نتايج يک بررسي، شرکت چيني هواوي با پشت سرگذاردن اپل به دومين برند برتر توليدکننده گوشي‌هاي هوشمند مبدل شد. رتبه اول در اين زمينه همچنان در اختيار سامسونگ است.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۲۲ : ۵۴
روز 12 سپتامبر يعني هفت روز ديگر، سالن "استيو جابز" در کوپرتينو کاليفرنيا ساعت 10 صبح به وقت محلي ميزبان کنفرانس معرفي پرچمدار جديد شرکت "اپل" خواهد بود.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۵۲
یک شرکت تولید کننده موبایل دارای کیبورد فیزیکی نسخه جدیدی از موبایل خود را رونمایی کرده است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴ : ۵۲
اولين جلسه کميته اطلاع‌رساني طرح رجيستري گوشي‌هاي موبايل با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي ذي‌ربط در محل ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۲۸
مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه ایجاد ادبیات مشترک بین دستگاه‌های مختلف موثر در تجارت کشور تنها با سامانه شناسه کالا امکان‌پذیر است، گفت: با اجرای این سامانه اختلافات آماری از بین می‌رود.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۲۹
شرکت اپل قرار است در تاریخ 12 سپتامبر سال جاری، طی رویدادی از گوشی هوشمند جدید خود یعنی آیفون 8 رونمایی کند.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۱ : ۵۷
بررسی‌های مؤسسه کام اسکور در آمریکا نشان می‌دهد هر فرد بزرگسال در این کشور به طور متوسط 2.3 ساعت را در روز صرف استفاده از برنامه‌های موبایلی می‌کند.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۲۷
در حالی که دهها شرکت سازنده گوشی‌های همراه در حال عرضه مدل‌های جدید تولیدات خود هستند، کاربران‌ گوشی‌های هوشمند آیفون وفادارتر از دیگر خریداران این گوشی‌ها به نظر می‌رسند.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۱۶
معاون وزير ارتباطات گفت: براساس قولي که وزير ارتباطات داده‌اند بعد از 18 ماه در هيچ نقطه روستايي مشکل ارتباطي نخواهيم داشت.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۱ : ۶
همزمان با عرضه سيستم عامل جديد آيفون موسوم به iOS11 مشخص شده که 180 هزار برنامه عرضه شده براي اين گوشي ديگر با آن سازگار نخواهند بود.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۴ : ۱۳
بسیاری از منابع خبری معتقدند که آیفون 8 گران قیمت‌ترین مدل از گوشی آیفون خواهد بود که تا به حال عرضه شده و ممکن است خرید آن بیش از 1000 دلار هزینه داشته باشد.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي