سرویس تلفن همراه
پس از واردات تعدادی گوشی با ارز دولتی 4200 تومانی، اکنون اعلام شده گوشی‌هایی که قیمتی بالاتر از 300دلار داشته باشند، در گروه سوم کالاهای وارداتی جای می‌گیرند که ارز اختصاصی به آن‌ها 7500تومان است.
وزیر ارتباطات گفت: افزایش قیمت‌ها در بازار گوشی موبایل با آغاز رجیستری حباب است و بهترین پاسخ به این موضوع، عدم خرید گوشی برای تنظیم بازار است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۶
وزیر ارتباطات از رفع اشکال سامانه ۱۹۵ برای ارسال شکایت پیامکی از سیم کارت مزاحم شخصی خبر داد و افزود: به دلیل پیکره بندی اشتباه در این سامانه از مردم هزینه کسر می‌شد که به آنان بازگردانده خواهد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۲۳ : ۸
اشتباه وارد کردن کد PUK و یا تعلل در پرداخت بدهی قبض موبایل، دلایلی هستند که می‌توانند سیم­‌کارت شما را برای مدتی غیرقابل استفاده کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۹ : ۰
شرکت هواوی که به تازگی از گوشی‌های هوشمند سری Mate 10 رونمایی کرده، قصد دارد یک گوشی هوشمند تاشو طراحی و به بازار عرضه کند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۴۹
با آغاز طرح رجیستری گوشی تلفن همراه، شنیده می‌شود برخی فروشندگان برای جلوگیری از فعال نشدن احتمالی گوشی‌های موجود در واحدهای صنفی آنها را باز و فعال می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۷
شرکت HMD Global از گوشی جدید اندرویدی خود به نام نوکیا 7 رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۲
وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت سازندگی با بیان اینکه اجرای رجیستری تلفن همراه هم به نفع مردم و هم در راستای منافع ملی است، گفت: باید با قدرت و جدیت تمام در اجرای کامل این طرح کوشا باشیم تا سیستم‌ها نهادینه شوند و فساد کمتری اتفاق بیفتد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶ : ۵۳
در شرايطي که مشترکان اپراتورهاي همراه توانايي پرداخت قبوض خطوط ثابت خود در مدت زمان تعيين‌شده را نداشته باشند، مي‌توانند از امکاني که اپراتورها براي آنان در نظر گرفته استفاده و بدهي خود را به صورت قسطي پرداخت کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۵۲
طرح رجيستري گوشي موبايل از امروز با ‌آغاز مانيتورينگ شبکه اجرا شد و فعلًا در اين مرحله هيچ محدوديتي براي مشترکان اعمال نمي‌شود تا اوايل آبان که يک يا چند مدل از گوشي‌هاي قاچاق غيرمجاز اعلام خواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۴۰
مدیرکل فروش شرکت ارتباطات سیار، جزئیات و نحوه خرید سیم کارت‌های کد جدید همراه اول را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۵ : ۳۵
مدیرکل فناوری ارتباطات و اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از 29 مهرماه که طرح رجیستری موبایل آغاز می‌شود، خریداران استعلام کنند و در صورت دریافت پیام «تجهیز شما تأیید می‌شود» اقدام به خرید گوشی تلفن همراه کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۱۹
معاون وزير ارتباطات گفت: با افزايش استفاده مردم از شبکه هاي اجتماعي درآمد اپراتورهاي موبايل در حوزه پيامک و مکالمه، کاهش يافت.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۸
مشترکان اپراتورهاي همراه براي اينکه به رويه‌هاي قطع بدهي دچار نشوند، لازم است صورتحساب تلفن همراه خود را به موقع پرداخت کنند. در غير اين صورت عدم پرداخت مي‌تواند به سلب امتياز سيم‌کارت منجر شود.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۴۸
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : اجراي طرح رجيستري براي مردم هيچ هزينه اي ندارد
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر منتشر شده در يکي از رسانه هاي فارسي خارج از کشور، درباره غيرفعال شدن گوشي هاي تلفن همراه در دست مردم با اجرايي شدن طرح رجيستري را، تکذيب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳ : ۱۰
پس از جلسه مشترک 5 دستگاه براي اجراي نهايي رجيستري گوشي موبايل، خبر مقابله با واردات قاچاق دو برند گوشي موبايل در ماه اول طرح منتشر شد، در حالي‌که منظور دو مدل گوشي خاص و کمياب در بازار بوده و بحث دو برند مطرح نيست.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۳ : ۴۸
eSIM سیمکارتی است که برخلاف سیمکارت‌های نسل قبل امکان تعویض ندارد و به صورت تراشه‌ای الکترونیکی در ابعاد کوچکتر، توسط کارخانه سازنده روی مادربورد نصب می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي