سرویس تلفن همراه
محققان امنيت سايبري به‌تازگي دريافته‌اند که برخي از گوشي‌هاي هوشمند با برندهاي مختلف بيشتر مورد هجوم حملات بدافزاري قرار گرفته‌اند و اطلاعات کاربرانشان را به مخاطره انداخته‌اند.
مدير کل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه (رايتل) از آغاز واگذاري سيم‌کارت‌هاي رايتل در تهران از فردا خبر داد.
۱۳۹۰/۱۱/۲۸ - ۱۳ : ۴۸
هزينه‌ي برقراري ارتباط در مکالمات گروهي براي هر تماس به‌طور جداگانه و معادل تعرفه‌ي مصوب مکالمات محاسبه و برعهده‌ي شخص تماس‌گيرنده است.
۱۳۹۰/۱۱/۲۴ - ۲۰ : ۳۶
لیست سیاه در انتظار مشترکان اعتباری؛ تلفن‌های همراه چه زمانی سلب امتیاز می‌شوند؟
اگر مشترک تلفن همراه اعتباری در وارد ‌کردن پین شارژ، پنج بار اشتباه کند، خط وی وارد لیست‌ سیاه (black list) می‌شود
۱۳۹۰/۱۱/۲۲ - ۱۳ : ۲۶
بر اساس آخرین آمار سرعت GPRS (اینترنت تلفن همراه) همراه اول در تهران به طور میانگین از 110 کیلوبیت بر ثانیه گذشته و تا پایان سال به بیش از 120 کیلوبیت بر ثانیه خواهد رسید.
۱۳۹۰/۱۱/۱۸ - ۱۳ : ۵
مدير عامل همراه اول گفت: از مجموع 46 ميليون سيم‌کارت ثبت شده همراه اول، هم اکنون 34 ميليون سيم کارت در دست مشترکان فعال است.
۱۳۹۰/۱۱/۱۶ - ۱۴ : ۲۸
مدیر کل برند اپراتور سوم تلفن همراه خبر داد: تعرفه مکالمات سیم‌کارت‌های رایتل یکسان است
تعرفه مکالمات سیم‌کارت‌های رایتل فلت است وهزینه جابجایی بین‌شهری برای مشترکان ندارد که نرخ مکالمه با سیم‌کارت‌های رایتل برای هر دقیقه 555 ریال در این شبکه و 625 ریال برای ارتباط با سایر شبکه‌ها خواهد بود.
۱۳۹۰/۱۱/۱۲ - ۱۲ : ۳
به گفته معاون رگولاتوری، استفاده از شماره جدید مرکز تماس همراه اول طی هفته گذشته به رگولاتوری اعلام شده است.
۱۳۹۰/۱۱/۱۰ - ۱۵ : ۲۱
مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه خبر داد: ارایه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل تا دو هفته‌ی آینده
مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه از ارائه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل تا حدود دو هفته‌ی آینده خبر دادو گفت :حدود 10 هزار نفر در کرج کار پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل را انجام داده بودند.
۱۳۹۰/۱۱/۴ - ۲۰ : ۲۹
به دليل به روز رساني شبکه ايرانسل، برخي از مشترکان با وارد کد دستوري شارژ مجدد، با پيغام اشکال موقت در شبکه مواجه و قادر به شارژ سيم کارت خود نيستند.
۱۳۹۰/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۳۳
شرکتي سوئدي نوعي شارژر ويژه تلفن هاي همراه، دوربين ها و سيستمهاي GPS ابداع کرده است که مي تواند ابزارهاي الکترونيکي را با کمک آب شارژ کند.
۱۳۹۰/۱۰/۲۵ - ۹ : ۲۹
شرکت اینتل(Intel) در پی آن است تا با همکاری شرکت‌های متورولا موبیلیتی(Motorola Mobility) و لنووو(Lenovo) نخستین تلفن‌های هوش‌مند مجهز به تراشه‌های اینتل را بسازد.
۱۳۹۰/۱۰/۲۳ - ۱۵ : ۴
اتحادیه‌ی بین‌المللی مخابرات(آی‌تی‌یو) آمار جالبی در مورد سال گذشته‌ی میلادی منتشر کرد که شمار کاربران تلفن همراه جهان یکی از آن‌ها است.
۱۳۹۰/۱۰/۱۹ - ۱۱ : ۱۰
در تبلیغات رنگارنگ فروش شماره‌های تلفن همراه در اینترنت، هر شماره به قیمت 5 ریال فروخته می‌شود.
۱۳۹۰/۱۰/۱۶ - ۱۴ : ۲
سامسونگ الکترونیکس،از پیشتازان تولید تلفن همراه در جهان،اعلام کرد که سرجمع فروش گوشی‌های هوشمندگالاکسی و گالکسی SII از 30 میلیون‌ گوشی گالاکسی فراتر رفت.
۱۳۹۰/۹/۲۰ - ۱۱ : ۲۶
شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد گوشی‌های هوشمند گران‌قیمتی که در سال جاری عرضه کرده است به سامانه عامل آندروید 4 (معروف به ساندویچ بستنی) ارتقا خواهد داد.
۱۳۹۰/۹/۱۱ - ۱۰ : ۵۱
مقامات سازمان مالیات رومانی دارایی‌های شرکت نوکیا زیمنس را بابت نپرداختن 10 میلیون دلار مالیات توقیف کردند.
۱۳۹۰/۸/۲۴ - ۹ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي