سرویس تلفن همراه
معاون وزير ارتباطات گفت: ارتباط سامانه همتا، گمرک و نيروي انتظامي برقرار شده و گوشي هاي تلفن همراه بعد از اربعين (8 آبان) با شماره گذرنامه و شماره مسافري وارد شوند.
همراه اول در سال جديد اقدام به توليد و توزيع شارژ يک هزار توماني کرده است.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۳۰
انجمن جهاني تامين‌کنندگان تلفن همراه (GSA) در تازه‌ترين گزارش خود از وضعيت فناوري LTE اعلام کرد که تعداد اپراتورهايي که به جرگه اين فناوري پيوسته‌اند به 319 اپراتور رسيد.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۲۶
مدير کل مشترکان همراه اول گفت: سيم‌‌کارت دانش‌آموزي طبق قرارداد با وزارت‌ آموزش و پرورش توزيع شده اما اگر اين وزارت، هم‌اکنون مخالف توزيع سيم‌‌کارت دانش‌آموزي شده بايد قرارداد را لغو و پولي که گرفته را بازگرداند.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۱۷
به مناسبت ميلاد حضرت زهرا (س) رايتل 60 دقيقه ارتباط تصويري هديه مي‌دهد
رايتل به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر به مدت يک روز براي ارائه سيم‌کارت‌هايي با 60 دقيقه تلفن تصويري رايگان، 920 مگابايت حجم دانلود و 120 پيامک رايگان پيش ثبت نام مي‌کند.
۱۳۹۱/۲/۲۰ - ۱۶ : ۹
رايتل اعلام کرد: به اطلاع آن دسته از متقاضيان که در دور اول پيش ثبت نام سيم کارتهاي رايتل در دو شهر تهران و کرج در سال 90 اقدام به پيش ثبت نام سيم‌کارت هاي دائمي و ديتاي «رايتل» کرده‌اند مي‌رساند آخرين مهلت تکميل ثبت نام جهت دريافت سيم‌کارتهاي اين اپراتور تا روز 22 ارديبهشتماه تمديد شد.
۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۲ : ۳۱
شرکت ام تی ان آفریقای جنوبی اعلام کرد تعداد مشترکان این شرکت در سه ماهه نخست ۲۰۱۲ در ایران رشد 6.2 درصدی داشته است و ایران و نیجریه همچنان بازارهای پر رونق تلفن همراه محسوب می شوند.
۱۳۹۱/۲/۱۷ - ۱۳ : ۳۱
مدير کل برند ارتباطات رايتل تاکيد کرد: تعرفه سرويس‌هاي اين اپراتور که خدمات آن‌ها به مشترکين ارائه شده است، مشخص شده است.
۱۳۹۱/۲/۱۷ - ۱۳ : ۱۲
دردومین همایش ایمنی پرتوهای غیریون سازمطرح شد مشترکان تلفن همراه کمترحرف بزنند
استفاده از فناوری‌های جدید همانطور که مزیت‌های فراوانی دارد در برخی از موارد نیز زیان‌هایی دارد که خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل امکانات فراوانی که برای بشر امروز فراهم می‌کند از برخی از آنها چشم پوشی می‌شود. البته در بسیاری از موارد همانند تششعات شبکه‌های موبایل هنوز مشکل خاصی از نظر علمی ثابت نشده است. از همین رو به منظور بررسی آخرین تحولات در این عرصه دومین کنفرانس ایمنی پرتوهای غیر یون ساز با حمایت سازمان انرژی اتمی، انجمن حفاظت در برابر اشعه ایرانیان و دانشگاه شیراز هفته گذشته به مدت دور روز برگزار شد که گزارش مشروح آن را می‌خوانید.
۱۳۹۱/۲/۱۶ - ۱۳ : ۳۲
معاون رگولاتوري گفت: موضوع تصويب تعرفه‌هاي اپراتور سوم هنوز در کميسيون تنظيم مقررات مطرح نشده اما هر اپراتور تلفن همراه مجاز است حداکثر 8 بار در سال تعرفه تشويقي اعلام کند.
۱۳۹۱/۲/۱۵ - ۲۲ : ۴۵
مدیرکل برند و ارتباطات رایتل گفت: کلیه مشترکانی که در دور اول پیش‌‌ثبت‌نام سیم‌کارت‌ها در تهران و کرج به تکمیل ثبت‌نام خود پرداختند، در مدت کمتر از سه روز سیم‌کارت‌های دایمی‌شان را تحویل خواهند گرفت.
۱۳۹۱/۲/۱۱ - ۱۹ : ۰
شرکت مخابرات ایران در گزارش ارایه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اعلام کرده است که بیش از 40 درصد بازار خدمان پرسرعت دیتا را در اختیار دارد.
۱۳۹۱/۲/۴ - ۲۳ : ۱۴
مدير عامل شرکت ارتباطات سيار اعلام کرد: نظرسنجي از 48 ميليون مشترک براي دريافت پيامک‌هاي تبليغاتي
مدير عامل همراه اول با اشاره به ارسال پيامک نظرسنجي دريافت پيامک‌هاي تبليغاتي براي 48 ميليون مشترک در قالب گروه‌هاي 500 هزار نفري گفت: اين کار ظرف يک ماه آينده به اتمام مي‌رسد.
۱۳۹۱/۲/۴ - ۱۴ : ۵۹
مشترکين تلفن همراه اعتباري همراه اول مي‌توانند براي انتقال سيم‌کارت خود، به همراه انتقال گيرنده، به يکي از دفاتر خدمات ارتباطي استان محل واگذاري مراجعه کنند تا پس از تنظيم و تکميل سند نقل و انتقال، نسبت به انتقال تلفن همراه از نام انتقال دهنده به نام انتقال گيرنده، اقدام کنند.
۱۳۹۱/۲/۳ - ۱۱ : ۱۲
نرخ هاي ويژه بهار 91 رومينگ همراه اول براي کشورهاي عربستان سعودي ، ترکيه ، عراق و امارات متحده عربي اعلام شد.
۱۳۹۱/۲/۲ - ۱۴ : ۳۱
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با اشاره به اختلاف نظر رگولاتوری و همراه اول در میزان درصد سهم دولت از درآمدهای همراه اول گفت: عدم پرداخت به موقع حق‌السهم دولت و پرداختی‌‌ها مشمول پرداخت خسارت دیرکرد است.
۱۳۹۱/۲/۱ - ۱۵ : ۱۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد که ثبت نام برای نسل سوم تلفن همراه مرسوم به رایتل از اردیبهشت ماه در تهران آغاز می شود.
۱۳۹۱/۱/۳۰ - ۱۲ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي