سرویس تلفن همراه
متخصصان فعال در حوزه فناوري گوشي‌هاي هوشمند مي‌گويند درصورتي که از گوشي‌ خود به درستي مراقبت نکنيد، دچار مشکلات جدي شده و عملکردشان تضعيف مي‌شود.
اولين جلسه هيأت مديره جديد شرکت ارتباطات سيار ايران برگزار شد و بر اساس تصميم اعضا، صدوقي که از ارديبهشت سال 85 مدير عامل همراه اول بوده، باز هم به عنوان مديرعامل انتخاب شد.
۱۳۹۱/۳/۱ - ۲۳ : ۲۶
بازار سیم‌کارت به‌تازگی پذیرای رایتل شده است؛ با گذری کوتاه می‌توان متوجه شد تجریه قیمت شماره‌های رند، در تعجیل خرید رایتل، با وجود ضعف پوشش شبکه، کم تاثیر نبوده و اغلب رایتلی‌ها، منتظر گران شدن سیم‌کارت‌شان هستند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۲۰ : ۲۴
اخيراً بسياري از شرکتها به منظور صرفه‌جويي در هزينه‌ها سياستي را در پيش گرفته‌اند که مطابق با آن به کارمندان اجازه مي‌دهند از دستگاه‌هاي خود که عموماً موبايل هاي هوشمند هستند، براي انجام کارهاي رايانه‌يي و اينترنتي شرکت استفاده کنند. اين سياست (BYOD) براي شرکت‌هاي بزرگ بسيار وسوسه‌انگيز است، در حالي که آن‌ها را در معرض خطرات جديدي قرار مي‌دهد که در رايانه‌هاي معمولي با آن مواجه نمي‌شوند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۱۹ : ۲۸
'مشترک گرامي، در صورت عدم تمايل به دريافت پيامک هاي تبليغاتي عدد 1 را به شماره .... ارسال کنيد...'، اين پيامکي است که اين روزها به مشترکان اپراتورهاي اول و دوم تلفن همراه ارسال شده است.
۱۳۹۱/۲/۳۰ - ۱۵ : ۳۶
نحوه دريافت ريز مکالمه تلفن همراه؛ ارايه ريزمکالمات ورودي تنها از طريق مراجع قضايي
تنها ريزمکالمات تلفن همراه 3 دوره آخر صورتحساب به مشترکان قابل ارائه و ريزمکالمات ورودي (شماره تماس گيرنده) تنها ازطريق مراجع قضايي قابل ارائه است.
۱۳۹۱/۲/۳۰ - ۱۵ : ۲۰
مدیر کل نظارت بر سرویس‌های رادیویی رگولاتوری : به کارگیری مسدود کننده های تلفن همراه خطرناک است
سخت است بپذیری ابزاری که با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت می‌توانی مدل‌‌های مختلفش را بیابی، غیر مجاز باشد‌ اما مدیر کل نظارت رگولاتوری می‌گوید: ورود، تولید، فروش، تبلیغ و استفاده از مسدودکننده‌ امواج موبایل مطلقا ممنوع است.
۱۳۹۱/۲/۲۶ - ۱۵ : ۱۲
مدير عامل همراه اول با اشاره به کمک‌هاي صورت گرفته از سوي اين شرکت به دولت، ميزان آن را نزديک به سه هزار ميليارد تومان اعلام کرد و گفت:‌ در سال 90 بالغ بر دو هزار و 400 ميليارد تومان به دولت پرداخت شده است که در سال جاري اين مبلغ بالغ بر دو هزار و 700 ميليارد تومان خواهدشد.
۱۳۹۱/۲/۲۶ - ۱۴ : ۵۰
در ایالت نیوجرسی استفاده از تلفن همراه برای ارسال پیامک در حین پیاده‌روی ممنوع شد.در پی تصادفاتی که در خیابان‌های نیوجرسی به دلیل بی‌توجهی کاربران به اطراف و استفاده از تلفن‌های همراه صورت گرفته، پلیس این ایالت استفاده از سرویس پیام کوتاه را در حین پیاده روی ممنوع کرد.
۱۳۹۱/۲/۲۵ - ۱۷ : ۲۵
با تغییرتیم مدیریتی شرکت مخابرات ایران، ناصر یوسف‌پور نماینده سابق دولت در سهام عدالت، به شرکت ارتباطات سیار منتقل شد.
۱۳۹۱/۲/۲۴ - ۱۳ : ۳
توضیح ایرانسل درخصوص پوشش ابوموسی مسئولان ابوموسی مجوز نصب آنتن به ایرانسل ندادند
مدیر روابط عمومی ایرانسل در مورد پیامک های دریافتی مشترکان ایرانسل در جزیره ابوموسی گفت: علت دریافت این پیامک ها پوشش جزیره ایرانی ابوموسی توسط اپراتورهای اماراتی است و با وجود درخواست های متعدد ایرانسل ،تاکنون مسئولان این جزیره ،‌مجوز نصب آنتن به ایرانسل نداده اند .
۱۳۹۱/۲/۲۴ - ۱۲ : ۳۵
همراه اول در سال جديد اقدام به توليد و توزيع شارژ يک هزار توماني کرده است.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۳۰
انجمن جهاني تامين‌کنندگان تلفن همراه (GSA) در تازه‌ترين گزارش خود از وضعيت فناوري LTE اعلام کرد که تعداد اپراتورهايي که به جرگه اين فناوري پيوسته‌اند به 319 اپراتور رسيد.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۲۶
مدير کل مشترکان همراه اول گفت: سيم‌‌کارت دانش‌آموزي طبق قرارداد با وزارت‌ آموزش و پرورش توزيع شده اما اگر اين وزارت، هم‌اکنون مخالف توزيع سيم‌‌کارت دانش‌آموزي شده بايد قرارداد را لغو و پولي که گرفته را بازگرداند.
۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۳ : ۱۷
به مناسبت ميلاد حضرت زهرا (س) رايتل 60 دقيقه ارتباط تصويري هديه مي‌دهد
رايتل به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر به مدت يک روز براي ارائه سيم‌کارت‌هايي با 60 دقيقه تلفن تصويري رايگان، 920 مگابايت حجم دانلود و 120 پيامک رايگان پيش ثبت نام مي‌کند.
۱۳۹۱/۲/۲۰ - ۱۶ : ۹
رايتل اعلام کرد: به اطلاع آن دسته از متقاضيان که در دور اول پيش ثبت نام سيم کارتهاي رايتل در دو شهر تهران و کرج در سال 90 اقدام به پيش ثبت نام سيم‌کارت هاي دائمي و ديتاي «رايتل» کرده‌اند مي‌رساند آخرين مهلت تکميل ثبت نام جهت دريافت سيم‌کارتهاي اين اپراتور تا روز 22 ارديبهشتماه تمديد شد.
۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۲ : ۳۱
شرکت ام تی ان آفریقای جنوبی اعلام کرد تعداد مشترکان این شرکت در سه ماهه نخست ۲۰۱۲ در ایران رشد 6.2 درصدی داشته است و ایران و نیجریه همچنان بازارهای پر رونق تلفن همراه محسوب می شوند.
۱۳۹۱/۲/۱۷ - ۱۳ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي