سرویس تلفن همراه
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه‌های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر 600هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت قیمت‌گذاری شود و از سوی دیگر ارز نیمایی برای واردات این محصول تامین شود، قیمت موبایل تا 40 درصد کاهش خواهد یافت.
مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد: موضوع پوشش اپراتورها در سال گذشته از جمله مباحث مهمي است که برروي آن کار شد و مورد بررسي بيش‌تري قرار گرفت.
۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷ : ۸
از صبح امروز (پانزدهم فروردين) آغاز شد. دور جديد ثبت‌نام سيم‌کارت‌هاي رايتل در تهران و کرج
دور جديد ثبت نام سيم‌کارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه (رايتل) از امروز آغاز شد و هر نفر فقط مي‌تواند يک سيم‌کارت ثبت نام کند.
ظاهرا محدوديتي براي تعداد ثبت نام شدگان وجود ندارد و اين ثبت نام فقط از طريق سايت اين اپراتور به نشاني www.rightel.ir امکان‌پذير است.
۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷ : ۲
رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی گفت: از ابتدای سال گذشته در حوزه سیم‌کارت‌های 0912 با کدهای قدیمی یک، دو و سه روند صعودی را شاهد بودیم.
۱۳۹۱/۱/۱۴ - ۱۴ : ۹
مشترکین همراه اول با ارسال بیش از یک میلیارد پیامک طی روزهای 29 اسفند و یکم فروردین ماه، سال جدید را تبریک گفتند
۱۳۹۱/۱/۶ - ۲۱ : ۲۴
از آنجايي که چند سالي است ديگر تبريک سال نو تنها به ديد و بازديد ختم نمي شود و وسايل ارتباطي توانسته اند جاي خود را در ميان انواع روش هاي ارائه تبريک آغاز سال نو باز کنند، دانستن مهمترين راهها براي رسيدن به کم دردسرترين ارتباط اهميت دارد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۹ - ۱۶ : ۴۱
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: تعرفه‌های نهایی رایتل در دستور کار کمیسیون تنظیم مقررات قرار دارد.
۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
مشترکان اعتباري همراه اول بخوانند: دلايل ناموفق شدن انتقال اعتبار سيم‌کارت
مشترکين تلفن همراه اعتباري همراه اول مي‌توانند با استفاده از سرويس انتقال اعتبار (ويژه مشترکين اعتباري) مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره‌ي ديگري انتقال دهند، براي اين منظور مي‌توان از دو روش کد‌هاي ميان‌بر و تلفن گوياي 444 استفاده کرد که پس از انجام موفقيت‌آميز انتقال، براي مشترک انتقال‌دهنده‌ (A) و دريافت‌کننده‌ اعتبار (B) پيامي مبني برموفقيت‌آميز‌ بودن انتقال، مبلغ انتقال يافته و اعتبار جديد ارسال مي‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۲۳ - ۱۶ : ۱۵
در مکان‌هایی از شهرها و جاده‌ها فقدان پوشش‌دهی مناسب دو اپراتور تلفن همراه
مدیر کل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: عدم پوشش‌دهی مناسب در مناطقی از شهرها و جاده‌ها یکی از مواردی است که می‌توان گفت شکایات متعددی دراین رابطه به رگولاتوری ارسال شده است.
۱۳۹۰/۱۲/۲۲ - ۱۶ : ۲۳
نحوه فعال‌سازی سرویس پیام چندرسانه‌یی برای شبکه اپراتور اول به دو روش مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و تماس با شماره 1868 جهت دریافت و تنظیم فرم ثبت نام در محل کار یا منزل انجام می‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۲۱ - ۱۵ : ۱۹
مهم‌ترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فن‌آوری‌های مخابراتی، ارائه‌ی اینترنت پرسرعت در حین حرکت است. فن‌آوری استفاده‌ شده در شبکه‌های حاوی فناوری اینترنت نسل سوم در حالت ایده‌آل می‌توانند تجربه‌ی سرعتی حداکثر تا 21 مگابیت بر ثانیه را به ارمغان آورند که تقریبا 100 برابر بیش‌تر از نسل‌های پیشین است.
۱۳۹۰/۱۲/۱۵ - ۱۲ : ۵۰
دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۴ - ۲۲ : ۲۱
با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ارسال پیامک‌های انبوه قانونمند می‌شود
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با رویکرد رعایت حقوق مشترکان، تمامی اپراتورها را موظف کرد برای ارائه خدمات پیامک انبوه در قالب اطلاع‌رسانی، خبری، تبلیغاتی، بازی و سرگرمی و موارد مشابه، قبل از شروع ارائه خدمات و پس از تائید این کمیسیون، مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح قانونی دریافت کرده و پس از تائید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارائه خدمات را آغاز کنند.
۱۳۹۰/۱۲/۷ - ۱۲ : ۴
مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) گفت: برنامه این اپراتور تحت پوشش قرار دادن هشت شهر اصلی کشور تا پایان شهریور ماه سال 1391 است.
۱۳۹۰/۱۲/۶ - ۱۲ : ۴۵
اپراتور ارائه دهنده نسل سوم خدمات تلفن همراه در ايران (رايتل) با ارائه خدمات بيش‌تر به نظام ارتباطي کشور مي‌تواند تجربه استفاده از اينترنت پرسرعت در کشور را تغيير دهد و در ارتقاي رتبه ايران در سرعت دانلود در ميان ساير کشورها موثر باشد.
۱۳۹۰/۱۲/۶ - ۱۲ : ۱۲
معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات با تاکيد بر اينکه ‌در حال حاضر تعرفه مکالمات سيم‌کارت‌هاي رايتل تشويقي است، اظهار کرد: تعرفه‌هاي تشويقي تا سه ماه اعتبار دارند و هنوز تعرفه‌هاي اصلي رايتل مصوب و نهايي نشده ولي کارهاي کارشناسي آن به اتمام رسيده است و به زودي در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات مطرح مي‌شود.
۱۳۹۰/۱۲/۵ - ۱۱ : ۳۸
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات خبر داد: پشتیبانی اپراتور چهارم از هفت میلیون مشترک
وزیر ارتباطات گفت: در برنامه داریم که اپراتور چهارم بتواند تا پنج سال آینده هفت میلیون مشترک را پشتیبانی ‌کند.
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۱۷ : ۳۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي