سرویس تلفن همراه
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به شروع مرحله پنجم طرح ثبت گوشي تلفن همراه در کشور، خبر داد تا پايان سال جاري تمام برند هاي گوشي تلفن همراه تحت پوشش اين طرح قرار مي گيرند.
به گفته محققان شرکت آی‌بی‌ام تا پنج سال آینده تلفن‌های همراه از قابلیت تولید بی‌درنگ هولوگرام برخوردار خواهند شد و می‌توان با استفاده از فناوری ویدیوی سه بعدی این شرکت از حرف زدن و حرکات دوستان و همکاران خود هولوگرام تهیه کرد.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۱۴
میزان فروش تلفن‌های همراه مجهز به نرم‌افزار سیستم عامل ویندوز فون 7 مایکروسافت در شش هفته‌ نخست پس از عرضه 1.5 میلیون دستگاه بود که منطبق با توقع مایکروسافت بوده است.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۲ : ۵۴
پس از چند سال از تصويب تعرفه 25 درصدي براي واردات گوشي تلفن همراه برخي اخبار حاکي از تصويب تعرفه پيشنهادي 10 درصدي براي واردات است.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۲ : ۴۳
طبق بررسی آماری گروه بازار پژوهی استراتژی آنالیتیکس(StrategyAnalytics) تولید جهانی تلفن‌همراه در سه‌ماهه سوم سال 2010 به 291 میلیون گوشی رسید که نسبت به دوره مشابه در سال 2009 میلادی 4 درصد افت داشت و پیش‌بینی می‌شود صنعت تلفن‌همراه در سه ماهه‌ چهارم سال 2010 دوباره رشد خود را از سر گیرد.
۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۳۸
با وجود اختلال‌های مکرر پیامک‌های انبوه همراه اول در طول روز، این اپراتور در توضیحات ارسالی تأکید کرد ارسال پیامک انبوه از ساعت ۲۲ شب تا ساعت ۸ صبح روز بعد ممنوع است.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي