سرویس باندپهن
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از اتصال گذرگاههاي مرزي ايران با عراق به شبکه فيبرنوري خبر داد و گفت: تعرفه رومينگ ايران در عراق در ايام اربعين امسال، نسبت به سال گذشته تغييري نکرده است.
معاون سازمان تنظيم مقررات گفت: ايرانيان‌نت به مدت 5 سال براي فيبرکشي مجوز انحصاري دارد و مجوز اين اپراتور براي ارائه محتوا اختياري است.
۱۳۹۱/۱۲/۵ - ۱۷ : ۴
عضو شورای عالی فضای مجازی خبر داد: ارائه پهنای باند رایگان به شرکت‌های داخلی
عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی تعدد نهادهای تصمیم گیرنده در حوزه امنیت را مانعی برای فعالیت بخش خصوصی دانست و گفت: شورای عالی مجازی تلاش کرده است با تشکیل کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی این مشکل را برطرف کند.
۱۳۹۱/۱۱/۲۹ - ۲۱ : ۱۵
نماینده شرکت ایرانیان نت درپنجمین کنفرانس بین المللی اپراتورهای پهن باند مخابراتی خاورمیانه و آفریقا (MEA2013 ) که از تاریخ 28 الی 30 اسفندماه سال جاری در امارات متحده عربی برگزار می شود سخنرانی خواهد داشت.
۱۳۹۱/۱۱/۲۹ - ۲۱ : ۴
اولين مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام اپراتورچهارم مخابراتي با حضور کليه سهامداران درساختمان مرکزي اين شرکت برگزار شد.
۱۳۹۱/۱۱/۲۶ - ۱۶ : ۳۲
عضو کمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه‌یی کشور معتقد است که کندی سرعت اینترنت در روزهای اخیر بنا بر اعلام دبیر شورای عالی فضای مجازی محدود کردن سرویس جهت مقابله با حملات سایبری است.
۱۳۹۱/۱۱/۲۲ - ۲۲ : ۱۸
معاون وزیر ارتباطات گفت: مجوز ارائه سرویس‌ روی باند پهن برای 5 سال انحصاراً به شرکت ایرانیان‌نت واگذار شده و قطعاً هر شرکتی قصد ارائه سرویس باند پهن را دارد باید از طریق این اپراتور و توافق با سهامدارانش انجام دهد.
۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۱۹ : ۵۹
مدیر کل برنامه‌ریزی، بودجه و کنترل برنامه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت از توسعه پهنای باند بین‌الملل به بیش از 72 گیگابیت بر ثانیه خبر داد.
۱۳۹۱/۱۱/۱۵ - ۱۵ : ۱۷
براساس توافقنامه همکاری اپراتور چهارم با شهرداری مشهد ، طراحی، اجرا و بهره برداری از شبکه پهن باند برمبنای فیبرنوری وارایه سرویسهایFTTx از مشهد مقدس آغاز می شود.
۱۳۹۱/۱۱/۱۳ - ۱۲ : ۳۹
پنج هزار کیلومتر از مسیر هشت هزار و 500 کیلومتری پروژه شبکه فیبر نوری شرکت ارتباطات زیرساخت تا پایان سال جاری اجرا می شود.
۱۳۹۱/۱۱/۱۱ - ۲۰ : ۱۱
مروری بر آمارهای وزارت ارتباطات گویای آن است که تا پایان سال 1390 سرانه پهنای باند اینترنت به ازای هر نفر 0.9 کیلوبیت بوده است.
۱۳۹۱/۱۱/۶ - ۱۷ : ۱۴
به گزارش روزنامه‌ی چاینادیلی، طبق حکمی که وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین صادر کرده است در تمام خانه‌های نوساز قرارگرفته در مناطق دارای دسترسی به شبکه‌ی فیبر باید خط فیبرتاخانه(اFTTH) نصب شود.
۱۳۹۱/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۶
مهندس حکیم جوادی معاون وزیر ارتباطات ورییس هیات مدیره شرکت ایرانیان نت روز گذشته با صدور حکمی محمد علی رحماندوست را به عنوان سرپرست شرکت ایرانیان نت منصوب کرد.
۱۳۹۱/۱۰/۱۸ - ۱۶ : ۸
سازمان تنظیم مقررات مخابراتی سری‌لانکا از اول سال نو میلادی مالیات مخابراتی خطوط فراخ‌باند اینترنت را کاهش داد.
۱۳۹۱/۱۰/۱۳ - ۱۵ : ۳۱
مديرعامل اپراتور فيبر نوري ايرانيان‌نت خبرداد بازار فيبر نوري 4سال در انحصار ايرانيان‌نت/ جذب 1ميليون مشترک در 2 سال
مديرعامل نخستين اپراتور فيبر نوري کشور گفت: براي اين اپراتور 4 سال دوره انحصار در نظر گرفته شده که از نيمه تابستان 91 آغاز شده و جذب يک ميليون مشترک را در دو سال نخست فعاليت پيش‌بيني مي‌کنيم.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ - ۱۴ : ۴۹
طبق اعلام شورای اف‌تی‌تی‌اچ اروپا سخنران اصلی همایش اف‌تی‌تی‌اچ که از 19 تا 21 فوریه 2013 در لندن برگزار می‌شود آلکساندر بارد فیلسوف و جامعه‌شناس اینترنت است که اهل سوئد است.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲ - ۱۰ : ۱۶
اتحادیه اروپا اولویتهای جدیدی را برای برنامه دیجیتال خود با تمرکز بر گسترش خدمات باند وسیع اتخاذ کرد.
۱۳۹۱/۱۰/۵ - ۱۳ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي