سرویس باندپهن
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سرمایه گذاری 405 میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان طی یک سال گذشته، گفت: از دیروز بازگشت 22 میلیارد پول کلاهبرداری شده از مردم در حوزه خدمات ارزش افزوده آغاز شده است.
وقتی که فرمول داهیانه اجرا شدن فاز اول تا سوم شبکه ملی اطلاعات را به صورت: «شبکه ملی اطلاعات= جمع دارایی های فاوای کشور» اعلام کردم، در تلگرامم دیدم مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفته: توسعه فیبرنوری یکی از شاخص های توسعه کشور است و ضروری است فیبرنوری به عنوان یکی از الزمات برای صدور پروانه ساختمان محسوب شود.
۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۹ : ۳۱
مديرعامل شرکت مخابرات ايران ارتقاي کيفيت اينترنت را در راستاي کاهش تعرفه‌هاي اينترنتي دانست و از آغاز واگذاري فيبرهاي تاريک به اپراتورها و شرکت‌هاي خصوصي خبر داد.
۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۹ : ۵۶
مدیرعامل یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی، واگذاری فیبر تاریک به بخش خصوصی را فرصتی برای کاهش انحصار مخابرات ایران و برای برداشتن محدودیت سرعت اینترنت دانست.
۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۱ : ۶
معاون شبکه مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران ، از استفاده از فناوري FTTH در صنعت ساختمان براي نخستين بار در کشور و توسط شرکت مخابرات استان تهران خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۳ : ۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات یکی از مطالبات ۱۲ ساله نظام بوده و وجودش در فضای مجازی لازم بود، گفت: ما از ابتدای این دولت با جدیت انجام آن را دنبال کردیم برای همگان روشن بود تا زمانی که زیرساخت‌ها فراهم نشده، معنی نداشت اسمی از شبکه ملی اطلاعات بیاوریم.
۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۳ : ۴۴
دوره انحصار پروانه اپراتور شبکه دسترسي فيبر نوري (FTTx) با مصوبه کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به مدت سه ماه با تعيين شروط جديد تمديد شد. در صورتي که ايرانيان نت بتواند شروط تعيين شده از سوي اين کميسيون را در بازه زماني سه ماهه اجرائي کند، کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي دوباره به مدت پنج سال دوره انحصار آن را تمديد خواهد کرد.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۷ : ۴۳
ظرفیت‌های کابل فیبرنوری بین شهری زیرساخت ۵۷ هزار و ۹۳۶ کیلومتر و پهنای باند بین‌الملل ۵۶۴Gbps است.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۰ : ۱۰
معاون امور حقوق مجلس وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: سالانه ۳۵۰ میلیارد تومان برای احداث فیبر نوری در روستاها و مناطق محروم کشور هزینه می شود.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۰ : ۳
معاون فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنتی کشور و ظرفیت دسترسی به اینترنت، در سه ساله دولت تدبیر و امید 4 برابر شده است.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۰ : ۰
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اجرای طرح رساندن فیبرنوری به منازل (FTTH ) از شهر اصفهان آغاز می شود.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۰ : ۱۴
وزير ارتباطات در مراسم افتتاح پروژه هاي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ازتمديد مجوز فعاليت اپراتور فيبرنوري خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۲۲ : ۳
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اصفهان به عنوان اولین شهری است که پروژه رساندن فیبر نوری به تمام منازل مردم در آن افتتاح می‌شود، این پروژه نقطه عطفی در تاریخ مخابرات کشور است.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۹ : ۲۷
شرکت گوگل پرسرعت‌ترين شبکه اينترنتي جهان را بين دو کشور آمريکا و ژاپن راه‌اندازي کرد.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۰ : ۰
چراغ سبز وزارت ارتباطات برای ورود سرمایه‌گذاران قدرتمند به ویژه سرمایه‌گذاران خارجی به پروژه ایجاد شبکه دسترسی فیبرنوری موجب شد تا اپراتور آفریقای جنوبی MTN و یک کنسرسیوم هندی-عربی برای شراکت در این پروژه رغبت نشان دهند.
۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۴ : ۱۱
قرارداد جدید براساس نرخ‌های مصوبه ۲۳۷ برای کاهش تعرفه پهنای باند بین شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و شاتل (آریا رسانه تدبیر) امضاء شد.
۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۰ : ۱۷
تعرفه‌هاي پهناي باند اينترنت بين‌الملل شرکت ارتباطات زيرساخت جهت تعيين جايگاه اين شرکت در حوزه عمده‌فروشي پهناي باند و واگذاري خرده‌فروشي خدمات به ساير شرکت‌ها، توسط دولت بازنگري شد.
۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۸ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي