سرویس باندپهن
مجید خباز و سیدمهدی حاتمیان دو تن از مدیران ارشد شرکت ارتباطات زیرساخت به جای محمدطاهر شمس و مسعود رضا سلطانی به عنوان عضو جدیدهیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت معرفی شدند.
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه به مخابرات ÷یش از دوره جدید گفته بودیم اگر دنبال افزایش تعرفه ارتباطی هستید باید برنامه توسعه‌ای ارائه دهید، گفت: با توجه به حضور کارشناسان زبده مخابراتی در بدنه این شرکت امیدواریم این طرح توسعه‌ای به زودی ارائه شود.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۱ : ۲
مهندس باقری مدیرعامل شرکت ایرانیان نت با حضور در کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان البرز، دسترسی به زیرساخت های پهن باند را ازعوامل رونق کسب وکار و اقتصاد منطقه برشمرد.
۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۲۱ : ۳۶
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست خبری: هزینه انتقال اپراتورهای اینترنت ۴۰ درصد کاهش یافت
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ۴۰ درصد از درآمد زیرساخت را کاهش دادیم تا اپراتورها در فضای تعاملی با فراهم کنندگان محتوای داخلی وارد رایزنی شوند و محتوای ارزان تولید کنند.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۲۲ : ۵۵
مدیر عامل شرکت زیرساخت گفت: هزینه یک لینک ارتباطی ۱۰G معادل ۱.۷ میلیارد تومان بود که براساس نرخ اینترنت محاسبه می شد اما اکنون به ۹ میلیون تومان رسیده است.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۶ : ۳۴
باگذشت 20 سال از ورود اینترنت به ایران، مهمترین شیوه دسترسی به اینترنت ، کدام است؟
۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۲ : ۵۵
طبق تصمیمات جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، حداقل سهم هر کدام از دارندگان پروانه FCP و FTTx برای شرکت در کنسرسیوم متقاضی باند فرکانسی ۲۳۰۰ مگاهرتز به پنج درصد کاهش یافت.
۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۷ : ۰
معاون طرح و توسعه فناوری‌های نوین شرکت زیرساخت گفت: پروژه توانا با بکارگیری حداکثر توانمندی‌های تولید کنندگان داخلی در زمینه تجهیزات فنی و مدیریت شبکه یکپارچه در بیش از ۱۰ هزار کیلومتر شبکه فیبرنوری شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا می‌شود.
۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۲ : ۴۴
فناوری های نوین تاثیر شگرفی بر زندگی بشر امروز وابعاد اقتصادی ،اجتماعی ،سیاسی و فرهنگی جامعه داشته است به نحوی که امروزه یکی از شاخص های اصلی توسعه دسترسی به باند پهن است .
۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۱۲ : ۱۸
«طرح ملی باند پهن کشور» که به منظور تهیه استراتژی باند پهن کشور، فراهم‌کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه باند پهن و تعیین سهم اپراتورها در این بازار از دولت دهم کلید خورد، اکنون به مرحله آخر رسیده است.
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۲۱ : ۰
اتحادیه جهانی مخابرات (IUT) در تازه‌ترین گزارش خود با عنوان روندهای تحول در ارتباطات ۲۰۱۶، تنظیم مقررات اینترنت اشیا را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های توسعه ICT در دنیا مطرح کرد.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۲۳ : ۴۹
مذاکرات برند چند ملیتی MTN برای ورود به پروژه فیبرنوری ایران به مراحل پایانی خود نزدیک شد و باید به زودی منتظر اعلام رسمی این فعالیت باشیم.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۰ : ۵۴
با استقبال شرکت‌ها و سازمان‌ها از جشنواره‌هاي فصلي مبين‌نت در فروش پهناي باند اختصاصي اينترنت، جشنواره بهاري فروش پهناي باند مبين نت برگزار گرديده.
۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۱۳ : ۱۰
در حالیکه یکی از ارکان اجرایی وزارت ارتباطات کم‌فروشی و خدمات بی‌کیفیت را مصداق ظلم در حق مردم می‌داند آیا زمینه انحصارشکنی از واردات اینترنت فراهم می‌شود تا شاهد گران فروشی در این عرصه نباشیم؟
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۰ : ۴۸
یک کارشناس حوزه فضای مجازی درباره برنامه وزارت ارتباطات برای افزایش ظرفیت اینترنت به 4 ترابیت تا پایان سال، گفت: با این برنامه 240 میلیون اشتراک یک مگابیت بر ثانیه‌ای برای 80 میلیون جمعیت ایران ایجاد می شود که تناسب این دو رقم با ابهام روبه رو است.
۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۳ : ۳۱
با ارائه گزارش عملکرد از سوی واعظی پرونده افزایش پهنای باند سال ۹۴ بسته شد
زیر ارتباطات با اعلام اینکه پهنای باند کشور به چهار هزار گیگابیت بر ثانیه رسید، عملکرد این وزارتخانه را در روزهای پایانی سال ۹۴ گزارش کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۰ : ۳۴
همزمان با سی و هفتمین سالگرد انقلاب انجام شد؛ افزایش ۳۰ گیگابیتی پهنای باند اینترنت بین الملل
همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پهنای باند اینترنت بین الملل کشور ۳۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت.
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۹ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي