سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران از تعیین تکلیف شماره‌های 909 شبکه هوشمند کشوری (IN) به زودی خبر داد و گفت: موضوع همین ماه حل خواهد شد و 2کار انجام خواهیم داد.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۲ : ۴۳
معرفي مدير کنوني شرکت ارتباطات زيرساخت به عنوان وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات، مصوبه شوراي عالي فضاي مجازي ‌مبني بر سياست‌ها و اقدامات ساماندهي پيام‌رسان‌ها و الزام پيام‌رسان‌هاي خارجي به ذخيره‌سازي داده‌ در داخل و حذف قبوض کاغذي تلفن تا پايان سال، از مهم‌ترين رويدادها و اخبار حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در هفته گذشته بود.
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۴ : ۴۲
جوان‌ترین وزیر پیشنهادی کابینه دوازدهم، برنامه خود را برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کرد.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۴ : ۳۲
وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: اولويت برنامه هايم براي دولت دوازدهم، توسعه کسب و کارهاي نوپاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴ : ۳۳
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي :‌ مقررات حاکم بر ارائه خدمت عمده‌ فروشي بيت استريم ابلاغ شد
دبير کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از تصويب و ابلاغ مقررات حاکم بر ارائه خدمات عمده فروشي بيت استريم به اپراتورها خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۲ : ۲۸
محمد جواد آذري جهرمي به عنوان وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات کابينه دوازدهم،‌ معرفي شد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۲ : ۲۲
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از صدور مجوز فعاليت براي مراکز داده (ديتاسنتر) در راستاي نظام مند شدن ميزباني خدمات ارتباطي در داخل کشور و افزايش توليد محتواي بومي خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۰ : ۵۱
معاون دفتر بررسي هاي اقتصادي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۰ : ۴۳
اجلاس وزرای اقتصاد و تجارت ترکیه و قطر به میزبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۰ : ۲۹
گوگل در سال 2016 تلاش کرده بود برای خرید شرکت اسنپ مالک شبکه اجتماعی اسنپ چت،30 میلیارد دلار بپردازد، اما تلاش های آن به نتیجه نرسیده بود.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۰ : ۲۰
هيات‌هاي خارجي شرکت کننده در مراسم تحليف رياست جمهوري از دستاوردهاي شرکت‌هاي ايراني حاضر در نمايشگاه شرکت‌هاي دانش بنيان برق، الکترونيک و فناوري اطلاعات ابراز شگفتي کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۳ : ۲۱
در راستاي تکميل پروژه شبکه ملي اطلاعات که روزهاي تکميل و عملياتي شدن خود را مي‌گذراند، سازمان ثبت احوال از آمادگي خود براي بارگذاري اطلاعاتش روي اين شبکه خبر داد؛ امري که اگر محقق شود خود به تنهايي مي‌تواند از حجم عظيم کاغذبازي در دستگاه بوروکراسي کشورمان بکاهد.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۳ : ۰
طرح‌هاي آمارگيري کارگاهي ويژه‌ فناوري اطلاعات و ارتباطات توسط مرکز آمار ايران و به سفارش وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از 21 مرداد ماه تا 23 شهريور ماه در کشور اجرا مي‌شود.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۳ : ۵۸
مديرکل و ناظر حسابهاي اقتصادي بخش ICT، با تاکيد بر لزوم شفاف کردن آمار و اطلاعات اقتصادي بخش گفت:‌ طرح تهيه و تدوين حسابهاي اقتصادي بخش ICT، دست يابي به اهداف برنامه پنج ساله توسعه را محقق مي کند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
معاون وزير ارتباطات که گفته مي شود گزينه اصلي معرفي براي تصدي پست وزارت ارتباطات دولت دوازدهم است نسبت به اين موضوع واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۰ : ۴۷
در آخرين روزهاي حضور محمود واعظي در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات طرح‌هاي دردست بررسي در اين وزارتخانه يکي پس از ديگري در حال تکميل و افتتاح و رونمايي هستند. يکي از اين طرح‌ها دولت همراه است که زيرساخت‌هاي لازم براي انجام عمليات‌هاي اداري مختلف توسط موبايل را فراهم مي‌کند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۰ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي