سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
سومين کنفرانس سيستم‌هاي نوين مخابراتي با حضور محققان برجسته داخلي و خارجي در دانشگاه شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰ : ۵۹
پاسخ وزيرارتباطات به حميده زرآبادي نماينده قزوين و فاطمه حسيني نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي با 98 راي موافق و87 راي مخالف پذيرفته شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵ : ۸
سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درجلسه علنی صبح امروزمجلس گفت : با وضعیت موجود شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک محقق نمی‌شود و یک دروغ بزرگ است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۴ : ۱۴
جلسه شوراي مديران ICT استان تهران به ميزباني اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۷ : ۴۰
بنابر اخبار منتشر شده مهاجمان بیش از 1000وب‌سایت که از اسکریپت magento در ساختار خود استفاده کرده‌اند، هدف حملات خود قرار داده‌اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴ : ۴۲
محمد جواد آذري جهرمي با انتشار توئيتي از حمله گسترده به برخي مراکز داده کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۱۵
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به عدم گزارش اختلال خاصي در سال گذشته از پايدار بودن شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: شرکت زيرساخت متولي شبکه هاي مادر مخابراتي کشور است و بايد تلاش کنيم شبکه اي که در اختيار ماست به نحوي از نظر کيفيت و کميت توسعه يابد که استفاده از آن براي مشتريان اقتصادي باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶ : ۳
لو رفتن پسورد مي تواند براي همه خطرناک باشد زيرا افراد بسياري از يک گذرواژه مشترک براي چندين سايت مختلف استفاده مي‌کنند. بنابراين اگر براي نام‌نويسي در يک وب‌سايت از ايميل‌ آدرستان استفاده کنيد و سپس درست پسورد همان ايميل را براي ورود به اين وب‌سايت تکرار کنيد، دقيقا کاري را انجام داده‌ايد که هکرها مي‌خواهند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۷ : ۲۷
آذري جهرمي طي حکمي عضو و جانشين رييس کارگروه توسعه خدمات الکترونيک وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴ : ۳۹
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا: رجيستري تبلت پس از رفع موانع واردات
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از برنامه ريزي براي رفع موانع واردات رسمي تبلت هاي سيم کارت خور به کشور در جهت رجيستري اين کالا، خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵ : ۲۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از رشد قابل توجه شاخص هاي توسعه ICT در سال آينده خبر داد و گفت: بر اساس اعلام ITU ايران بيشترين رشد شاخص هاي ICT در آسيا و دومين کشور از اين نظر در دنيا بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۵۳
دبير محتوايي هفتمين جشنواره فاوا از حضور 350 شرکت در هفتمين جشنواره فاوا خبر داد که 74 درصد آن از بخش خصوصي هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۵۰
امروز (دوشنبه) برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال 1396طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت رسمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲ : ۴۸
هفتمين جشنواره ملي فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) صبح فردا دوشنبه ?? اسفندماه با حضور وزير ارتباطات برگزار مي شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸ : ۳۸
عضو کارگروه استارت آپ ها و دستگاه برتر دولت الکترونيک هفتمين جشنواره فاوا با بيان اينکه براي بررسي استارآپ هاي شرکت کننده 5 شاخص اصلي مد نظر قرار داشت گفت: سه شاخص 25 امتيازي بود و دو شاخص تجربه کاربري 10 و وضعيت رقابتي مشابه 15 امتياز داشت که در مجموع 100امتياز در نظر گرفته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱ : ۵۸
عضو کميته سياست گذاري و مسوول کارگروه صادرات دانش بنيان هفتمين جشنواره فاوا با اشاره به تشکيل کميته سياست گذاري هفتمين جشنواره فاوا در آذرماه سال جاري گفت : در اين کميته محورهاي مختلف جشنواره در قالب 5 کارگروه کسب و کارهاي نوآورانه، استارتاپ ها ، دستگاه برتر در دولت الکترونيک، صادرات محصولات دانش بنيان و کارگروه پژوهش هاي منتهي به فناوري مشخص شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱ : ۴۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي