سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
در آخرين روزهاي حضور محمود واعظي در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات طرح‌هاي دردست بررسي در اين وزارتخانه يکي پس از ديگري در حال تکميل و افتتاح و رونمايي هستند. يکي از اين طرح‌ها دولت همراه است که زيرساخت‌هاي لازم براي انجام عمليات‌هاي اداري مختلف توسط موبايل را فراهم مي‌کند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۰ : ۱۵
مرکز داده شماره یک دولت صبح امروز توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رونمایی شد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰ : ۱۱
وزیر ارتباطات، گفت: در اینجا گفته شد که تلگرام سرورهایش را به ایران منتقل کرده تا ایران به آن دسترسی داشته باشد و در آن دخالت کند که مدیر تلگرام به درستی این را تکذیب کرد اما کسی انتقال سرور به ایران برای قرار گرفتن CDN و میزبانی کانال‌های پرظرفیت در داخل را تکذیب نکرده است.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۲۳ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات گفت: صندوق الکترونیکی برای گردش ارتباطات مردم با دولت به هر ایرانی اختصاص می یابد.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۷ : ۴۴
اقدامات قوه قضاييه در شبکه ملي اطلاعات تسريع رسيدگي به پرونده‌ها با ابلاغ الکترونيکي و پيامک
با پايان کار دولت يازدهم، طرح "شبکه ملي اطلاعات" به عنوان يکي از افتخارات اين دولت در وزارت ارتباطات با سکانداري محمود واعظي هم به پايان کارش نزديک مي‌شود. در راستاي توسعه و تکميل اين طرح عظيم ملي علاوه بر وزارتخانه‌هاي مختلف دولت، نهادهاي حاکميتي همچون قوه قضاييه نيز بايد همکاري کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۵ : ۴۰
در راستاي راه اندازي دولت الکترونيکي انجام شد آغاز به کار دولت موبايلي/ مرکز داده شماره يک دولت افتتاح شد
در راستاي افتتاح فاز نخست دولت الکترونيکي، مرکز داده شماره يک دولت توسط وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات رونمايي شد.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۵ : ۳۰
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت : پارک علم و فناوري، يکي از خطوط مقدم اقتصاد مقاومتي است که کمک به انتقال و بومي سازي دانش و فناوري و سرمايه مي کند
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۱ : ۲۶
مراسم افتتاح پارک علم و فناوري ارتباطات و اطلاعات صبح امروز با حضور وزير ارتباطات، وزير علوم، معاونين و مديران اين وزارتخانه ها برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۱ : ۲۵
دکتر علويان در همايش سلامت وزارت ارتباطات عنوان کرد: ضرورت بهره گيري از فضاي مجازي در ارتقاي سلامت
دکتر علويان در همايش سلامت وزارت ارتباطات گفت : فضاي مجازي مي تواند با آموزش و ترويج نکات آموزشي با روش هاي ساده به ارتقاي سلامت در جامعه کمک کند.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۸ : ۳۳
به منظور شفاف سازي وضعيت کيفي خدمات شرکت ارتباطات زيرساخت، سامانه سنجش کيفيت سرويس مکالمات بين شهري و بين الملل در سايت اين شرکت راه اندازي شد.
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۱ : ۲۹
بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،‌کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ) که از 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شده بود به کارخود پایان.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۸ : ۵۱
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت در يادداشتي از «پشت پرده محتواي مستهجن» سخن گفته است.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۶ : ۶
آيين بهره برداري فاز تکميلي و بلوغ شبکه ملي اطلاعات ، صبح امروز يکشنبه يکم مردادماه ، با حضور وزير ارتباطات، معاونان وي و دکتر حميد شهرياري عضو شوراي عالي فضاي مجازي در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي الکامپ برگزار شد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳ : ۳۹
محمود واعظي در حاشيه بازديد از نمايشگاه الکامپ گفت: احتمالا در دولت دوازدهم حضور خواهم داشت، اما در جايگاه ديگري خواهم بود.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۴ : ۵۲
معاون وزير ارتباطات و مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت با تشريح نقش مهم شرکت‌هاي خصوصي در توسعه تصويب شبکه ملي اطلاعات اين شرکت‌ها را حلقه‌اي مهم در توليد ارزش افزوده توصيف کرد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۴ : ۴۰
مراسم افتتاح بزرگترين رويداد تجاري محصولات و خدمات صنايع الکترونيک و کامپيوتر کشور با حضور دست اندرکاران اين حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۳ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي