سرویس ICT داخلي
نامه رئیس اتاق اصناف به وزرای ارتباطات و صنعت 200 هزار گوشی موبایل مسافری وارد کشور شد
رئیس اتاق اصناف در نامه‌ای به وزرای ارتباطات و صنعت اعلام کرد: بنابراین اطلاعات واصله از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و خدمات تاکنون بیش از 200هزار دستگاه تلفن همراه توسط مسافران وارد شده است.
مجتبی جوانبخت با حکم مهندس آذری جهرمی به عنوان دستیار وزیر درامور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵ : ۱۴
مجمع عمومي سازمان فناوري اطلاعات ايران به منظور تصويب صورت هاي مالي سال 1395 و بررسي عملکرد سازمان فناوري اطلاعات به رياست وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۴۱
توسط رييس جمهوري، پيوست حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دولت دوازدهم ابلاغ شد
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۸
با پيشنهاد وزير ارتباطات و تصويب هيئت وزيران، ناصرعلي سعادت به عنوان عضو صاحب نظر کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، جايگزين نصرالله جهانگرد شد. سعادت رياست نظام صنفي رايانه اي کشور را برعهده دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۰
جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز، از 19 شهریورماه جاری در باغ کتاب تهران آغار شده بود.
در این مسابقات علاقه مندان به بازیهای رایانه ای و گیمرهایی سراسر کشور، در چند محور اختصاصی لپ تاپ، پی سی، موبایل و کنسول بازی در 11 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۵۷
سرپرست سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : تشعشعات پرتوهاي راديويي از حد استاندارد کمتر است
سرپرست سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي اعلام کرد: با تاييد سازمان انرژي اتمي نتايج اندازه گيري دوره اي تشعشعات پرتوهاي راديويي در کشور کمتر از حد پرتوگيري مطابق با استاندارد ملي است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۱۶
قانون جديد کپي رايت به مجلس ارائه مي‌شود رشد مطلوب توليد محتوا، در گرو رعايت قانون کپي رايت است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: ديدگاه ما در رابطه با قانون کپي رايت و ضرورت بازبيني آن بسيار روشن است؛ بايد اين قانون بازبيني شود. ما لايحه‌اي را تنظيم کرده‌ايم که با طي مراحل، به مجلس ارائه مي‌شود.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵
روز گذشته 400 میلیون سهم از مجموع سهام یک شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازار بورس تهران به ارزش هر سهم 285 تومان عرضه شد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۲
یک شرکت دانش‌بنیان با کمک تسهیلات "صحا" موفق به طراحی و ساخت ۸۵۰ سری مینی راک مخابراتی Outdoor شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۰
رئيس هيات مديره شرکت مخابرات ايران نسبت به انتشار عکسي مبني بر برخورد شرکت مخابرات با يکي از کارمندان معترض، واکنش نشان داد و گفت: تيمي براي بررسي اين مشکل به اورميه اعزام مي‌شود تا موضوع را سريعا پيگيري کنند و مشکل مرتفع شود.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۳۱
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزير ارتباطات در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ملي پست ايران با اشاره به حضور دو اپراتور بخش خصوصي در بخش پست ، گفت : ورود بخش خصوصي در بازار خدمات پستي بايد به عنوان يک فرصت و نه تهديد تلقي شود.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۸
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد رضا فنایی به عنوان رییس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۴
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دکتر صادق بيک پور به سمت " مشاور وزير و رييس کميته پدافند غير عامل وزارت ، شرکت ها ، سازمان ها و مراکز تابعه " منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۱۹
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات از تدوين و ارسال فرمول محاسبه ارزش دارايي هاي نامشهود در حوزه ICT که قرار است به تاييد وزير ارتباطات برسد، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۳۱
دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه گذاري وزارت ارتباطات، در نظر دارد کارگاهي را با عنوان "فرصت ها، تهديدها و چالش هاي سرمايه گذاري در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات"،‌ با هدف آشنايي مديران ارشد و کارشناسان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، برگزار کند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۱
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت‌ها پس از پنج تا شش میلیارد دلار سرمایه‌گذاری، تازه با مخابرات قابل مقایسه می‌شوند، تاکید کرده است که شرکت‌های کوچک در ارائه سرویس‌های جدید، اصلاح قیمت‌ها و اصلاح کیفیت خدمات برای مخابرات ایران فرصت محسوب می‌شوند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي