سرویس ICT داخلي
سازمان نظام صنفی رایانه ای از تقاضای 600 شرکت برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران (ایران الکامپ 2018 ) خبر داد.
پروژه مرکز تبادل ترافيک اينترنت کشور توسط متولي شبکه زيرساختي ارتباطي کشور ايجاد مي‌شود، اين نخستين حضور رسمي محمود واعظي وزير ارتباطات در پروژه‌هاي مخابراتي و ارتباطي است.
۱۳۹۲/۶/۸ - ۱۸ : ۲۴
تاکید مقام معظم رهبری بر اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی یک ملک و دو پادشاه؛ وزیر ICT دبیر شورای عالی فضای مجازی می‌شود؟!
از قدیم گفته‌اند که دو پادشاه در یک ملک نگنجند اما با این حال سرزمین ICT کشور یک سال و اندی است که دو پادشاه دارد و پس از گذشت یک سال به نظر می‌رسد این موضوع طرح نکاتی را از سوی دست‌اندرکاران مختلف به دنبال داشته است.
۱۳۹۲/۶/۸ - ۱۸ : ۱۹
مدیرکل دفتر طرح‌های جامع و تدوین استانداردها از حضور شرکت ارتباطات زیرساخت برای شرکت در اجلاس سران مختار خبر داد و افزود: ساماندهی گروههای مطالعاتی برای شرکت در اجلاس سران مختار، درحال انجام است.
۱۳۹۲/۶/۳ - ۱۷ : ۵۵
ارائه خدمات ديتاسنتر نيازمند اخذ مجوز صدور پروانه فعاليت براي اپراتورهاي امنيت اطلاعات
رئيس سازمان فناوري اطلاعات ايران به عنوان رگولاتور حوزه IT در گام نخست ايجاد اين بخش، از صدور پروانه فعاليت براي اپراتورهاي مديريت امنيت اطلاعات و ارائه دهندگان خدمات ديتاسنتر خبر داد.
۱۳۹۲/۵/۳۰ - ۱۶ : ۳۳
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع فناوری اطلاعات به عنوان یک طرح در دستور کار مجلس شورای اسلامی است اما انتظار می رود این طرح به عنوان یک لایحه از سوی دولت مطرح شود.
۱۳۹۲/۵/۲۹ - ۱۶ : ۴۵
محمود واعظي با تشکيل جلسه شوراي معاونان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، فعاليت خود را در اين وزارتخانه رسما آغاز کرد.
۱۳۹۲/۵/۲۶ - ۱۶ : ۳۹
طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، حسن کریمی به عنوان معاون بهره برداری و مدیریت شبکه این شرکت منصوب شد.
۱۳۹۲/۵/۲۵ - ۱۴ : ۱۸
با بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت یازدهم در مجلس، محمود واعظی با 218 رای موافق، 45 رای مخالف و 20 رای ممتنع به عنوان دهمین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شد.
۱۳۹۲/۵/۲۵ - ۱۴ : ۵
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده است: رگولاتوری طی یک سال گذشته 47 پیشنهاد ثبت شده در اجلاس‌های منطقه‌ای و بین‌المللی داشته است.
۱۳۹۲/۵/۲۳ - ۱۶ : ۱۷
مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه محرومیت‌های اجتماعی الکترونیکی می‌توانند ظرفیت بازدارنده مناسبی را برای برخورد با جرائم رایانه‌ای و همچنین سایر جرائم فراهم آورد پیشنهاد داد که این قبیل ضمانت اجراها برپایه ضوابط مقرر از سوی شورایعالی فضای مجازی برای استفاده کنندگان غیرمجاز از VPN به اجرا درآید.
۱۳۹۲/۵/۲۰ - ۱۷ : ۲۳
شورای عالی فضای مجازی با اعلام اقدام به صدور دومین پروانه برای شبکه IPTV پس از خدمات سلامت ، قدرت رقابتی خود را با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بعنوان رگولاتور قانونی کشور به نمایش می گذارد و وظایف قانونی یک سازمان حاکمیتی بین بخشی را به چالش می کشد.
۱۳۹۲/۵/۲۰ - ۱۶ : ۴۷
معاون رگولاتوری با تشریح جزئیات هم‌کدی و یکسان شدن تعرفه همراه اول گفت: سقف تعرفه سیمکارت دائمی 618 و اعتباری 927 ریال است؛ مخابرات نیز باید پس از هم‌کدی 900 تومان آبونمان بگیرد و تعرفه پالس را به 44.7 ریال بازگرداند.
۱۳۹۲/۵/۱۵ - ۱۲ : ۱۶
محمود واعظی، وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات برنامه‌های اجرایی خود را در 5 محور به رئیس جمهور و مجلس ارائه کرده است.
۱۳۹۲/۵/۱۵ - ۱۲ : ۸
مروري بر سوابق علمي و اجرايي محمود واعظي وزير پيشنهادي ارتباطات، مديرعامل مخابرات دوران جنگ
وزير پيشنهادي روحاني براي تصدي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات کارنامه قطوري در حوزه سياست دارد. او البته بعد از پيروزي انقلاب اسلامي به مدت 7 سال مديرعامل شرکت مخابرات ايران بوده است.
۱۳۹۲/۵/۱۴ - ۱۴ : ۴۰
مصوبه شورای عالی فضای مجازی در خصوص سیاست‌های حاکم بر راه‌اندازی نقاط تبادل ترافیک داخلی (IXP) و ایجاد تمایز بین ترافیک داخلی از ترافیک سایت‌ها و خدمات میزبانی شده در خارج کشور ابلاغ شد.
۱۳۹۲/۵/۱۳ - ۱۶ : ۴۱
مدیرکل روابط عمومی شرکت زیرساخت: دلیل ابطال اوراق مشارکت هنوز مشخص نشده است
در حالی که بانک مرکزی از ابطال اوراق مشارکت فروخته شده شرکت ارتباطات زیرساخت تا 20 مردادماه جاری خبر داده است هنوز مدیران این شرکت از دلایل این تصمیم اطلاع ندارند.
۱۳۹۲/۵/۱۲ - ۱۶ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي