سرویس ICT داخلي
باتوجه به وعده وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات پيرامون ارايه گزارشي از فعاليت شرکتهاي ايراني در عرصه کلان داده ها، گزارش مستندي تحت عنوان گزارش تحليلي نخستين پيمايش کلان داده ها در ايران منتشر شد.
مجری شهرهای الکترونیکی ایران بستر راه اندازی پروژه شهرهای الکترونیکی در کشور را شبکه ملی اطلاعات عنوان کرد و گفت: فاز نخست از 5 فاز پیاده سازی تمامی شهرهای الکترونیکی ایران آماده بهره برداری است.
۱۳۹۲/۴/۳ - ۱۲ : ۴۲
معاون توسعه و مديريت شبکه سازمان فناوري اطلاعات ايران گفت: با تصويب هيئت دولت، نحوه به اشتراک‌گذاري اطلاعات توسط دستگاه‌هاي اجرايي مشخص شد.
۱۳۹۲/۳/۲۹ - ۱۶ : ۴۴
وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: اکنون ما تلاش داریم با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات، صفحه‌ای برای تمامی اطلاعات افراد داشته باشیم و به طور دائم اطلاعات جدید شهروندان را در قالب این سامانه به‌روزرسانی کنیم.
۱۳۹۲/۳/۲۹ - ۰ : ۱۶
وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات: به زودي 10 شهرک ICT در کشور ايجاد مي شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مراسم افتتاح نرم افزارهاي متن باز و مرکز تحقيقات وب گفت: تجربه ساير کشورها نشان داده که ايجاد شهرک ها براي توسعه ICT بسيار موثر خواهد بود بر همين اساس به زودي 10 شهرک ICT در کشور ايجاد خواهد شد.
۱۳۹۲/۳/۲۷ - ۱۹ : ۲۵
سازمان تنظيم مقررات اعلام کرد: نتايج بررسي شکايات مردم از تشعشعات آنتن ها
مديرکل نظارت بر سرويس هاي راديويي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از بررسي شکايات مردم از تشعشعات آنتن هاي تلفن همراه و اينترنت وايمکس با همکاري سازمان انرژي اتمي خبر داد و گفت: در آخرين بررسي هاي انجام گرفته در 6 ماهه دوم سال 91 حتي يک مورد هم آنتن غيراستاندارد گزارش نشده است.
۱۳۹۲/۳/۲۲ - ۱۴ : ۵۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: حرف‌هاي مطرح شده در مورد تجديد نظر در واگذاري مخابرات صحت ندارد و من نيز هيچگاه پيگير تجديد نظر در اين موضوع نبوده‌ام.
۱۳۹۲/۳/۲۲ - ۱۴ : ۴۹
رئيس شوراي رقابت با اشاره به اينکه قرار بود وجاهت رأي هيئت تجديدنظر براي لغو واگذاري مخابرات بررسي شود اما شورا کناره‌گيري از اين پرونده را اعلام کرد، گفت: واگذاري مخابرات جزء موضوعات قابل دخالت هيئت تجديد نظر نيست.
۱۳۹۲/۳/۲۲ - ۱۲ : ۳۸
در پي افزايش اقدامات کميته فيلترينگ در محدودسازي فعاليت خبرگزاري‌ها و سايت‌هاي خبري، بيش از يکصد روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌اي، با انتشار بيانيه‌اي نسبت به گسترش اين اقدامات اعتراض کردند.
۱۳۹۲/۳/۱۹ - ۱۶ : ۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های این وزارتخانه برای شاخص های توسعه فناوری اطلاعات در کشور، دستیابی به جایگاه 10 کشور برتر جهان در این حوزه و رسیدن به جایگاه کشورهای توسعه یافته در زمینه صادرات کالاهای فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۲/۳/۱۷ - ۱۵ : ۲۲
محمدرضاعارف، علی اکبر ولایتی و غلامعلی حداد عادل در هفته ای که گذشت، در جمع فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی حاضر شدند و دیدگاههای جامع خود در این بخش را اعلام کردند؛ در همین حال محسن رضایی یکی از سرفصلهای مهم مدنظر خود را در برنامه های ارائه شده به فاوا اختصاص داده است و محمد غرضی و محمدباقر قالیباف نیز معتقد به بکارگیری از ظرفیتهای این بخش برای توسعه کشور هستند.
۱۳۹۲/۳/۱۷ - ۱۵ : ۱۵
طی حکمی از سوی دکتر« محمد حسن نامی »وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ،مهندس« اسداله همتی» به عنوان عضوهیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
۱۳۹۲/۳/۱۲ - ۲۲ : ۵۸
وزيرارتباطات با اشاره به انتصاب، علي افتخاري به عنوان مشاور وزير و مديرکل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: اميدوارم پس از اين شاهد رشد و شکوفايي روابط عمومي باشيم.
۱۳۹۲/۳/۹ - ۱۸ : ۴
وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تحریم‌ فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.
۱۳۹۲/۳/۹ - ۱۵ : ۷
معاون وزیر ارتباطات گفت: در تلاش هستیم تا بر اساس قانون زمینه مشارکت بخش خصوصی در پیاده‌سازی دولت الکترونیکی را فراهم کنیم.
۱۳۹۲/۳/۶ - ۱۳ : ۲۲
فعاليت سومين دوره جايزه ملي کيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران (ICTINQA)آغاز شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۸ : ۴۷
سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام کرد 3 خواسته مهم فعالان بازار ICT از رئيس ‌جمهور آينده
3 خواسته مهم بازار ICT از رئيس‌جمهور آينده توسط سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام شده و به زودي فهرست کاملي از مطالبات و نيازهاي بخش خصوصي ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين سازمان منتشر خواهد شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۳ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي