سرویس ICT داخلي
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
مدیر کل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات: اپراتور ها، موظف به تامین IP مورد نیاز مصرف کنندگان شدند
بر اساس آیین نامه ابلاغ شده از سوی سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی، تامین‌کنندگان خدمات ارتباطی موظف شدند تا آدرس های عددی اینترنتی (IP) مورد نیاز مصرف کنندگان را تامین کنند.
۱۳۹۲/۸/۲۹ - ۱۵ : ۵۶
پاسخ رگولاتوری به صحبت‌های مدیرعامل مخابرات: گنج مردم هستند و بس!
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در قالب مطلبی به پاسخگویی به اظهارات مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و رییس شورای رقابت پرداخت.
۱۳۹۲/۸/۲۸ - ۱۶ : ۵۹
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.
۱۳۹۲/۸/۲۴ - ۲۲ : ۵۴
در مجمع عمومي سازمان نصر تهران صورت ‌مي‌گيرد نخستين حضور رسانه‌اي دبير شوراي عالي فضاي مجازي
هفته‌‌ آينده در مجمع عمومي سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران، گزارش عملکرد و مالي اين سازمان مورد بررسي قرار مي‌گيرد؛ مراسمي که دبير شوراي عالي فضاي مجازي هم در آن حضور خواهد داشت.
۱۳۹۲/۸/۲۳ - ۲۰ : ۳
فرهنگ سراي فناوري اطلاعات به مناسبت ايام عزاداري سيد و سالار شهيدان، امام حسين (ع) فراخوان وبلاگ نويسي با موضوع محرم را اعلام کرده است.
۱۳۹۲/۸/۱۹ - ۱۹ : ۱۸
سازمان نظام صنفی رایانه‌یی کشور اعلام کرد ثبت‌نام الکامپ 92 از 16 آبان آغاز می‌شود
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور براساس یک اطلاعیه رسمی اعلام کرده که ثبت‌نام الکامپ نوزدهم از تاریخ 16 آبان آغاز خواهد شد، اما با این حال طبق اطلاعات به دست آمده شرکت مجری الکامپ نوزدهم درحال اخذ مدارک و جانمایی در ستاد برگزاری نمایشگاه است.
۱۳۹۲/۸/۱۵ - ۱۶ : ۲۳
رييس کميته IT کميسيون صنايع مجلس هشدار داد: اگر تعلل کنيم مثل موضوع ماهواره امتياز تبديل شدن به هاب منطقه را در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات از دست مي‌دهيم.
۱۳۹۲/۸/۱۵ - ۱۶ : ۹
نشست فعالان رسانه های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در تالار وحدت برگزار می شود.
۱۳۹۲/۸/۱۲ - ۱۷ : ۱۹
نخستین جلسه شورای عالی فضای مجازی در دولت یازدهم با حضور رییس‌جمهوری، رییس مجلس شورای اسلامی و سایر اعضای حقوقی و حقیقی شورا شب گذشته - شنبه - در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
۱۳۹۲/۸/۱۲ - ۱۶ : ۳۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه اولین جلسه شورای عالی فضای مجازی در دولت یازدهم گفت: نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی مردم و همچنین توسعه کشور در دنیای امروز اهمیت بسیاری پیدا کرده و بر این اساس و با توجه به اهمیتی که وجود دارد مسوولیت شورای عالی فضای مجازی بسیار سنگین شده است.
۱۳۹۲/۸/۱۲ - ۱۶ : ۲۸
شوراي‌عالي فضاي مجازي امروز با حضور رئيس‌جمهور، سرپرست دبيرخانه اين شورا و اعضاي حقيقي و حقوقي تشکيل جلسه مي‌دهد.
۱۳۹۲/۸/۱۱ - ۸ : ۵۲
پيش‌ثبت نام نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکي (الکامپ) از طريق سايت رسمي نمايشگاه آغاز شد.
۱۳۹۲/۸/۱۰ - ۱۴ : ۱
کمیسیون تنظیم مقررات در سال 91 مصوب کرد که پروانه 7اپراتور ارتباطات ماهواره‌ای با ثابت ماندن حق فرکانس‌ و کاهش مبلغ ضمانت‌نامه‌ به یک سوم، 5سال دیگر تمدید شود. علاوه بر این، اکنون در حق السهم دولت نیز 90 درصد تخفیف داده است.
۱۳۹۲/۸/۱۰ - ۱۳ : ۵۸
عضو سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران خواستار شد توزيع پهناي‌ باند اينترنت براي ايجاد بازار رقابتي
عضو سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران گفت: هيچکدام از مطالباتي که ما از دولت داريم جديد نيست و سال‌هاي قبل نيز اين مطالبات مطرح شده بودند.
۱۳۹۲/۸/۸ - ۱۵ : ۲۹
دبير شوراي سياستگذاري نوزدهمين نمايشگاه بين المللي الکترونيک کامپيوتر و تجارت الکترونيکي – ايران الکامپ 2013 – از برگزاري اين نمايشگاه در روزهاي 14 تا 17 آذرماه و با محوريت خدمات الکترونيکي و شعار "زندگي هوشمند" خبر داد.
۱۳۹۲/۸/۷ - ۱۵ : ۳۱
نخستين دهکده IT با هدف آموزش مهارت‌هاي رايانه، زبان انگليسي، نقاشي و خلاقيت، بازي و سرگرمي به کودکان 5 تا 6 سال فردا در فرهنگ سراي فناوري اطلاعات افتتاح مي‌شود.
۱۳۹۲/۸/۷ - ۱۵ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي