سرویس ICT داخلي
دبير همايش بين المللي جنبه هاي حقوقي فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه پنج لايحه با توجه به اولويت ها و با همکاري پژوهشگاه قوه قضاييه و با جمع بندي نظرات کارشناسان اين حوزه تدوين شده است، گفت: لايحه هاي تدوين شده شامل «حمايت از داده ها»، «تراکنش هاي الکترونيک»، «حکمراني الکترونيک»، «شناسه هاي الکترونيک» و «حقوق مسووليت ارايه دهندگان خدمات ارتباطات و فناوري اطلاعات» هستند.
به منظور ایجاد زمینه برگزاری انتخابات الکترونیکی، تسریع در مراحل مختلف ثبت نام و اجرای انتخابات، کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات و تامین ارتباطات پایدار و مطمئن مورد نیاز ،"کمیته تامین ارتباطات انتخابات " در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شده است.
۱۳۹۲/۲/۲۱ - ۱۴ : ۳
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات گفت: پيشنهاد شده در مجوزهاي ISP و ISDP‌ها تغييراتي ايجاد شود تا برخي از اين شرکت‌ها که قابليت بيشتري دارند و تاکنون صرفاً خدمات اينترنت ارائه مي‌کردند خدمات صوتي و محتوايي نيز ارائه کنند.
۱۳۹۲/۲/۱۷ - ۱۳ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برنامه هاي اين وزارتخانه در آخرين روزهاي عمر دولت گفت: تعويق اجراي پروژه شبکه ملي اطلاعات را در مدت باقي مانده دولت دهم جبران خواهيم کرد.
۱۳۹۲/۲/۱۴ - ۱۸ : ۱۴
ششمين گردهمايي ملي فعالان و متخصصان مديريت فناوري از سوي انجمن مديريت فناوري ايران برگزار مي شود.
۱۳۹۲/۲/۱۰ - ۱۴ : ۳۲
محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد:مهلت حضور شرکت ها در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پنجم اردیبهشت ماه 92تمدید شده است.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۲۳ : ۳۸
جوان برتر در حوزه علم و فناوري با محورهاي علوم انساني، فني و مهندسي، علوم پايه، کشاورزي، هنر، مجموعه علوم پزشکي، علوم بين رشته‌اي انتخاب مي شود.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۱۴ : ۸
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اشاره به ارائه تسهیلات صندوق صنایع کوچک به شرکت‌های کوچک تولیدی، گفت: افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام کرده‌اند می‌گویند دوندگی روند فعلی آنقدر زیاد است که متقاضی منصرف می‌شود.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي