سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
هیات عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را ابطال نمود.
۱۳۹۳/۱/۴ - ۱۸ : ۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی شبکه ملی ارتباطات، انتقال خط اینترنت به مناطق محروم و واگذاری پروانه نسل سوم به اپراتورها را سه اولویت مهم این وزرارتخانه در سال جاری برشمرد.
۱۳۹۳/۱/۴ - ۱۷ : ۲۹
وزیر ارتباطات ضمن انتقاد از عدم دسترسی کاربران ایرانی به برنامه‌های سامسونگ، به نماینده این شرکت در ایران مهلت داد تا برای حل این مشکل اقدام کند.
۱۳۹۲/۱۲/۲۵ - ۲۱ : ۰
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات امروز 21 اسفندماه 1392 يک صد و سي و هفت ساله شد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۶ : ۴
معاون اول رئیس‌جمهور، توسعه دولت الکترونیک را از اولویت‌ها و نیازهای اصلی کشور برشمرد.
۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۵ : ۵۸
رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور به همراه تني چند از مديران و همکاران سازمان با رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و معاونان پيرامون همکاري دولت و بخش خصوصي ديدار و گفت وگو کردند.
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۴ : ۵۹
طي حکمي از سوي رييس هيئت مديره شرکت خدمات ارتباطي و الکترونيکي ايرانيان نت، محسن باقري چناري به عنوان مديرعامل جديد اپراتورچهارم "مجري شبکه فيبرنوري کشور" منصوب و در مراسمي با حضور مهندس خسروي معاون وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات و مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت معرفي شد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۹ : ۴۶
دبیر شورای عالی فضای مجازی در خصوص فعالیت سه شورای عالی فناری اطلاعات، شورای عالی اطلاع‌رسانی و شورای عالی انفورماتیک موازی با شورای عالی فضای مجازی گفت: مأموریت این شوراها اصلاح و یا تعیین تکلیف خواهد شد و ممکن است ادامه کار آنها موضوعیت نداشته باشد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۴ : ۵
بعدازظهر امروز جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور رئیس‌جمهور و با دستور کار بررسی و تصویب مدل کلان فضای مجازی کشور برگزار می‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۳ : ۵۹
از سوي فرهنگ‌سراي فناوري اطلاعات دومين همايش آشنايي با جرايم سايبري برگزار مي‌شود
دومين همايش آشنايي با جرايم سايبري فردا ساعت 16 در فرهنگ سراي فناوري اطلاعات برگزار مي‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۹ : ۱۰
از روزي که روحاني رييس دولت يازدهم شد گمانه زني ها درباره آزادي بيشتر در فضاي مجازي شروع شد. رفع فيلتر فيس بوک اولين خواسته اي بود که با تشکيل کمپيني به همين نام در اين شبکه اجتماعي مطرح شد و عضويت اعضاي دولت در فيس بوک احتمال رفع فيلتر آن را قوت بخشيد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۳ - ۲۰ : ۵۶
رییس شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد سیاسگذاری 40 دستگاه در حوزه ICT کشور
رییس شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد: می توان گفت فضای مجازی یک فرصت بسیار فوق العاده و یک چالش بسیار بزرگ است.
۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۴ : ۴۶
مدیرعامل اپراتور سلامت الکترونیک برکت گفت: اپراتور سلامت الکترونیک که سال گذشته مجوز فعالیت گرفت، اکنون با راه‌اندازی مرکز مشاوره سلامت رایگان 0218999 آغاز بکار کرده و 140 پزشک به تماس‌ها پاسخ می‌دهند.
۱۳۹۲/۱۲/۱۱ - ۱۶ : ۳۶
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جزئیات و شرایط اعطای مجوز نسل های سوم و چهارم موبایل به اپراتورهای متقاضی را اعلام کرد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۲۲ : ۲۱
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تولید 550 فناوری پیشرفته و ایجاد 30 ساختار پژوهشی را خروجی طرح کلان ملی توسعه فناوری‌های کلیدی زیر سطحی‌هادانست.
۱۳۹۲/۱۲/۹ - ۲۰ : ۴۷
الزام اپراتورها به ارائه سرویس رومینگ رومینگ ملی کلید خورد
در پی اعلام عملیاتی شدن سرویس رومینگ ملی میان اپراتورهای تلفن همراه از سوی وزیر ارتباطات تا 6 ماه آینده و دستور محمود واعظی برای برقراری این سرویس، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تدوین قوانین و مقررات این سرویس را در دستور کار قرار داد.
۱۳۹۲/۱۲/۴ - ۱۴ : ۲۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي