سرویس ICT داخلي
توسط رييس کميته مخابرات مجلس تهديد دستگاه‌هاي خدمات دهنده به مردم
رييس کميته مخابرات مجلس دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پيوستن به دولت الکترونيک نيستند را به انتشار عمومي اسامي‌شان تهديد کرد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از رتبه‌ بندی اپراتورهای سرویس های فناوری اطلاعات برای شفاف‌کردن عرصه رقابت بین اپراتورها و کمک به مردم در انتخاب سرویس‌دهنده بهتر و برتر خبر داد.
۱۳۹۲/۷/۸ - ۲۳ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات صبح امروز و هم زمان با افتتاحيه مراسم ايران تلکام 2013 به بازديد از برخي غرفه هاي حاضر در نمايشگاه پرداخت .
۱۳۹۲/۷/۴ - ۲۳ : ۱۸
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات فردا پنج شنبه ساعت 9:30 توسط محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش می یابد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۵۹
در حکمي از سوي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، برات قنبري به سمت معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۳۷
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی تاکید کرد : تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود تاکید کرد.
۱۳۹۲/۷/۲ - ۱۵ : ۵۴
بازخوانی بخشی از صحبت های رئیس جمهور با ان.بی.سی امریکا، آیا دولت یازدهم جلوی سانسور اینترنت را می‌گیرد؟
رییس جمهوری می گوید: ما می‌خواهیم مردم در چارچوب زندگی خصوصی خود کاملا آزاد باشند. در دنیای امروز دسترسی به اطلاعات و حق گفت‌وگو و حق تبادل اندیشه، حق همه ملتها و از جمله ملت ایران است. البته همه دولتها دنبال نوعی نظارت بر شبکه اطلاعاتی جهانی هستند. برای ما مسائل اخلاقی‌مان و هویت ملی‌مان بسیار مهم است و بنابراین در این زمینه حساسیت به خرج خواهیم داد.
۱۳۹۲/۶/۳۱ - ۱۹ : ۳۰
وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي مبني در ارتباط با موضوع پارازيت‌ها گفت: ما به پارازيت با اين معنا که بخواهد به سلامت مردم ضرري برساند موافق نيستيم.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۳۵
وزير ارتباطات درباره عضويت در شبکه‌هاي اجتماعي گفت: اگر شبکه‌اي سالم باشد عضويت و فعاليت در آن از نظر من هيچ مشکلي ندارد. برخي وزرا صفحاتي دارند و در اين صفحات نظر خود را بيان مي کنند و دوست دارند نظر ديگران را هم درباره آن بشنوند.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۲۱
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته است: تاکنون ظرفیت شبکه اینترانت کشور از ۱۴ گیگابیت بر ثانیه در سال ۸۷ به ۵۵۰ گیگابیت بر ثانیه توسعه یافته و در نظر است تا پایان امسال با افزایش بیش از دو برابری به ۱۲۰۰گیگابیت بر ثانیه برسد.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۱۵
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نحوه شکايت کاربران خدمات ارتباطي و مخابراتي از اپراتورها و ارائه دهندگان اين خدمات را تشريح کرد و گفت: موارد شکايت از اپراتورهاي ارتباطي و مخابراتي در جهت تسهيل و تسريع در احقاق حقوق کاربران و نيز جلوگيري از سردرگمي آنها پيگيري مي شود.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۶ : ۴۷
طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس سید مجتبی هاشمی به سمت معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۴ : ۱۸
دومین سری از انتصابات وزیر جدید ارتباطات عمیدیان رئیس سازمان تنظیم مقررات و بررای معاون حقوقی شد
طی احکامی جداگانه از سوی وزیر ارتباطات علی اصغر عمیدیان به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مرتضی براری به عنوان معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند.
۱۳۹۲/۶/۲۶ - ۹ : ۵۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات معاون "توسعه مديريت، هماهنگي و امور پشتيباني" اين وزارتخانه را منصوب کرد.
۱۳۹۲/۶/۲۴ - ۱۷ : ۲۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه در حال حاضر با درخواست هاي مردم در خصوص استفاده از اينترنت و افزايش سرعت رو به رو هستيم، گفت: به دلايل مختلف پهناي باند اينترنت تاکنون متناسب با آنچه در برنامه ديده شده، توسعه نيافته است.
۱۳۹۲/۶/۲۳ - ۲۰ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: ایجاد شهرک‌های ICT در دست مطالعه و بررسی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شهرکهای ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از طی مراحل مطالعاتی در چند نقطه کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۲/۶/۱۷ - ۲۰ : ۳۳
کمیته راهبری و تیم اجرایی مدیریت استراتژیک سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به ریاست دکتر قنبری تشکیل شد.
۱۳۹۲/۶/۱۳ - ۱۷ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي