سرویس ICT داخلي
نخستين جلسه شوراي راهبري شبکه ملي اطلاعات در دولت دوازدهم با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تشکيل شد.
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران درباره تشکیل کمیته صدای مشتری گفته که با جلساتی که به صورت ویدئو کنفرانسی با مخابرات مناطق سراسر کشور برگزار می‌شود، ضمن پیاده‌سازی خواسته‌های مشتریان، دو مساله امنیت و کیفیت شبکه پیگیری می‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۳۹
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توضیح نحوه ارتباط رسانی در زمان بحران و بلایای طبیعی، از مردم خواست در این مواقع تماس خود را کوتاه کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۰ : ۳۵
از گذشته در بازار گوشي هايي موجود بود که به دلايلي IMEI آنها عوض شده است؛ حالا لازم است خريداران موبايل از خريد گوشي هايي که شناسه IMEI نمايش داده شده روي نمايشگر گوشي با IMEI روي جعبه تطابق ندارد، جداً اجتناب کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴ : ۴۱
در جلسه امروز جهرمی با مدیران اپراتورها؛ پای شهرداری تهران به مشکلات آنتن‌دهی موبایل کشیده شد
وزیر ارتباطات در جلسه‌ای با مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه مشکلاتشان در زمینه توسعه و ارتقای کیفیت ارتباطات در این حوزه را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۳۳
دولت در بودجه سال آینده درآمد حاصل از شماره گذاری مخابرانی (نامبرینگ ) را 200 میلیارد تومان در نظر گرفته در حالی که سال گذشته در لایحه پیشنهادی دولت این میزان 100 میلیارد تومان بود.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴ : ۵۲
در لایحه بودجه سال آینده برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجموع حدود ۳۹۰۶ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که نسبت به سال جاری تا ۴۳۷ میلیارد تومان افزایش دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۸
وزير ارتباطات به مناسبت چهاردهمين سالروز تاسيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي پيامي صادر کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۶ : ۲۰
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات گفت: تا سال ۲۰۴۰ بیش از ۹۰ درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۱۵
با انتصاب سميرا انصاري به رياست مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات وزارت ، بانويي ديگر به جمع بانوان مدير وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اضافه شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۷ : ۵
اعلام اقدامات وزارت ICT در 100 روز ابتدايي دولت دوازدهم، آغاز تعرفه‌هاي جديد اينترنت ثابت، اجراي فاز دوم رجيستري با برند اپل و تشريح ويژگي‌هاي اين فاز توسط مسوولان از مهم‌ترين اخبار حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در هفته گذشته بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۵ : ۳
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از خروج سرويس مکالمات بين الملل از انحصار اين شرکت و واگذاري ارائه خدمات مکالمات تلفني بين الملل به شرکتهاي خصوصي تا پايان سال خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: سرمایه گذاری بیش از 25 هزار میلیارد تومانی برای توسعه ICT در کشور
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سال 2040 بیش از 90 درصد اقتصاد جهان در حوزه خدمات بوده که ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان مهمترین محرک این اقتصاد است.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸ : ۴
آذري جهرمي در ديدار با وزير ارتباطات آذربايجان: درآمد بخش مخابرات ايران نزديک به 60 درصد افزايش يافت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به رشد 60درصدي درآمد بخش مخابرات در ايران گفت: توريسم سلامت يکي از دلايل حضور مردم آذربايجان در ايران به شمار مي رود و پيشنهاد مي کنم براي اين افق جديد برنامه همکاري تدوين کنيم.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۱۳ : ۴۰
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ 11 آذر به طور رسمی آغازشده و تا تاریخ 30 آذر ادامه دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳ : ۱۵
با فرمان رييس جمهوري پنج پروژه ارتباطاتي با سرمايه گذاري بيش از 220 ميليارد تومان در استان سيستان و بلوچستان به صورت رسمي افتتاح شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۸ : ۸
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات عنوان کرد : ضرورت تکميل زنجيره پژوهش ها در کشور
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت : پژوهشي موفق است که از اثر بخشي آکادميک به اثربخشي تجاري و اقتصادي و در مرحله بالاتر به اثر بخشي اجتماعي و انساني برسد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۳ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي