سرویس ICT داخلي
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر د مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
مانور مديريت ارتباطات بي‌سيم مراکز امنيتي، بهداري و هلال احمر از طريق بالن مخابراتي واقع در نقطه صفر مرزي در مهران با موفقيت برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲ : ۲
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در احکام جداگانه‌اي "همايون علي حسيني" را به سمت معاون توسعه و مديريت منابع و "محمدجواد صالحي" را به سمت سرپرست دفتر حقوقي و بازرسي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۱۷
فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی اعضا و دبیر «نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات» را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۴
طی حکمی از سوی مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مازیار کشاورز عضو موظف هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت شد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۸ : ۴۴
با حکم محمدجواد آذري جهرمي، مازيار کشاورز به عضويت موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۳ : ۱۶
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي سياست هاي کلي ستاد کل نيروهاي مسلح، بنياد تعاون سپاه تصميم گرفته است سهام غير مستقيم خود را در مخابرات واگذار کند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶ : ۴۶
روابط عمومي بنياد تعاون سپاه در اطلاعيه‌اي از واگذاري سهام و خروج اين مجموعه، از شرکت توسعه اعتماد مبين مربوط به سهامداري شرکتهاي مخابرات ايران و همراه اول خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات امير ناظمي اشني را به عنوان عضو موظف هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۰ : ۱۶
دبير اجرايي دوازدهمين نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال برگزار نشدن اين نمايشگاه را نادرست خواند و اعلام کرد که بعد از اربعين، جلسه‌اي براي تعيين تاريخ برگزاري نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال تشکيل مي‌شود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۴۳
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني خبر داد: وزارت ارتباطات شيوه جديد کلاهبرداري را پيگيري مي کند
پس از هشدار وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات درباره شيوه جديد کلاهبرداري ها از طريق تماس هاي بين المللي رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه درباره شيوه جديد کلاهبرداري ارتباطي توضيح داد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، با اشاره به فرارسيدن فرصت طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور، گفت: در دهه هفتاد شرکت هاي ايراني همزمان با کره اي ها شروع به ساخت سوويچ شبکه کردند که در ادامه به دليل مديريت ناصحيح، تراکم شرکت ها و رقابت ناسالم، بازار را در حوزه بين المللي واگذار کردند و اکنون زمان طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات است و با توجه به نياز کشور بايد بتوانيم از مجال بوجود آمده استفاده کنيم تا اين صنعت در کشور دوباره روي پاي خود بايستد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۸
آذري جهرمي در حاشيه بازديد از دانشگاه اميرکبير: سند اقتصاد ديجيتال در دست تدوين است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بررسي ابعاد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي سند در دست تدوين اقتصاد ديجيتال در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: اين سند به نظامنامه و ميثاقنامه اي براي همه تبديل مي شود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در راستاي اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در سمت هاي دولتي، در پايان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در اين وزارتخانه از آنها تقدير و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴ : ۵۱
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي