سرویس ICT داخلي
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر د مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
پس از گوشی‌ها و تبلت‌های سیم‌کارت‌خور، نوبت به مودم‌ها و مسیریاب‌هایی که از سیم‌کارت‌ استفاده می کنند، رسیده که مشمول طرح رجیستری شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۱۷
با بازنشستگي رسول سراييان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي ناظمي اشني را به عنوان معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي، مهدي محمدي را به عنوان عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۰ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينکه در حال حاضر حداکثر درآمد اپراتورها از ديتاست، از تعيين مقرراتي براي آزادسازي تعرفه‌ها خبر داد و گفت: آزادسازي به اين معنا نيست که بازار کنترلي نباشد، معنايش اين است که جايي که رقابت هست و در بازار و جايي که رقابت نيست، رگولاتوري تعرفه تعيين کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۴
با توجه به قانون مجلس درباره ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان، يک معاون و دو مشاور بازنشسته از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مي‌روند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸ : ۲۳
نمایشگاه تلکام 2018 به طور رسمی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه افتتاح شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۰
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۰ : ۵۰
چهار نشست تخصصي در نوزدهمين نمايشگاه ايران تلکام 2018 با حضور شرکت هاي دولتي و خصوصي در مدت چهار روز برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۲۰
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات پس از بازديد از دانشکده پست و مخابرات در جلسه با مديران و اعضاي هيات علمي، با تبريک سال جديد تحصيلي، گفت: وضعيت دانشکده پر فراز و نشيب بوده اما در بخش ساختار علمي گام هاي خوبي برداشته شده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۲
معاون وزير ارتباطات گفت: به دنبال افزايش کيفيت ارائه خدمات و قيمت تمام‌شده محصول در ديتاسنترهاي داخلي در مقايسه با نمونه هاي خارجي، براي جذب استفاده کنندگان هستيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۷
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به پروژه ايجاد قطب مراکز داده در منطقه ويژه اقتصادي پيام، گفت: به دنبال اين هستيم که يک بازار بين‌المللي با توجه به ويژگي‌هاي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام براي هاستينگ بين‌المللي ايجاد کنيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۸
رييس سازمان فضايي با اشاره به همکاري اين سازمان در تجاري سازي دستاوردهاي پژوهشي مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان گفت: سازمان فضايي ايران علاوه بر ترويج همگاني علوم فضايي، آموزش تخصصي نسل نوجوان و جوان را در راس برنامه هاي ترويجي و آموزشي خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۳
توسعه شبکه ملي اطلاعات و زيرساخت‌هاي ارتباطي کشور همواره يکي از مطالبات از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بوده و براي تحقق اين هدف، اقداماتي انجام شده است، از جمله اينکه تمامي شهرهاي کشور تحت پوشش سراسري نسل‌هاي سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴ : ۱۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش پروژه ارتباطی استان اصفهان را با سرمایه گذاری 405 میلیارد تومان افتتاح کرد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۹ : ۵۴
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام از 11تا 14مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰ : ۲۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22میلیارد تومانی شرکت‌های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه‌ها به مردم بازگردانده می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۸ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي