سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني خبر داد: وزارت ارتباطات شيوه جديد کلاهبرداري را پيگيري مي کند
پس از هشدار وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات درباره شيوه جديد کلاهبرداري ها از طريق تماس هاي بين المللي رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه درباره شيوه جديد کلاهبرداري ارتباطي توضيح داد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، با اشاره به فرارسيدن فرصت طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور، گفت: در دهه هفتاد شرکت هاي ايراني همزمان با کره اي ها شروع به ساخت سوويچ شبکه کردند که در ادامه به دليل مديريت ناصحيح، تراکم شرکت ها و رقابت ناسالم، بازار را در حوزه بين المللي واگذار کردند و اکنون زمان طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات است و با توجه به نياز کشور بايد بتوانيم از مجال بوجود آمده استفاده کنيم تا اين صنعت در کشور دوباره روي پاي خود بايستد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۸
آذري جهرمي در حاشيه بازديد از دانشگاه اميرکبير: سند اقتصاد ديجيتال در دست تدوين است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بررسي ابعاد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي سند در دست تدوين اقتصاد ديجيتال در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: اين سند به نظامنامه و ميثاقنامه اي براي همه تبديل مي شود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در راستاي اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در سمت هاي دولتي، در پايان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در اين وزارتخانه از آنها تقدير و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴ : ۵۱
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶ : ۳۰
پس از گوشی‌ها و تبلت‌های سیم‌کارت‌خور، نوبت به مودم‌ها و مسیریاب‌هایی که از سیم‌کارت‌ استفاده می کنند، رسیده که مشمول طرح رجیستری شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۱۷
با بازنشستگي رسول سراييان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي ناظمي اشني را به عنوان معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي، مهدي محمدي را به عنوان عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۰ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينکه در حال حاضر حداکثر درآمد اپراتورها از ديتاست، از تعيين مقرراتي براي آزادسازي تعرفه‌ها خبر داد و گفت: آزادسازي به اين معنا نيست که بازار کنترلي نباشد، معنايش اين است که جايي که رقابت هست و در بازار و جايي که رقابت نيست، رگولاتوري تعرفه تعيين کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۴
با توجه به قانون مجلس درباره ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان، يک معاون و دو مشاور بازنشسته از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مي‌روند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸ : ۲۳
نمایشگاه تلکام 2018 به طور رسمی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه افتتاح شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۰
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۰ : ۵۰
چهار نشست تخصصي در نوزدهمين نمايشگاه ايران تلکام 2018 با حضور شرکت هاي دولتي و خصوصي در مدت چهار روز برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۲۰
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات پس از بازديد از دانشکده پست و مخابرات در جلسه با مديران و اعضاي هيات علمي، با تبريک سال جديد تحصيلي، گفت: وضعيت دانشکده پر فراز و نشيب بوده اما در بخش ساختار علمي گام هاي خوبي برداشته شده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي