سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرکارخانم مهندس مرادی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، منصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نهایی‌سازی سند توسعه شبکه ملی اطلاعات و انطباق اقدامات اجرایی شده با مصوبه این پروژه ملی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۳۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ماموريت يافتن راه‌حل عملياتي براي حل مشکلات و مسائل شرکت‌هاي دارنده پروانه ارائه خدمات ارتباطي ثابت (Servco) را به سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور سپرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۲۷
سرپرست شرکت ارتباطات زيرساخت از تغيير ساختار اين شرکت، مطابق با تکاليف برنامه ششم توسعه و با هدف چابکسازي و افزايش کارايي براي ارائه خدمات با کيفيت و با کمترين هزينه، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۱۸
معاون پژوهش و فناوري پژوهشگاه فضايي ايران از انعقاد 100 قرارداد پژوهشي در حوزه فضا، با 10 دانشگاه کشور ، در نيمه نخست سال جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۲۰ : ۲
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : کاهش مداخله در نظام تعرفه گذاري از برنامه هاي رگولاتوري است
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ، آزاد سازي و کاهش مداخله در نظام تعرفه را يکي از برنامه هاي رگولاتوري براي تحرک تقاضا و افزايش حجم اين بازار عنوان کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۹ : ۱۲
مهندس نرگس طاهري نخستين معاون مديرعامل زن در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات است که در سمت معاون راهبردي و توسعه کسب و کار مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب مي شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۹ : ۷
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : هجدهمین نمایشگاه بین المللی تله کام 2017 افتتاح شد
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام 2017 امروز دوشنبه 24 مهرماه توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، افتتاح شد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵ : ۱۸
مهندس محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ، همزمان با انتصاب معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ، سياست هاي نه گانه در بخش برنامه ريزي اين وزارتخانه را نيز اعلام کرد
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۴۰
معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، گفت : مدل ارتباطي در روابط عمومي ها بايد ارايه اطلاعات به صورت پيش دستانه باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۳۴
رویکردها و برنامه های اصلی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم توسط مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ابلاغ شد
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۴ : ۱۲
طي حکمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: فلاح جوشقاني به عنوان معاون وزير و رئيس رگولاتوري منصوب شد
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مهندس حسين فلاح جوشقاني به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منصوب شد
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۴ : ۰
شرکت ارتباطات زيرساخت، نحوه واگذاري جديد بخش نگهداري تجهيزات شبکه و پشتيباني فني شبکه مادر مخابراتي را به پيمانکاران در استانها مشخص کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۷
حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين هفته يکي از پرخبرترين حوزه‌هاي اقتصادي کشور بود. در صدر اين خبرها مساله تعيين تکليف براي رجيستري يا کددار کردن گوشي‌ها قرار مي گيرد؛ موضوعي که اگر با عزم جدي دولت پيگيري شود مي‌تواند دست قاچاقچيان حوزه گوشي هاي موبايل را از اين بازار پرسود کوتاه کند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳ : ۴
تمام خواسته‌های کارگزاران مخابرات روستایی این است که شرکت مخابرات ایران به قوانین تمکین و آن را بدون عیب و نقص اجرا کند تا اینکه اثرات آن در زندگی آنها مشاهده شود؛ چون امروزه کارگزاران با شرایط بد اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و با این همه سوابق خدمتی که دارند کف قانون کار را دریافت می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مراسم روز جهاني پست ضمن تقدير از پستچي هاي سراسر کشور گفت: حوزه پست حوزه اي است که در زندگي مردم موثر است و اميدواريم با فعال سازي ظرفيت بخش خصوصي و ارايه خدمات نوين و گسترش آنها در سال آينده، حجم بازار پستي کشور حداقل دو برابرشود.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۲ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي