سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
معاون وزير ارتباطات گفت: به دنبال افزايش کيفيت ارائه خدمات و قيمت تمام‌شده محصول در ديتاسنترهاي داخلي در مقايسه با نمونه هاي خارجي، براي جذب استفاده کنندگان هستيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۷
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به پروژه ايجاد قطب مراکز داده در منطقه ويژه اقتصادي پيام، گفت: به دنبال اين هستيم که يک بازار بين‌المللي با توجه به ويژگي‌هاي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام براي هاستينگ بين‌المللي ايجاد کنيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۸
رييس سازمان فضايي با اشاره به همکاري اين سازمان در تجاري سازي دستاوردهاي پژوهشي مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان گفت: سازمان فضايي ايران علاوه بر ترويج همگاني علوم فضايي، آموزش تخصصي نسل نوجوان و جوان را در راس برنامه هاي ترويجي و آموزشي خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۳
توسعه شبکه ملي اطلاعات و زيرساخت‌هاي ارتباطي کشور همواره يکي از مطالبات از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بوده و براي تحقق اين هدف، اقداماتي انجام شده است، از جمله اينکه تمامي شهرهاي کشور تحت پوشش سراسري نسل‌هاي سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴ : ۱۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش پروژه ارتباطی استان اصفهان را با سرمایه گذاری 405 میلیارد تومان افتتاح کرد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۹ : ۵۴
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام از 11تا 14مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰ : ۲۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22میلیارد تومانی شرکت‌های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه‌ها به مردم بازگردانده می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۸ : ۲۷
در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ارتباطات زيرساخت که روز دوشنبه برگزار شد، صورت‌هاي مالي منتهي به 29 اسفند سال 1396 اين شرکت به تصويب رسيد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۲۹
در ديدار اعضاي هيات مديره سازمان نظام صنفي رايانه اي و وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات با تحريم ها در دستور کار قرار گرفت.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۲۵
براي درک پيشرفت ارتباطات، لحظه اي ديتاي گوشي خود را خاموش کنيد
وزير ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات با بيان اينکه منتظر افتتاح پروژه ها نمي مانيم و‌ به محض تکميل، آن را براي استفاده وارد مدار مي کنيم، گفت: اگر مي خواهيد درک کنيد که چه اقدامات و دستاوردهايي در طي چند سال اخير افتاده ديتاي گوشي خود را براي لحظاتي خاموش کنيد تا به پنج سال گذشته برگرديد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸ : ۴۷
با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، از 5 پروژه مهم اتمام یافته در یکسال گذشته با سرمایه‌گذاری 220 میلیارد تومان بهره برداری می شود و عملیات اجرایی3 پروژه نیز آغاز خواهد شد و تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱ : ۴۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه پيوند فناوري اطلاعات و صنايع باعث رشد و بهره وري مي شود، گفت: تحول در اقتصاد ديجيتال اتفاقي است که در 10 سال آينده رخ مي دهد و بايد براي آن برنامه داشته باشيم.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵
بعد از سخنان امروز رييس جمهوري مبني بر بکارگيري از نسل جوان در سطوح عالي مديران، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دو جوان را در سمت هاي عالي مديريتي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۳۸
رييس جمهوري با اهداي تنديس و لوح تقديري، کسب رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي را به وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تبريک گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه امروز اميد دشمن به نارضايتي مردم و جدايي از انقلاب است، گفت: اگرچه ميان مسئولان اختلاف نظر وجود دارد اما اختلاف اعتقادي ديده نمي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۰ : ۱۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتقاد از زندگي تجمل گرايانه برخي از مديران استاني گفت: در شرايطي که دشمنان با حمله اقتصادي به مردم هجوم آورده اند شنيده ام برخي از مديران استاني علاوه بر خود براي خانواده شان نيز ماشين و امکانات دولتي استفاده مي کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۰ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي