سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
همايش بين­‌المللي «جنبه­‌هاي حقوقي فناوري اطلاعات و ارتباطات» براي نخستين بار در کشور در روزهاي 5 و 6 اسفندماه امسال توسط سازمان فناوري اطلاعات با همکاري پژوهشگاه قوه قضاييه در تهران برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۴۸
طرح سوال از وزير ارتباطات درباره قراردادهاي اين وزارتخانه، نهايي شدن مصوبه هيئت دولت در خصوص دولت الکترونيک، مشارکت سازمان فضايي ايران با اپسکو در ماهواره‌هاي کوچک، شرکت ايران در همايش بين‌المللي مقابله با جرائم رايانه‌اي و بهبود شرايط بازي‌هاي آنلاين در کشور برخي از مهمترين اخبار اين هفته در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات بود.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس از طرح سوال خود و یکی از نمایندگان از وزیر ارتباطات درباره برخی قراردادهای این وزارتخانه خبر داد و گفت که هیات رییسه مجلس این سوالات برای بررسی به کمیسیون صنایع ارجاع کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۳ : ۴۷
دبير ستاد توسعه فناوري اطلاعات، ارتباطات معاونت علمي گفت: بايستي در صدد باشيم با همکاري وزارت ارتباطات و با حمايت از ايجاد مراکز نوآوري روستايي از توسعه اشتغال در اين مناطق حمايت کنيم.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۱۳
رييس سازمان فضايي ايران از پايان مراحل آماده سازي ماهواره امير کبير تا 6 ماه آينده خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۸ : ۴۸
دبیر هفته جهانی فضا با اعلام برنامه های این هفته از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای افتتاح این برنامه ها خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۸ : ۳۸
پیرو پیوست حکم وزیر ارتباطات که توسط رئیس جمهوری ابلاغ شده،‌ دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور حقوق شهروندی منصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۹ : ۴۰
معاون علمي و فناوري رييس جمهوري خبر داد: کاهش فساد و رانت با توسعه ICT
معاون علمي و فناوري رييس جمهوري از راه اندازي شبکه نوآوري در کشور خبر داد و افزود : با راه اندازي اين شبکه امکان تبادل اطلاعات فراهم مي شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۷ : ۲۰
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات: 67 درصد از خدمات گوگل در دسترس ايراني ها قرار دارد
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر ضرورت حمايت دولت، رفع موانع و محدوديت هاي توسعه خدمات بومي گفت: در حال حاضر 67 درصد از خدمات گوگل در دسترس ايراني ها قرار دارد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵ : ۲۲
مجتبی جوانبخت با حکم مهندس آذری جهرمی به عنوان دستیار وزیر درامور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵ : ۱۴
مجمع عمومي سازمان فناوري اطلاعات ايران به منظور تصويب صورت هاي مالي سال 1395 و بررسي عملکرد سازمان فناوري اطلاعات به رياست وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۴۱
توسط رييس جمهوري، پيوست حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دولت دوازدهم ابلاغ شد
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۸
با پيشنهاد وزير ارتباطات و تصويب هيئت وزيران، ناصرعلي سعادت به عنوان عضو صاحب نظر کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، جايگزين نصرالله جهانگرد شد. سعادت رياست نظام صنفي رايانه اي کشور را برعهده دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳ : ۱۰
جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز، از 19 شهریورماه جاری در باغ کتاب تهران آغار شده بود.
در این مسابقات علاقه مندان به بازیهای رایانه ای و گیمرهایی سراسر کشور، در چند محور اختصاصی لپ تاپ، پی سی، موبایل و کنسول بازی در 11 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۵۷
سرپرست سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : تشعشعات پرتوهاي راديويي از حد استاندارد کمتر است
سرپرست سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي اعلام کرد: با تاييد سازمان انرژي اتمي نتايج اندازه گيري دوره اي تشعشعات پرتوهاي راديويي در کشور کمتر از حد پرتوگيري مطابق با استاندارد ملي است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۱۶
قانون جديد کپي رايت به مجلس ارائه مي‌شود رشد مطلوب توليد محتوا، در گرو رعايت قانون کپي رايت است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: ديدگاه ما در رابطه با قانون کپي رايت و ضرورت بازبيني آن بسيار روشن است؛ بايد اين قانون بازبيني شود. ما لايحه‌اي را تنظيم کرده‌ايم که با طي مراحل، به مجلس ارائه مي‌شود.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي