سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
یک شرکت دانش‌بنیان با کمک تسهیلات "صحا" موفق به طراحی و ساخت ۸۵۰ سری مینی راک مخابراتی Outdoor شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۰
رئيس هيات مديره شرکت مخابرات ايران نسبت به انتشار عکسي مبني بر برخورد شرکت مخابرات با يکي از کارمندان معترض، واکنش نشان داد و گفت: تيمي براي بررسي اين مشکل به اورميه اعزام مي‌شود تا موضوع را سريعا پيگيري کنند و مشکل مرتفع شود.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۳۱
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزير ارتباطات در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ملي پست ايران با اشاره به حضور دو اپراتور بخش خصوصي در بخش پست ، گفت : ورود بخش خصوصي در بازار خدمات پستي بايد به عنوان يک فرصت و نه تهديد تلقي شود.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۸
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد رضا فنایی به عنوان رییس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۲۴
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دکتر صادق بيک پور به سمت " مشاور وزير و رييس کميته پدافند غير عامل وزارت ، شرکت ها ، سازمان ها و مراکز تابعه " منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۱۹
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات از تدوين و ارسال فرمول محاسبه ارزش دارايي هاي نامشهود در حوزه ICT که قرار است به تاييد وزير ارتباطات برسد، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۳۱
دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه گذاري وزارت ارتباطات، در نظر دارد کارگاهي را با عنوان "فرصت ها، تهديدها و چالش هاي سرمايه گذاري در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات"،‌ با هدف آشنايي مديران ارشد و کارشناسان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، برگزار کند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۱
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت‌ها پس از پنج تا شش میلیارد دلار سرمایه‌گذاری، تازه با مخابرات قابل مقایسه می‌شوند، تاکید کرده است که شرکت‌های کوچک در ارائه سرویس‌های جدید، اصلاح قیمت‌ها و اصلاح کیفیت خدمات برای مخابرات ایران فرصت محسوب می‌شوند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۲۱
مرکز پژوهش‌های مجلس در پژوهشی درباره الزامات سیاستگذاری اشتغال در فناوری اطلاعات و ارتباطات به بررسی وضعیت اشتغال در این حوزه پرداخت و 11 پیشنهاد برای توسعه اشتغال در این بخش ارائه کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه نبايد هيچگاه مسير ولي نعمت هاي خود را فراموش کنيم گفت: مردم تا زماني که ببينند ما پيگير خواسته هاي آنان هستيم، از ما حمايت مي کنند .
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۱ : ۵۴
حجت الاسلام سيد حسن خميني در ديدار خانواده ارتباطات کشور گفت : جوانگرايي در وزارت ارتباطات درست ترين و به جاترين جوانگرايي در نظام است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۱ : ۵۰
سرپرست شرکت ارتباطات زيرساخت، در احکامي جداگانه، مسئولان جديد اين شرکت را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲ : ۵۱
وزير ارتباطات در راستاي حمايت از توليدات بومي، طي نامه‌اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون‌رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۵۸
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي حمايت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از توليدات بومي ، مهندس آذري جهرمي طي نامه اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۳۲
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مهندس حميد فتاحي به عنوان عضو موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۲۰ : ۲۵
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید کتاب گویا، روز سه شنبه 14 شهریورماه از مناسب‌سازی فیلم‌های سینمایی برای نابینایان رونمایی میکند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۶ : ۲۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي