سرویس ICT داخلي
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید کتاب گویا، روز سه شنبه 14 شهریورماه از مناسب‌سازی فیلم‌های سینمایی برای نابینایان رونمایی میکند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۶ : ۲۵
بررسي عملکرد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دولت يازدهم نشان مي دهد که اين وزارتخانه در عمل به حدود ?? هدف کلان، مطابق با برنامه هاي توسعه اي کشور موفق نبوده است.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۴۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري استان کهکيلويه و بوير احمد ، گفت : نيرو هاي جوان صاحب ايده، مهمترين سرمايه حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات هستند و بايد از آنان حمايت کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸ : ۸
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در سیزدهمین جشنواره شهیدرجائی رتبه برتر کشوری را در میان سازمانهای وابسته به دستگاههای اجرائی کشور کسب کرد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۶
کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی ایران، نحوه ارائه تسهیلات نمایشگاهی به شرکتهای فناوری اطلاعات و دانش بنیان را که با حمایت معاونت علمی و سازمان فناوری اطلاعات صورت می گیرد، اعلام کرد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۳۴
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: با توافق دو شرکت مخابرات و زیرساخت مقرر شد از فردا زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه IN را به صورت یک ساعته در اختیار مخابرات قرار دهد و از امشب شبکه IN مجددا به حالت قبل باز می‌گردد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۱ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در 4 سال آینده، 5 شرکت بین المللی فناوری اطلاعات در کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات خطاب به همه مديران استان ها تاکيد کرد: تا يک ماه آينده آمار دقيقي از حوزه ارتباطات در شهرستان ها و روستاهاي استان خود به تفکيک ارايه کنند تا کمبودها و مشکلات مناطق مختلف به صورت شفاف احصا و براي رفع آنها اقدام شود.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۷
محمدجواد آذری جهرمی امروز در مراسمی به عنوان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم معارفه شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۵ : ۱۳
مراسم معارفه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات فردا با حضور معاون اول رئيس جمهور برگزار مي شود.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۰ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تحولات ایجاد شده در جوامع به دلیل توسعه فنارِ‌های ارتباطات گفت: حرکت به سمت فناوری کوانتم یک اقدام درست است که باید از ظرفیت‌های موجود برای توسعه این فناوری اقدام کنیم.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۴ : ۲۱
آغاز به کار محمدجواد آذري جهرمي به عنوان جوان‌ترين عضو دولت دوازدهم در نقش وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مهم‌ترين خبر در حوزه ICT در هفته‌ي گذشته بود. همچنين واکنش دوباره سازمان نظام صنفي رايانه‌اي به تشکيل اتحاديه‌ي کسب‌وکارهاي اينترنتي و چالشي که در خصوص امنيت کارت‌هاي بانکي مطرح شد نيز از ديگر اخبار مهم به شمار مي‌رفت.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۰ : ۱۵
وزير ارتباطات تاکيد کرد: ايجاد سالانه هزار شغل IT
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: تا پايان برنامه ششم توسعه بايد حجم بازار مخابرات ?.? و بازار فناوري اطلاعات پنج برابر شود.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۲ : ۴۳
واعظي، در اولين روز کاري جهرمي به عنوان وزير ارتباطات گفت: سعي کنيد حوزه ICT بسازيد که در شان مردم و نظام باشد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۲۳ : ۲۲
مهندس آذری جهرمی وزیرارتباطات وفناوری اطلاعات طی حکمی فرهاد معارفی را بعنوان سرپرست شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۹ : ۲۱
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از صبح امروز فعاليت خود را در اين وزارتخانه آغاز کرد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي