سرویس وايمکس
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها برای استفاده از فناوری اینترنت پرسرعت وایمکس باید برداشته شود، گفت : فرهنگ‌سازی برای استفاده از وایمکس در کشور نیازمند زمان است.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۱۵
منشی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دسترسی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برای در اختیار گرفتن اینترنت پرسرعت بی سیم ( وایمکس ) باید تا حد ممکن تسهیل شود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۳
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران: وایمکس محدودیت‌های ADSL را ندارد
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی ایران با بیان اینکه فناوری وایمکس نسبت به ADSLجدیدتر است، گفت: محدودیتی که ADSL یا همان اینترنت پرسرعت دارد این است که به یک نقطه مکانی مشخص وابسته است و کاربر نمی‌تواند از سرویس خود در مکان‌های دیگر استفاده کند.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۲ : ۲
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ICT: بانک‌ها بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر اپراتورهای وایمکس بتوانند شبکه اختصاصی مجازی (VPN) و امنیت مورد نیاز بانک‌ها را تامین کنند، بانک‌ها یکی از بهترین مشتریان اپراتورهای وایمکس خواهند بود.
۱۳۸۹/۶/۲۳ - ۱۰ : ۰
رییس سابق کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از تجارب نیروهای متخصص داخلی برای کاربردی شدن سرویس اینترنت وایمکس در کشور تاکید کرد و گفت: به طور قطع ورود وایمکس به عرصه اینترنت پرسرعت کشور باعث محدودیت سرویس ADSL نخواهد شد، چرا که هر یک از این تکنولوژی‌ها بازار خود را دارد و هر خدمت رسانی که بهتر ارایه سرویس کند از سوی کاربران انتخاب می‌شود.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات: موفقیت وایمکس در گرو رفع محدودیت سرعت اینترنت
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و نبود محتوا برای بهره‌گیری از کاربردهای اینترنت، ورود فناوری‌ وایمکس و یا هر فناوری‌ جدیدی به کشور مشکلات موجود در بحث اینترنت را حل نخواهد کرد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۲۸
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با تاکید بر تحقق دولت الکترونیک درآینده نه چندان دور گفت: استفاده از فناوری وایمکس می‌تواند انقلابی بزرگ در جهت تسهیل در ارایه خدمات اداری به مردم ایجاد کند.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۱ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي