سرویس وايمکس
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
شرکت ارتباطات مبین نت ، سامانه پاسخگوی تلفنی جدید راه اندازی کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۳ : ۱۵
وایمو شبکه‌ی اینترنت وای‌فای عمومی مبین‌نت است که هم‌اکنون در بیش از 500 نقطه از شهر تهران و جزیره کیش فعال است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۰ : ۳۷
با 50 درصد تخفیف ویژه الکامپ 2015 ارائه سرورهای ویندوز و لینوکس در ابر مبین نت
مبین‌نت در بیست‌و یکمین نمایشگاه ایران الکامپ خدمت جدیدی به علاقه‌مندان معرفی و با تخفیف ویژه و استثنایی به متقاضیان ارایه می کند.
۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۵ : ۴۱
شرکت ارتباطات مبين‌نت در الکامپ 2015 با برنامه‌هاي فوق‌العاده و استثنايي ويژه مشترکين وايمکس مبين‌نت و بازديدکنندگان از غرفه، حضور خواهد داشت.
۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۱۵ : ۵۷
چندین سال از حضور فناوری وایمکس در کشورمان می گذرد. نوعی ازدسترسی به اینترنت پرسرعت که در زمان راه اندازی شبکه، راهگشای کاربران بسیاری در اتصال به شبکه های جهانی بود و چهار اپراتور مبین نت ، ایرانسل، مخابراتسیار اصفهان و رهام داتک در آن ایفای نقش می کنند.
۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۱ : ۰
مبین‌نت در چهارشنبه هر هفته از بین مشترکین فعال خود به قید قرعه، به 100 نفر 1000گیگابایت ترافیک هدیه می دهد.
۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۰ : ۳۵
مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: «برای سه ماهه اول سال ۹۵ سرویس جدید LTE را راه اندازی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم اینترنت با سرعت ۲۰ مگابایت را ارائه دهیم.»
۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۸ : ۶
شرکت ارتباطات مبین نت هم‌زمان با شروع فصل پاییز، پهنای باند اختصاصی اینترنت ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و مجتمع‌های اداری را با تخفیف و شرایط ویژه و استثنایی عرضه می‌کند.
۱۳۹۴/۸/۲ - ۲۱ : ۱۳
شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی خدمات مقرون به‌صرفه‌ به سازمان‌ها و شرکت‌ها، پهنای باند اینترنت اختصاصی را در روزهای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران تله‌کام 2015، با 30 درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.
۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۱ : ۱۴
مدیرعامل اپراتور وایمکس خبر داد : ارتقا فناوری پهن باند بی‌سیم به نسل چهارم ثابت
مدیرعامل اپراتور وایمکس مبین‌نت گفت: دوره اولیه 6 ساله پروانه اپراتورهای وایمکس به پایان رسید و پروانه این اپراتورها برای یک دوره 5 ساله بدون هزینه تمدید شد.
۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۱۱ : ۲۷
تاکید معاون وزیر ارتباطات بر ارتقای رایگان فناوری وایمکس ایرانسل و خودداری از اشاره به حق لایسنس ارتقای پروانه این اپراتور از 7 استان به 31 استان، ابهاماتی را مبنی بر چشم پوشی چند ده میلیاردی وزارت ارتباطات رقم زده است.
۱۳۹۴/۶/۲۰ - ۱۷ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات خبر داد: تکنولوژی وایمکس ارتقا یافت
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای وایمکس ملزم به ارائه تکنولوژی وایمکس پیشرفته مبتنی بر فناوری TD-LTE شدند.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۰ : ۱۴
شرکت ارتباطات مبین‌نت اینترنت وای فای عمومی خود با نام تجاری «وایمو» را به بازدیدکنندگان نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری معرفی کرد.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۷ : ۴۶
شرکت ارتباطات مبین نت با حضور در پنجمین جشنواره‌ی فاوا در گروه اینترنت پرسرعت بی‌سیم(wimax) موفق به دریافت جایزه‌ی برترین اپراتور کشور شد.
۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۶ : ۲۸
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای ارتقای سطح دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارایه‌ی طرح ویژه‌ی یک ساله با 30 درصد تخفیف و به قیمت 280 هزار تومان نموده است.
۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۳ : ۴۶
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حالی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت در بخش ارایه‌دهندگان اینترنت وایمکس به عنوان برگزیده‌ی کشوری انتخاب و رتبه‌ی اول را کسب کرد.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي