سرویس فناوري بي سيم ثابت
طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.
مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: «برای سه ماهه اول سال ۹۵ سرویس جدید LTE را راه اندازی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم اینترنت با سرعت ۲۰ مگابایت را ارائه دهیم.»
۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۸ : ۶
شرکت ارتباطات مبین نت هم‌زمان با شروع فصل پاییز، پهنای باند اختصاصی اینترنت ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و مجتمع‌های اداری را با تخفیف و شرایط ویژه و استثنایی عرضه می‌کند.
۱۳۹۴/۸/۲ - ۲۱ : ۱۳
شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی خدمات مقرون به‌صرفه‌ به سازمان‌ها و شرکت‌ها، پهنای باند اینترنت اختصاصی را در روزهای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران تله‌کام 2015، با 30 درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.
۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۱ : ۱۴
مدیرعامل اپراتور وایمکس خبر داد : ارتقا فناوری پهن باند بی‌سیم به نسل چهارم ثابت
مدیرعامل اپراتور وایمکس مبین‌نت گفت: دوره اولیه 6 ساله پروانه اپراتورهای وایمکس به پایان رسید و پروانه این اپراتورها برای یک دوره 5 ساله بدون هزینه تمدید شد.
۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۱۱ : ۲۷
تاکید معاون وزیر ارتباطات بر ارتقای رایگان فناوری وایمکس ایرانسل و خودداری از اشاره به حق لایسنس ارتقای پروانه این اپراتور از 7 استان به 31 استان، ابهاماتی را مبنی بر چشم پوشی چند ده میلیاردی وزارت ارتباطات رقم زده است.
۱۳۹۴/۶/۲۰ - ۱۷ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات خبر داد: تکنولوژی وایمکس ارتقا یافت
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای وایمکس ملزم به ارائه تکنولوژی وایمکس پیشرفته مبتنی بر فناوری TD-LTE شدند.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۰ : ۱۴
شرکت ارتباطات مبین‌نت اینترنت وای فای عمومی خود با نام تجاری «وایمو» را به بازدیدکنندگان نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری معرفی کرد.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۷ : ۴۶
شرکت ارتباطات مبین نت با حضور در پنجمین جشنواره‌ی فاوا در گروه اینترنت پرسرعت بی‌سیم(wimax) موفق به دریافت جایزه‌ی برترین اپراتور کشور شد.
۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۶ : ۲۸
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای ارتقای سطح دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارایه‌ی طرح ویژه‌ی یک ساله با 30 درصد تخفیف و به قیمت 280 هزار تومان نموده است.
۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۳ : ۴۶
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حالی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت در بخش ارایه‌دهندگان اینترنت وایمکس به عنوان برگزیده‌ی کشوری انتخاب و رتبه‌ی اول را کسب کرد.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین 1394 تا هشتم فروردین 1394اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۲۸
نهم اسفند ماه، هم‌زمان با روز جهانی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، وبینار آموزشی‌ «مروری بر فناوری‌‌های Wireless Broadband» با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار می شود.
۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۲۲ : ۱۲
معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با اشاره به این‌که استاندارد کیفیت اینترنت در ایران تفاوت چندانی با اینترنت در سایر کشورها ندارد، گفت: برخی مشکلاتی که در قطعی اینترنت بوجود می‌آید، به زیرساخت‌های سیمی فرسوده مربوط است.
۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۸ : ۱۲
رهام داتک اولین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس است که از اواخر سال 83 خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم را درشهر تهران آغازکرده است.
۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل مبین‌نت تشریح کرد جزئیات سرویس جدید TDLTE
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین نت، اپراتور سراسری وایمکس با اشاره به این‌که این شرکت تصمیم دارد سرویس TDLTEراه‌اندازی کنند، گفت: این شرکت در حال حاضر امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز برای ارائه‌ی این خدمت را دارد و نیازمند گرفتن مجوز رگولاتوری است.
۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۲۰ : ۴۸
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای دولت تاکنون تعداد کاربران اینترنت پرسرعت و وایمکس (بدون احتساب کاربران موبایل) از 3.5 به 7 میلیون افزایش یافته است.
۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۶ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي