سرویس وايمکس
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین 1394 تا هشتم فروردین 1394اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۲۸
نهم اسفند ماه، هم‌زمان با روز جهانی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، وبینار آموزشی‌ «مروری بر فناوری‌‌های Wireless Broadband» با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار می شود.
۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۲۲ : ۱۲
معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با اشاره به این‌که استاندارد کیفیت اینترنت در ایران تفاوت چندانی با اینترنت در سایر کشورها ندارد، گفت: برخی مشکلاتی که در قطعی اینترنت بوجود می‌آید، به زیرساخت‌های سیمی فرسوده مربوط است.
۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۸ : ۱۲
رهام داتک اولین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس است که از اواخر سال 83 خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم را درشهر تهران آغازکرده است.
۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل مبین‌نت تشریح کرد جزئیات سرویس جدید TDLTE
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین نت، اپراتور سراسری وایمکس با اشاره به این‌که این شرکت تصمیم دارد سرویس TDLTEراه‌اندازی کنند، گفت: این شرکت در حال حاضر امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز برای ارائه‌ی این خدمت را دارد و نیازمند گرفتن مجوز رگولاتوری است.
۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۲۰ : ۴۸
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای دولت تاکنون تعداد کاربران اینترنت پرسرعت و وایمکس (بدون احتساب کاربران موبایل) از 3.5 به 7 میلیون افزایش یافته است.
۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۶ : ۱۱
با تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۲۲ : ۳۹
مديرکل بازريابي و فروش سازماني شرکت مبين نت، اعلام کرد: در مبين نت خدمات ويژه‌اي براي مديريت هزينه در سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه مي‌شود.
۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۷ : ۲۲
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ مبین نت مطرح کرد پیاده‌سازی شبکه LTE از سوی مبین نت
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ی شرکت ارتباطات مبین نت با بیان اینکه سرعت اسمی پیاده‌سازی مناسب در LTE حدود 100 تا 150 مگابیت بر ثانیه است گفت: اگر مجوزهای لازم را دریافت کنیم، به دلیل تخصص و دانشی که در سال‌های اخیر در این زمینه کسب کرده‌ایم، می‌توانیم ظرف دو تا سه ماه آینده شبکه‌ی LTE را راه‌اندازی کنیم.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۶ : ۳۳
به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات رگولاتوری، تعداد مشترکان وایمکس در کشور به یک میلیون و دویست هزار مشترک رسیده و این رقم رو به افزایش است.
۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۸ : ۴۹
کارشناسان آلماني هشدار دادند: بررسي ايميل هاي کاري در خانه مي تواند موجب بروز مشکلات قلبي، اضطراب و سردرد شود.
۱۳۹۳/۷/۴ - ۲۲ : ۶
حضور در بزرگ‌ترين و مهم‌ترين رويداد نمايشگاهي يعني نمايشگاه تخصصي و بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني (ايران تله‌کام 2014)، از اهميت بالايي برخوردار است.
۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۸ : ۳۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت با حمایت از جشنواره، "فیلم و عکس همراه تهران" در طول روزهای برگزاری جشنواره، به بازدیدکنندگان از غرفه‌ی مبین‌نت خدمات اینترنت پرسرعت وایمو ارایه می‌کند.
۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۶ : ۱۴
جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل، با شرایط استثنایی برای مشترکان جدید و فعلی مبین‌نت آغاز شد.
۱۳۹۳/۶/۲ - ۱۴ : ۱۳
برخي از هموطنان در شهرستان ملاير واقع در استان همدان طي تماس‌ با تسنيم ضمن ابراز نگراني از برنامه شرکت مبين‌نت براي توقف خدمات در اين شهرستان درباره صحت و سقم چنين موضوعي پرسيدند.
۱۳۹۳/۶/۱ - ۱۶ : ۵۳
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای برای محافظت کاربران در برابر بدافزارهای تلفن همراه، توصیه هایی را منتشر کرد.
۱۳۹۳/۵/۲۴ - ۱۳ : ۴۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي