سرویس فضاي مجازي
اپلیکیشن مسیریاب ویز (Waze) سرانجام از نسخه اندروید اتو پشتیبانی خواهد کرد.
کشور روسيه پيام ‌رسان محبوب تلگرام را به علت عدم همکاري اين اپليکيشن با دولت اين کشور در زمينه ارائه‌ کليدهاي رمزگشايي پيام‌هاي کاربران، ??? هزار روبل جريمه کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۵۳
وزير ارتباطات از حمله شب گذشته به تعدادي از وب‌سايت‌هاي ايراني خبر داد و در عين حال گفت: اين حملات شناسايي و دامنه آنها کنترل شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴ : ۵۸
اين روزها که جوانان بسياري در راستاي يافتن شغل و يا استخدام در يک شرکت، به ارسال رزومه شخصي و کاري خود به صاحبان مشاغل اقدام مي‌کنند، بايد به نکات امنيتي آن نيز توجه ويژه‌اي داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۷ : ۱۲
پس از خبر کاهش محدودیت کاراکترها در توئیتر، هم اکنون این شبکه اجتماعی اعلام کرده که به زودی امکان ذخیره‌ و بوکمارک توئیت‌ها برای کاربران فراهم خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۶
پس از آنکه از چهارشنبه دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک برای بسیاری از کاربران در جهان از دسترس خارج شده بودند، هم اکنون مشکل بوجود آمده برای این دو شبکه اجتماعی برطرف شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۲۷
برنامه نويسان بلاروس، پول الکترونيکي جديدي را با نام «تالر» طراحي و عرضه کرده اند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۷ : ۶
نسخه تجاري برنامه گپ واتس اپ که توسط اين شرکت تهيه شده به زودي براي بارگذاري عرضه مي‌شود و آزمايش‌هاي اوليه نيز بر روي آن با موفقيت صورت گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۳
مباحثه مقامات ايراني و موسس تلگرام در توييتر يک بار ديگر بالا گرفته و وزير ارتباطات ايران و پاول دوروف اين بار به طور مستقيم با يکديگر به تبادل نظر پرداخته اند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۲۳
هم اکنون قابليت‌هاي جديدي به نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن پيام رسان وايبر، اضافه شده است و بدين ترتيب، وايبر يک پله به تلگرام نزديک‌تر شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۱۳
گزارش منتشر شده از رصد فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام، نشان می‌دهد که اکنون بیش از 626 هزار کانال فارسی به ثبت رسیده است و روزانه 2 هزار کانال در این شبکه موبایلی ایجاد می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۳۸
کاربران اندرويدي در معرض حمله جديدي به نام هم‌پوشاني تست قرار گرفتند که براي کنترل يا خراب‌کردن اندرويد، سرقت اطلاعات، تقاضاي باج يا انجام همه‌ي اين موارد به‌کار گرفته مي‌شوند. نصب برنامه‌ي مخرب از وب‌سايت‌ها و فروشگاه‌هاي برنامه‌ي کاربردي به‌جز گوگل‌پلي مي‌توانند موجب حملات هم‌پوشاني شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۹
فيسبوک به کنگره آمريکا کپي تمامي تبليغات مربوط به روسيه را ارائه مي‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰ : ۱۰
بعد از پیام رسان مشهور شرکت یاهو، ای او ال هم قصد دارد پیام رسان قدیمی خود به نام AOL Instant Messenger (AIM) را تا دی ماه بازنشسته کند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۴۷
کره ی جنوبی که قصد داشت با تحریم پول مجازی به جمع اوری پول نقد خود کمک کند حال به فکر راه کاری دیگر است
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۵۵
مرکز ملی فضای مجازی با بررسی وضعیت سرویس دهنده آمریکایی «آمازون» در ایران، اعلام کرد که این شرکت ۹۰ درصد خدمات خود را از دسترس ایرانیان خارج کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۹ : ۲۷
شرکت یاهو سرانجام تأیید کرد که تمام سه میلیارد پ‍‍‌ست الکترونیکی این شرکت در حمله‌ سایبری سال ۲۰۱۳، مورد سرقت اطلاعاتی قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۳۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي