سرویس فضاي مجازي
در حالي که مسيرياب ويز به دستور دادستاني فيلتر شده بود بنابر گزارش کاربران اينترنت اين اپليکيش هم اکنون روي اينترنت ثابت و سيار بدون هيچ محدوديتي قابل استفاده شده است.
هر سال همزمان با فرا رسیدن 'روز خبرنگار'، رسانه ها مورد توجه مسوولان دولتی و مدیران بخش خصوصی قرار می گیرند و مراسم های مختلفی به همین مناسبت برپا می شود.
۱۳۹۰/۵/۱۷ - ۱۳ : ۲۰
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به واسطه وظیفه مهم و سرنوشت‌ساز تنظیم بازار خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات باید از جهات متعددی پاسخگوی مسایل طیف گسترده ای، از دولتی ها گرفته تا خصوصی ها باشد. به دلیل همین وظایف نیز این سازمان با فشارهای بیرونی مواجه بوده و هست، اما موضوع این نوشتار به مشکلی درون سازمانی و بدون دخالت عناصر بیرون از رگولاتوری باز می‌گردد.
۱۳۹۰/۴/۴ - ۱۲ : ۵۲
کندی سرعت اینترنت در کشور به خصوص در روزهای تعطیل در چند سال گذشته کاملا مشهود و غیر قابل انکار است. یکی از دلایلی که در این رابطه همیشه از سوی دولتمردان مطرح شده، بحث کم فروشی اینترنت از ناحیه بخش خصوصی فعال در این حوزه است و در مقابل فعالان این بخش نیز به دلیل برخی مصلحت اندیشی‌ها جسارت طرح واقعیت‌ها را ندارند.
۱۳۹۰/۳/۲۹ - ۹ : ۵۸
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در هر کشوری به واسطه جایگاه قانونی اش عنوان فصل الخطاب در حوزه ارتباطات تلقی شده و مصوبات، ابلاغ ها و تذکرات آن لازم الاجراست.
۱۳۸۹/۱۱/۲۳ - ۱۰ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي