سرویس فضاي مجازي
در حالي که مسيرياب ويز به دستور دادستاني فيلتر شده بود بنابر گزارش کاربران اينترنت اين اپليکيش هم اکنون روي اينترنت ثابت و سيار بدون هيچ محدوديتي قابل استفاده شده است.
باج افزار اندرويدي جديدي که گونه‌اي از باج افزار زئوس به حساب مي‌آيد در حال گسترش با سرعت بالايي در پيام‌رسان تلگرام و وب سايت‌ها مي‌باشد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۱۸
بحث مداخله سازمان ها و رسانه هاي روسي بر انتخابات آمريکا از مدت ها پيش مطرح بوده و حالا توييتر تصميم گرفته دو رسانه قدرتمند روسي «راشا تودي» و «اسپوتنيک» را به دليل تلاش براي اثرگذاري بر انتخابات رياست جهموري اخير آمريکا، از تبليغات در اين سرويس محروم کند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۲۵
ویژگی جدید اینستاگرام به نام « سوپرزوم» به کاربر اجازه می دهد روی بخش هایی از ویدئوهای کوتاه زوم کند و افکت های موسیقی مختلفی را به آن بفزاید.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۱۹
قرار است اپليکيشن پيام رسان واتس اپ قابليت جديدي را بيفزايد تا به کاربران اجازه دهد پيام‌هاي خود را حذف کنند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۱۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: استقبال فعالين از اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان
دکتر خوانساري گفت: نسخه بروز شده اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان در سايت تخصصي Cop.itrc.ac.ir بارگذاري شد.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۱ : ۵۰
قرار است اپليکيشن پيام‌رسان واتس اپ قابليت جديد ارسال و انتشار گروهي تماس‌هاي ويديويي و صوتي را به برنامه‌هاي خود اضافه کند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵ : ۴۱
پیامرسان تلگرام ظرفیت گروه های خود را از ۲۰ به ۳۰ هزار عضو افزایش داد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۲۰ : ۲۹
کاربران خدمات پرداخت الکترونيک پي پال از اين پس مي توانند از پيام رسان فيس بوک براي تبادل پول استفاده کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۵۷
اپليکيشن پيام‌رسان محبوب واتس اپ به تازگي در رقابتي تنگاتنگ با تلگرام، قابليت جديد موقعيت زنده مکاني کاربران را افزوده است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۹
به تازگي بازي جنجالي و نامناسبي از طريق شبکه اجتماعي فيس بوک منتشر شده که نوجوانان را به فرار از منزل و دو روز گم شدن تشويق مي کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۱۱
محمدرضا عارف گفت: بايد با همکاري دستگاه‌هاي اجرايي و مجلس قوانين استفاده از فضاي مجازي را شفاف کنيم تا تکليف مردم، ارائه‌دهنده خدمت و نهادهاي قضايي روشن شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۵
کشور روسيه پيام ‌رسان محبوب تلگرام را به علت عدم همکاري اين اپليکيشن با دولت اين کشور در زمينه ارائه‌ کليدهاي رمزگشايي پيام‌هاي کاربران، ??? هزار روبل جريمه کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۵۳
وزير ارتباطات از حمله شب گذشته به تعدادي از وب‌سايت‌هاي ايراني خبر داد و در عين حال گفت: اين حملات شناسايي و دامنه آنها کنترل شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴ : ۵۸
اين روزها که جوانان بسياري در راستاي يافتن شغل و يا استخدام در يک شرکت، به ارسال رزومه شخصي و کاري خود به صاحبان مشاغل اقدام مي‌کنند، بايد به نکات امنيتي آن نيز توجه ويژه‌اي داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۷ : ۱۲
پس از خبر کاهش محدودیت کاراکترها در توئیتر، هم اکنون این شبکه اجتماعی اعلام کرده که به زودی امکان ذخیره‌ و بوکمارک توئیت‌ها برای کاربران فراهم خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۶
پس از آنکه از چهارشنبه دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک برای بسیاری از کاربران در جهان از دسترس خارج شده بودند، هم اکنون مشکل بوجود آمده برای این دو شبکه اجتماعی برطرف شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي