سرویس فضاي مجازي
واتس‌اپ با دو باگ روبرو شده است. کاربران اندروید ادعا می کنند پیام های آنان ناگهان حذف می شود و کاربر دیگری ادعا می کند پس از خرید سیم کارت جدید، می تواند تاریخچه پیام صاحب قبلی را ببیند.
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به اينکه يک دهم از خط انتقال و ديتاي کشور متکي به استان خراسان رضوي است، گفت: استراتژي شرکت ارتباطات زيرساخت اين است که فعاليت‌هاي ارتباطي را انحصاري نکند تا خدمات با کيفيت و قيمت ارزان ارايه شود.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱ : ۲۹
معاون دادستان کل در امور فضاي مجازي مطرح کرد شروط ادامه فعاليت پيام‌ رسان‌هاي خارجي در ايران
دبير کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه گفت: اگر پيام رسان خارجي فعال در ايران دستور مقام قضايي را در خصوص حذف محتواي مجرمانه در کانال‌ها و صفحه‌هاي عمومي اجرا نکند، مسئول است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱ : ۵۱
رئیس مرکز سواد فضای مجازی سازمان سراج گفت: افرادی که بیش از ۸ ساعت از فضای مجازی استفاده می‌کنند دچار اعتیاد هستند؛ اعتیادی که در افراد بزرگسال بیشتر دیده می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۵ : ۳۱
مرکز ملي فضاي مجازي در اطلاعيه اي درباره سخنان دبير شوراي عالي فضاي مجازي توضيحاتي ارائه داد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۲۰ : ۲
مدیر پیام‌رسان سروش با اشاره به 5 میلیونی شدن اعضای این پیام رسان از به روزرسانی زیرساخت‌های آن برای ارائه خدمات باکیفیت‌تر خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۸ : ۵۳
آغاز اعتماد به فناوری داخلی 5 پیام رسان بومی نمره قبولی گرفتند
5 پپام رسان بومی بعد از یک سال ارزیابی مستمر مرکز ملی فضای مجازی، نمره قبولی کسب کردند تا جایگزین مناسبی برای پیام رسان های خارجی و سرویس دهی به میلیون ها ایرانی باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۷ : ۲۷
معاون فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه 6 پیامرسان داخلی که فعال شده اند، استارتاپ هستند، گفت: ارائه خدمات تماس صوتی و بانکی مزیت این پیام رسانها نسبت به نمونه خارجی است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۷ : ۲۱
پيام‌ رسان تلگرام گزينه حذف حساب کاربري به صورت پيش‌فرض ندارد و براي حذف حساب خود بايد ابتدا وارد سايت تلگرام شده و از طريق وب‌سايت اقدام به حذف حساب کاربري (اکانت) تلگرام خود کنيد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۶ : ۹
چرا برخى دوستان و اهالى ارتباطات از مسدود شدن تلگرام برآشفته‌اند و اين کار را بى اثر مى‌دانند؟!
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۳ : ۵۰
در پی حملات سایبری رخ داده در شب گذشته اعلام شد که هیچ دسترسی غیرمجازی به اطلاعات شهروندان اتفاق نیفتاده و این حملات شامل تجهیزات روتر و سوئیچ متعدد شرکت سیسکو بوده که تنظیمات این تجهیزات مورد حمله قرار گرفته و کلیه پیکربندی‌های این تجهیزات حذف گردیده است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۶ : ۳۴
دبير شوراي عالي فضاي مجازي با اشاره به اينکه تکنولوژي پردازش پيشرفته در حال جايگزيني تکنولوژي‌هاي جديد است، پيش‌بيني کرده که پول‌هاي مجازي عمر 10 ساله دارند و در اين مدت چيزي حدود 50 ميليارد دلار از کشور خارج مي‌شود.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۶ : ۲۵
اپلیکیشن پیام‌رسان اسنپ چت قابلیت‌های جدیدی از جمله مکالمه تصویری گروهی را به سرویس‌های خود افزوده است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۷ : ۳۸
رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه تلگرام در حال بلعیدن اقتصاد کشور است گفت تصمیم درباره این پیام‌رسان‌ را در زمان مناسب اعلام می‌کنیم.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۲۱ : ۵۷
در حالیکه روز گذشته یکی از کارشناسان امنیت اطلاعات کشورمان باگ مهمی از پیام‌رسان سروش را کشف کرد که به فاصله چند ساعت از وی قدردانی شد.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۲۱ : ۴۱
علاءالدين بروجردي رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس، زمان خداحافظي با پيام‌رسان تلگرام در ايران را اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰ : ۳
بسياري از پژوهشگران بر اين باورند که استفاده از شبکه‌هاي اجتماعي، کاربران جوان و تنها را منزوي‌تر و افسرده‌تر مي‌کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴ : ۴۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي