سرویس کسب و کار
برداشت غيرمجاز از حساب بانکي شهروندان يکي از مهمترين جرائم فضاي سايبر به شمار مي‌رود و به گفته کارشناسان، متاسفانه وقوع اين جرم بيشتر به‌علت عدم رعايت موارد ساده ايمني از سوي کاربران و شهروندان است که توصيه‌هاي پليس فتا را جدي نمي‌گيرند.
دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی با هدف حمایت از تجاری سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های فناوری های مالی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۴۹
عملکرد مالي ياهو در سه ماهه چهارم سال 2016 بهبود مختصري يافته و اين در حالي است که رسوايي هاي مکرر امنيتي و سرقت اطلاعات کاربران به شدت به وجهه ياهو آسيب رسانده است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۳۴
معاون وزیر کار با اشاره به عدم تناسب آموزش‌های دانشگاه‌ها با نیازهای بازار کار بر لزوم افزایش سطح مهارت شاغلان تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۸
مایکروسافت قصد دارد هفته آینده حدود 700 کارمند خود را از کار بیکار کند.اگر چه این رقم در قیاس با کل 113 هزار کارمند این شرکت رقم قابل ملاحظه ای محسوب نمی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۵
رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا از شناسایی 930 کسب و کار و ثبت بیش از 550 ایده استارتاپی در این مرکز خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی کسب و کارهای نوپا ایجاد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۱۱
مايکروسافت به طور جدي به کاربران ويندوز 7 هشدار داده که اين سيستم عامل داراي مشکلاتي است و کاربران بايد هر چه سريع تر از اين سيستم عامل به سيستم عامل هاي جديدتر مهاجرت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۱۵
در شرايطي که شناخت و گسترش فعاليت آژانس‌هاي اينترنتي ميان تهراني‌ها افزايش چشمگيري داشته و تعداد بسياري از شهروندان به دليل نرخ پايين‌تر و رسيدن آژانس در کمترين زمان به درب منزل، از وجود اين آژانس‌ها استقبال کرده‌اند، اما همچنان ابهاماتي درباره فعاليت آنها در ذهن برخي‌ها وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۴۳
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند مستمری بازنشستگان مشمول قانون تأمین اجتماعی بر اساس آخرین 24ماه پرداخت حق بیمه ( 29 و 30 با احتساب سنوات ارفاقی) از تاریخ بازنشستگی آنان محاسبه و پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵ : ۴۹
استفاده از پسوردهاي تکراري براي حساب‌هاي مختلف از جمله بي‌احتياطي‌هايي است که کاربران مرتکب مي‌شوند که گاهي زيان‌هاي جبران‌ناپذيري نيز در پي خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۱۲
جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی صبح امروز به منظور پیگیری مطالبات خود، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳ : ۴۹
فروشگاه اینترنتی آمازون با سرمایه گذاری در تحویل سریع‌تر کالا و جذب خریداران بیشتر، بیش از ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا از طراحی نرم افزار گرفته تا کار در انبار ایجاد می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۳
رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي توضيحاتي را درباره فعاليت آژانس هاي موبايلي ارائه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۶
به دنبال فشار دونالد ترامپ رييس جمهور منتخب آمريکا بر شرکت‌هاي فناوري براي توليد محصولاتشان در داخل خاک ايالات متحده، اپل نيز تسليم اين فشارها شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱ : ۵۵
واتساپ شب سال نو میلادی به رکورد جدیدی در تعداد پیام ارسال‌شده دست‌ یافت. در یک روز ۶۳ میلیارد پیام توسط کاربران این سرویس ارسال شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰ : ۴۱
رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور گفت: 23میلیون کاربر در حوزه بازی‌های رایانه‌ای در کشور جود دارد که 75 درصد کاربران بازی‌های رایانه‌ای در سنین آسیب‌پذیر هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۲۷
فيلترينگ بازي پرطرفدار کلش آو کلنز مدتي است دوباره مطرح شده و اعتراض کاربران را به دنبال داشته به گونه‌اي که وزير ارتباطات از مطرح کردن اين موضوع با رئيس جمهور خبر داده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي