سرویس کسب و کار
مديرکل توسعه کسب‌وکارهاي فضاپايه سازمان فضايي ايران تأکيد کرد: سياست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌هاي فضايي است که در اين راستا ورود بخش خصوصي و کسب‌وکارهاي فضاپايه مي توانند نقش موثري ايفا کنند.
با شعار فناوری ایرانی- کسب و کار ایرانی؛ جزئیات اولین جشنواره ایران ساخت اعلام شد
جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با شعار «فناوری ایرانی= کسب و کار ایرانی» با هدف جریان سازی در حمایت از تولید ساخت داخل و دانش بنیان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۸ : ۱۳
آمار و ارقام اوليه ارائه‌شده توسط شرکت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات، حاکي از استقبال مصرف‌کنندگان و توليدکنندگان محتوا از اقدامات سازنده وزارت ارتباطات در جهت افزايش دسترسي ها به خدمات است.
۱۳۹۵/۴/۶ - ۱۶ : ۲۸
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.
۱۳۹۵/۳/۲۸ - ۱۴ : ۱۴
دورکاری یکی از روش های جدید بین کارفرمایان و پیمانکاران است.دورکاری یا فریلنسری در بسیار از زمینه ها توانسته بخاطر کم کردن هزینه ها برای کارفرمایان و پیمانکاران به یکی از روش های محبوب جهانی بدل شود.سرویس هایی برای واسطه شدن بین کارفرما و متقاضی کار به وجود آمده اند که با برند خود واسطه ای بین این دو می شوند. یکی از این سرویس ها سایت معروف Freelancer.com است که بزرگترین مرجع دورکاری جهان است.
۱۳۹۵/۳/۲۸ - ۱۴ : ۶
آیت اله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان اظهار کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات میدان اشتغالزایی است و اگر بتوانید یک نفر را در این حوزه مشغول کنید، همانند آن است که یک خانواده را زنده و هدایت کرده اید.
۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۰ : ۱۳
بسیاری از افراد موفق امروزی می‌دانند که چطور از کمترین زمانی که در اختیار دارند بیشترین بهره را ببرند. در ادامه ۸ راهکار برای افزایش بهره‌وری شخصی را با هم مرور می‌کنیم.
۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۶ : ۱
معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات: آموزش نامناسب مانع اصلی تبدیل ایده به تولید محصول است
معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از مهمترین موانع تبدیل ایده به محصول قابل ارایه به بازار را ارایه آموزش های ناکافی و نامناسب به ایده پردازان عنوان کرد.
۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۲ : ۴۲
استودیوهای استارتاپی امروزه نقش مهمی در تشکیل، رشد، بلوغ و به ثمر نشستن ایده‌ها دارند. مارسلو کالبوچی یکی از افرادی است که در استودیو استارتاپی PIONEER SQUARE LABS فعالیت می‌کند. او آموخته‌های خود را از استودیو استارتاپی که در آن مشغول است در قالب ۹ مورد با ما به اشتراک گذاشته است.
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۰ : ۲۲
رقابت 6 تیم استارت‌آپی از ایده های فناوری اطلاعات برای جذب سرمایه‌گذار در دانشگاه خاتم برگزار شد.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۰ : ۴
شرکت‌های متقاضی ورود به ارائه خدمات خرد اپراتوری، در حال مذاکره جدی با اپراتورهای موبایل جهت ورود به این عرصه هستند در حالیکه همچنان فهم درستی از فضای کسب‌وکاری و مدل‌های تجاری MVNO وجود ندارد و رسالت MVNEها در دید کارشناسان نیز نامشخص است.
۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۱۱ : ۵
مدیرکل دفتر توسعه وکاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره «وب و کسب و کار» در مرداد ماه، از برنامه این دفتر برای اهدا نشان برترالکترونیک به برترین وب سایت های این حوزه خبر داد.
۱۳۹۵/۳/۱۴ - ۱۸ : ۳۴
دولت یازدهم در مقابله با فیلترینگ به زعم خود سلیقه‎‌ای فضای مجازی و با شعار دسترسی حداکثری به ابزارهای ارتباطی، فیلترینگ هوشمندِ اجرا نشده در دولت‌های پیشین را بار دیگر در دستور کار قرار داد اما سامان نیافتن این حوزه، کسب‌وکارهای ICT را معترض کرد.
۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۰ : ۱۱
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به نمایندگی از طرف بخش خصوصی موانع کسب‌‌وکارهای حوزه ICT را تصویب و از حاکمیت درخواست کرد تا برای رفع قیمت بالای پهنای باند کشور، انحصار شرکت زیرساخت در خرید و فروش پهنای باند شکسته شود.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۱ : ۵۹
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، سند موانع کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را تصویب و منتشر کرد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۰ : ۳۶
یک فروشگاه اینترنتی با برگزاری یک نظرسنجی درباره کسب و کار آنلاین در ایران، به انحصار طلبی چند فروشگاه خاص و نبود رقابت سالم در میان فروشگاه‌های اینترنتی انتقاد کرد.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۶ : ۵۰
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی شبکه منتورشیپ بومی در استانهای کشور با هدف آموزش کسب و کارهای فناوری اطلاعات در جهت سرمایه گذاری برای ایده های نو، خبر داد.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۰ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي