سرویس کسب و کار
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.
رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان هشدار داد موج نخبگان بدهکار در آینده نزدیک به راه می‌افتد
رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران گفت: با الگویی که در ایران در زمینه ارائه تسهیلات ارائه شده، در آینده نزدیک با موج نخبگان بدهکار مواجه می‌شویم.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۱ : ۳۱
مدیر عامل یک شرکت اینترنتی گفت: دره مرگ (زمانیکه استارت‌آپ قرضی می‌گیرد) برای کسب‌وکارهای ایرانی بسیار حائز اهمیت است زیرا شرایط بازپرداخت تسهیلات استارت‌آپ‌ها را ترسیم می‌کند.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۷ : ۲۹
مدیر بزرگترین اپ‌استور ایران با اعلام اینکه ورود به بورس برای شرکت‌هایی نظیر ما بسیار سخت است، گفت: معمولا بورسی شدن شرکت‌هایی که هیچ دارایی ساختمانی و ماشینی ندارند، بسیار سخت است اما اینکه ما پیش قدم این کار باشیم مطمئن نیستم.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۹ : ۲۶
رییس سازمان فناوری اطلاعات از فارغ‌التحصیلی 200 هزار نفر در یکی از رشته‌های IT در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون فارغ‌التحصیل IT در کشور وجود دارند که متاسفانه وضعیت اشتغال آنها به دلیل تحریم رضایت بخش نیست. امیدواریم در دولت کنونی که یک دولت الکترونیک است، زمینه اشتغال کامل آنها فراهم شود.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۹ : ۱۵
بازاریابی اینترنتی به نوعی زیرشاخه‌ای از تجارت الکترونیک است؛ همچنین مباحث مربوط به تجارت الکترونیک بسیار گسترده‌تر از بازاریابی اینترنتی است.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۱ : ۲۳
سيمنار "نقش نوآوري و خلاقيت در اقتصاد مقاومتي" با هدف توسعه صادرات محصولات کسب‌وکارهاي نوپا و نوآور در تاريخ سيزدهم ارديبهشت ماه برگزار مي‌کند.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۱ : ۱۸
اگر بخواهیم نگاهی آینده‌نگرانه به اقتصاد داشته باشیم و مدیریت منابع مالی را در جهان پیشرو که تکنولوژی آن را به‌سرعت به ما نزدیک می‌کند مورد بررسی و کنکاش قرار دهیم باید به اپلیکیشن‌های ارتباطی تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل نگاهی دقیق‌تر داشته باشیم.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۰ : ۵۲
دبیر کارگروه وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات: صندوق حمایت از کسب و کار راه اندازی شد
در پی امضا توافقنامه همکاری مشترک بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صندوق کارآفرینی امید، نخستین جلسه کارگروه ویژه حمایت از کسب و کارهای نوپا، بیست و نهم فروردین ماه برگزار شد.
۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۳ : ۲۶
شرکت‌های فناوری در صورت پرداخت حقوق به کارمندان خود از طریق سهام، تحت بازرسی دقیق‌تری قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۲ : ۲۲
جشنواره فناوری اطلاعات برگزار می‌شود صادرات اپلیکیشن و توجه به دانش‌بنیان‌ها
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران تمرکز بر اپلیکیشن‌نویسی و صادرات آنها، توجه به شرکت‌های نوپا و بازی‌های رایانه‌ای را از محورهای ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد.
۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۰ : ۲۴
با اتمام فصل اول سال 2016 میلادی، کمپانی آلفابت گزارش مالی خود را منتشر کرد که براساس آن کمپانی موفق شده تا سود خالص 4.2 میلیارد دلاری را از درآمد 20.2 میلیارد دلاری کسب کند.
۱۳۹۵/۲/۳ - ۱۷ : ۳
با وجود اعلام آمار اشتغال 100 هزار نفری در بخش ICT توسط وزارت ارتباطات، بخش خصوصی صنعت نرم افزار معتقد است علیرغم تلاش‌هایی برای تسهیل قوانین کسب و کار، کرختی بدنه اجرایی مانع تغییرات چشمگیر شده و شرکت‌های نرم‌افزاری نیز تقویت نشده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۷ : ۴۰
مي‌گويند: «پيمودن يک شبه‌ي ره صد ساله!» توهم است. درست. اما قرار نيست با اين ضرب المثل نغز، از آن ور بام بيفتيم. قرار نيست در هر کاري تا به مانعي بر مي‌خوريم، بزنيم پاي «ره صد ساله» بودن و سعي و تلاش را بي‌خيال شويم.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۱ : ۱۰
یک کارشناس فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر شاهد فعالیت‌های کاذب کاربران در فضای مجازی هستیم که می‌توان با برنامه‌ریزی‌های درست، این فضا را تبدیل به محیطی برای کسب و کار کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۰ : ۶
معاون دولت الکترونیک از به کارگیری تجربیات کشورهای مختلف در حوزه دولت الکترونیک خبرداد و گفت:‌ حضور کسب و کارهای نوپا در حوزه ICT رشد دو برابری محتوا، سرویس و اشتغال رابه همراه دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۹ : ۱۰
درآمد میلیاردی کسب و کارهای اینترنتی؛ درآمد نرم افزارهای توسعه دهنده ماهانه 50 میلیون ریال است
بنیانگذار جشنواره موبایل گفت: درآمد حاصل از نرم افزارهای کاربردی توسعه دهنده (اپلیکیشن ها) ماهانه 50 میلیون ریال و درآمد تارنماهای کسب و کار و فروش اینترنتی دهها میلیارد ریال است.
۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۱ : ۱۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي