سرویس کسب و کار
مديرکل توسعه کسب‌وکارهاي فضاپايه سازمان فضايي ايران تأکيد کرد: سياست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌هاي فضايي است که در اين راستا ورود بخش خصوصي و کسب‌وکارهاي فضاپايه مي توانند نقش موثري ايفا کنند.
در نشست شورای راهبری طرح جویشگر بومی صورت گرفت موافقت با اجرای 2رویداد کارآفرینی وچالش و نوآوری در طرح جویشگر بومی
اعضای شورای راهبردی جویشگر بومی در سی و سومین نشست این شورا با برگزاری همزمان 'رویداد چالش و نوآوری پژوهش در طرح جویشگر 'و 'رویداد کارآفرینی' به عنوان دو موضوع مکمل در طرح جویشگر بومی موافقت کردند.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۱ : ۶
اولین سامانه اینترنتی رزرو برنامه عقد و ازدواج
۱۳۹۵/۲/۲۸ - ۲۲ : ۸
عضو هیات مدیره انجمن زنان کارآفرین گفت: طی سال‌های اخیر علیرغم رکود و کاهش میزان اشتغال در کشور، اما به 3 دلیل اشتغال زنان در حوزه IT به ویژه بخش های نرم افزاری افزایش یافته است.
۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۶ : ۷
معاون وزیر ارتباطات از راه‌اندازی شتابدهنده‌های کسب وکارهای فناورانه در هر استان خبر داد و گفت: براساس برنامه ششم توسعه باید ۲۰ درصد اقتصاد فناوری اطلاعات از درآمد خدمات ارزش افزوده باشد.
۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۱ : ۲۲
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف تجاری سازی ایده های فناورانه و خلق ثروت، چهارمین دوره ایده بازار عمومی را با حضور صاحبان صنعت و سرمایه در خردادماه سال جاری برگزار می‌کند.
۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۱۱ : ۱۰
شاید رسانه‌های اجتماعی هنوز سهم کوچکی در تجارت آنلاین دارند اما تاثیر آنها را نمی‌توان کتمان کرد. خرده‌فروشی از طریق رسانه‌های اجتماعی با سرعتی بیش از فعالیت‌های دیگر شبکه‌های آنلاین رو به رشد است.
۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۲۲ : ۵۲
کارورزان شرکت‌های بزرگ فناوری هزینه‌های قابل توجهی به عنوان دستمزد دریافت می‌کنند که اغلب از حقوق متوسط کارگران بیشتر است.
۱۳۹۵/۲/۱۶ - ۱۱ : ۱
ایران نوشت: چندی پیش بنیانگذار جشنواره موبایل در گفت‌وگو با «ایرنا» اعلام کرد که درآمد حاصل از نرم‌افزارهای کاربردی توسعه دهنده (اپلیکیشن ها) ماهانه 50 میلیون ریال و درآمد تارنماهای کسب‌و‌کار و فروش اینترنتی ده‌ها میلیارد ریال است.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۵ : ۱۹
رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان هشدار داد موج نخبگان بدهکار در آینده نزدیک به راه می‌افتد
رییس هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران گفت: با الگویی که در ایران در زمینه ارائه تسهیلات ارائه شده، در آینده نزدیک با موج نخبگان بدهکار مواجه می‌شویم.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۱ : ۳۱
مدیر عامل یک شرکت اینترنتی گفت: دره مرگ (زمانیکه استارت‌آپ قرضی می‌گیرد) برای کسب‌وکارهای ایرانی بسیار حائز اهمیت است زیرا شرایط بازپرداخت تسهیلات استارت‌آپ‌ها را ترسیم می‌کند.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۷ : ۲۹
مدیر بزرگترین اپ‌استور ایران با اعلام اینکه ورود به بورس برای شرکت‌هایی نظیر ما بسیار سخت است، گفت: معمولا بورسی شدن شرکت‌هایی که هیچ دارایی ساختمانی و ماشینی ندارند، بسیار سخت است اما اینکه ما پیش قدم این کار باشیم مطمئن نیستم.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۹ : ۲۶
رییس سازمان فناوری اطلاعات از فارغ‌التحصیلی 200 هزار نفر در یکی از رشته‌های IT در سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون فارغ‌التحصیل IT در کشور وجود دارند که متاسفانه وضعیت اشتغال آنها به دلیل تحریم رضایت بخش نیست. امیدواریم در دولت کنونی که یک دولت الکترونیک است، زمینه اشتغال کامل آنها فراهم شود.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۹ : ۱۵
بازاریابی اینترنتی به نوعی زیرشاخه‌ای از تجارت الکترونیک است؛ همچنین مباحث مربوط به تجارت الکترونیک بسیار گسترده‌تر از بازاریابی اینترنتی است.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۱ : ۲۳
سيمنار "نقش نوآوري و خلاقيت در اقتصاد مقاومتي" با هدف توسعه صادرات محصولات کسب‌وکارهاي نوپا و نوآور در تاريخ سيزدهم ارديبهشت ماه برگزار مي‌کند.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۱ : ۱۸
اگر بخواهیم نگاهی آینده‌نگرانه به اقتصاد داشته باشیم و مدیریت منابع مالی را در جهان پیشرو که تکنولوژی آن را به‌سرعت به ما نزدیک می‌کند مورد بررسی و کنکاش قرار دهیم باید به اپلیکیشن‌های ارتباطی تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل نگاهی دقیق‌تر داشته باشیم.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۰ : ۵۲
دبیر کارگروه وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات: صندوق حمایت از کسب و کار راه اندازی شد
در پی امضا توافقنامه همکاری مشترک بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صندوق کارآفرینی امید، نخستین جلسه کارگروه ویژه حمایت از کسب و کارهای نوپا، بیست و نهم فروردین ماه برگزار شد.
۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۳ : ۲۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي