سرویس کسب و کار
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور جوانان از به نتیجه رسیدن تفاهمنامه های به امضا رسیده در حوزه حمایت از کسب و کارهای نوپا در سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد و گفت: با استقرار شتابدهنده ارتباط کسب وکارهای نوپای حوزه ICT استان بوشهر جلسه ای با سرمایه گذاران برقرار شد تا این استان پایلوتی برای توانمندسازی کسب وکارها در کشور باشد.
با وجود اعلام آمار اشتغال 100 هزار نفری در بخش ICT توسط وزارت ارتباطات، بخش خصوصی صنعت نرم افزار معتقد است علیرغم تلاش‌هایی برای تسهیل قوانین کسب و کار، کرختی بدنه اجرایی مانع تغییرات چشمگیر شده و شرکت‌های نرم‌افزاری نیز تقویت نشده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۷ : ۴۰
مي‌گويند: «پيمودن يک شبه‌ي ره صد ساله!» توهم است. درست. اما قرار نيست با اين ضرب المثل نغز، از آن ور بام بيفتيم. قرار نيست در هر کاري تا به مانعي بر مي‌خوريم، بزنيم پاي «ره صد ساله» بودن و سعي و تلاش را بي‌خيال شويم.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۱ : ۱۰
یک کارشناس فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر شاهد فعالیت‌های کاذب کاربران در فضای مجازی هستیم که می‌توان با برنامه‌ریزی‌های درست، این فضا را تبدیل به محیطی برای کسب و کار کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۰ : ۶
معاون دولت الکترونیک از به کارگیری تجربیات کشورهای مختلف در حوزه دولت الکترونیک خبرداد و گفت:‌ حضور کسب و کارهای نوپا در حوزه ICT رشد دو برابری محتوا، سرویس و اشتغال رابه همراه دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۹ : ۱۰
درآمد میلیاردی کسب و کارهای اینترنتی؛ درآمد نرم افزارهای توسعه دهنده ماهانه 50 میلیون ریال است
بنیانگذار جشنواره موبایل گفت: درآمد حاصل از نرم افزارهای کاربردی توسعه دهنده (اپلیکیشن ها) ماهانه 50 میلیون ریال و درآمد تارنماهای کسب و کار و فروش اینترنتی دهها میلیارد ریال است.
۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۱ : ۱۹
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت از دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا خبر داد و گفت: اینترنت اشیا یک انقلاب جدید و نوین در تکنولوژی فناوری اطلاعات و اینترنت است.
۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۱ : ۲۰
جهت ارائه خدمات نوین حوزه پرداخت همراه جیرینگ خواستار مشارکت با اپراتوری بین‌المللی است
مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: در سال جاری به دنبال ارائه خدمات جدید در حوزه بلیط همراه و پرداخت همراه هستیم و بر همین اساس مدیران ما در سال جدید برای تحقق این موضوع متمرکز شده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۱ : ۴۸
ثبت نام در چرخه دوم مرکز شتابدهی کسب و کارهای نوآورانه با هدف ثبت ایده های خلاقانه و حمایت از آنها، آغاز شد.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۲۱ : ۴۱
وبسایت «رهنمون» به همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
برترین محتواهای دیجیتال نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران با هدف فرهنگ سازی در زمینه تولید محتوای دیجیتال علمی و کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
گفت‌وگو با مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک شهر
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۰ : ۶
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به سیاست‌های حمایتی وزارت ارتباطات برای رشد و توسعه محتوای داخلی، به برخی راهکارهای عملیاتی این موضوع اشاره و دلیل عدم حذف حق‌السهم دولت از محل درآمد اپلیکیشن‌های داخلی را نیز تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۳۳
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران: ثبت‌نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا ادامه دارد
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات بر روی سه محور اصلی توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش‌بنیان و پژوهش‌های منتهی به فناوری در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات متمرکز شده است و ثبت نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا همچنان امکان‌پذیر است.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۵
با توجه به علاقه ي روز افزون در حوزه کسب و کار تا توليد محتواي مجازي،نکاتي وجود دارد که نبايد از چشم مديران فعاليت هاي اقتصادي دور بماند،به همين مناسبت مطلب از نشريه کامپيوتر ورلد را براي شما عزيزان در نظر گرفته ايم.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵ : ۱۱
رییس سازمان فضایی: کسب و کار فضایی در ایران
رییس سازمان فضایی از آمادگی سازمان جهت واگذاری داده های سنجش از راه دور به بخش خصوصی خبر داد و افزود: بخش خصوصی می تواند در حوزه کاربرد به ویژه سنجش از راه دور، به ارایه خدمت بپردازد.
۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۱ : ۲۷
یک شرکت سرمایه‌گذاری خارجی موفق به خرید ۷.۸۳ درصد از سهام شرکت صاحب دیجی‌کالا و کافه‌بازار به ارزش شش میلیون و ۳۷۷ هزار یورو شد.
۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۱ : ۲۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي