سرویس کسب و کار
ظاهرا فیلتر سایت‌های خدمات گردشگری و فروش آنلاین بلیت در شرایطی که دریافت مجوز این کسب‌وکارهای نوپا بسیار دشوار است، درحالی اتفاق افتاده که به آن‌ها از پیش اطلاعیه‌ای داده نشده است.
با توجه به علاقه ي روز افزون در حوزه کسب و کار تا توليد محتواي مجازي،نکاتي وجود دارد که نبايد از چشم مديران فعاليت هاي اقتصادي دور بماند،به همين مناسبت مطلب از نشريه کامپيوتر ورلد را براي شما عزيزان در نظر گرفته ايم.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵ : ۱۱
رییس سازمان فضایی: کسب و کار فضایی در ایران
رییس سازمان فضایی از آمادگی سازمان جهت واگذاری داده های سنجش از راه دور به بخش خصوصی خبر داد و افزود: بخش خصوصی می تواند در حوزه کاربرد به ویژه سنجش از راه دور، به ارایه خدمت بپردازد.
۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۱ : ۲۷
یک شرکت سرمایه‌گذاری خارجی موفق به خرید ۷.۸۳ درصد از سهام شرکت صاحب دیجی‌کالا و کافه‌بازار به ارزش شش میلیون و ۳۷۷ هزار یورو شد.
۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۱ : ۲۴
تا سال ۲۰۲۵ و با توجه به سرعت بالای پیشرفت فناوری، بازار کار تفاوت‌های زیادی با امروز خواهد داشت. افراد موفق علاوه بر اینکه به موقعیت‌ فعلی خود نگاه می‌کنند، نیم‌نگاهی هم به آینده دارند و برای آن برنامه‌ریزی خواهند کرد.
۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۷ : ۱۵
امروزه راضی نبودن از شغل و فضای کاری یک اپیدمی معمول است که خیلی از افراد آن را به عنوان واقعیتی از زندگی پذیرفته‌اند. داشتن یک شغل به معنی رفع نسبی نیازهای اقتصادی است؛ بنابراین سعی می‌کنند خیلی احساسات را در آن دخیل نکنند.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۵ : ۴۱
معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از برنامه این وزارتخانه برای تامین بازار شرکت‌های ایرانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و با اشاره به قانون حمایت از تولید داخل افزود: این قانون با این که تا کنون وجود داشته اما ساز و کار پیاده‌سازی و نظارت بر آن ضعیف بوده و هم‌اکنون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سال ۹۵ برنامه‌ریزی جدی در جهت پیاده‌سازی آن دارد.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۵ : ۲۱
می‌گویند: «پیمودن یک شبه‌ی ره صد ساله!» توهم است. درست. اما قرار نیست با این ضرب المثل نغز، از آن ور بام بیفتیم. قرار نیست در هر کاری تا به مانعی بر می‌خوریم، بزنیم پای «ره صد ساله» بودن و سعی و تلاش را بی‌خیال شویم.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۲ : ۴۸
در میانه‌های سال ۲۰۱۰ گوگل با یکی از مهم‌ترین بحران‌های خود رو‌به‌رو شد. بحرانی که کاهش بی‌سابقه‌ی سهام این شرکت را در پی داشت. در نهایت تصمیم به ایجاد یک هلدینگ با نام Alphabet توانست این شرکت را از شر مشکلات موجود رها کند.
۱۳۹۵/۱/۱ - ۱۵ : ۹
مهندس حسین رأسی، مدیرعامل توسن، ضمن اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی صنعت بانکداری الکترونیکی در ایران از برنامه‌ها، اهداف، آینده توسن در دوران پساتحریم می‌گوید و امیدش به جوانانی که می‌مانند و برای پیشرفت سختی‌ها را به جان می‌خرند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶ : ۱۹
صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته که طی هفته‌های اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده است، به‌صورت کلی از چند دسته شرکت در حوزه‌های کاری مختلف مرتبط با رایانه‌ها تشکیل شده است که خدمات متنوعی در حوزه شبکه یکپارچه کشور و واردات، ساخت و تهیه زیرساخت‌های خدمات پرداخت الکترونیک ارائه می‌دهند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶ : ۱۵
برخی اشتباهات ساده در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی با تحقیقات صورت گرفته احصاء شده که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱ : ۲۴
تا ۳۰ سالگی، دورانی مهم و تاثیرگذار در زندگی هر فرد است. تصمیماتی که شما در این زمان از زندگی می‌گیرید یا درس‌ها و نکاتی که می‌آموزید، در آیند‌ه‌ی شخصی و کاری شما بسیار مهم هستند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳ : ۱۶
رویداد کارآفرینی هم­ نت روستا، ۳۱ فروردین الی ۳ اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۳
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم : خدمات M۲M ایرانسل قابل استفاده در تلویزیون تعاملی
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم گفت: همفکری با تأمین کنندگان سرویس در حوزه IPTV می‌تواند منجر به ارائه پکیج در خور توجهی برای ارائه خدمات VOD شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۱ : ۸
معاون وزیر کار مطرح کرد ICT فرصتهای شغلی جدید می‌آفریند
معاون وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از فناوری‌های اطلاعات به عنوان ابزار توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای نام برد و تاکید کرد: امروز ICT با خلق فرصت‌های شغلی جدید، آموزشهای مهارتی را به آموزشهای اثربخش تبدیل کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۷
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از تدوین مقررات ارائه خدمات نوین ارتباطی در قالب OTTها (خدمات شبکه‌های مجازی ارتباطی) تا شهریور سال ۹۵ خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۳ : ۳۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي