سرویس وبگشت
جشنواره بازي‌هاي ويديويي ايران، از اول تا ?? دي ماه با برگزار مي‌شود.
به دنبال تجمع اعتراضي کارگزاران مخابرات روستايي براي حل مشکل قرارداد و بيمه، سخنگوي شرکت مخابرات ايران گفت: مخابرات به دنبال راه حل اين مشکل است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ساماندهي فضاي مجازي براي بهره‌گيري کسب‌وکارها، از ايجاد سامانه‌اي براي دريافت گزارشهاي آنلاين شکايات مزاحمتهاي ناشي از پيامکهاي تبليغاتي خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۲۸
براي هک کردن گوشي هوشمند؛ ويروس صوتي هم از راه رسيد
نتايج يک بررسي علمي نشان مي دهد دستيارهاي صوتي هوشمند مانند الکساي شرکت آمازون و سيري شرکت اپل در برابر صدور برخي فرامين صوتي خاص هکري، آسيب پذير هستند.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۲۲
جان وون تشنر، يکي از اولين طراحان مرورگرهاي اينترنتي در جهان مي‌گويد گوگل از موقعيت برتر خود در اينترنت سوءاستفاده مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۱۷
به اعتقاد برخي کارشناسان، جوي که در حال حاضر وجود دارد نشان مي‌دهد در خانواده تمام مسوولان کشور به زودي يک استارت‌آپ‌ ايجاد مي‌شود و اين فرهنگ‌سازي چهره مسوولان و ديدگاه و رويکرد آنها را علي‌رغم چالش‌هاي موجود، نسبت به موضوع کسب‌وکارهاي نوپا عوض مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳ : ۴۵
مديرعامل شرکت ملي پست از ابلاغ نمودار سازماني جديد شرکت ملي پست توسط سازمان امور اداري و استخدامي کشور، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۳ : ۱۲
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت و شرکتهای وابسته، به نمایندگی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به استان سیستان و بلوچستان سفر و از خانواده شهدای وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته، تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات با بيان اينکه ايران شکاف عميق تکنولوژيک نسبت به کشورهاي پيشرفته دنيا دارد، گفت: در ايران بيشتر مصرف کننده تکنولوژيهاي وارداتي هستيم.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۷
تيم پشتيباني گوگل در پاسخ به چرايي قطع دسترسي تعدادي از سايت‌هاي اينترنتي ايراني به سرويس «گوگل آناليتيکس» «نقض سياست‌هاي سرويس آناليتيکس» را دليل قطع دسترسي سايت‌هاي ايراني عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۵
یکی از کاربران موبایل های سونی به دلیل انفجار با سوختگی درجه ۳ دستانش روبرو شده و اکنون تقاضای دریافت غرامت ۱۰ هزار پوندی از این شرکت دارد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۳
جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولاتی که از جنبه‌های گوناگون علمی‌ فناوری، سیاستی‌ مدیریتی و نیز فرهنگی‌ اجتماعی در بالاترین سطح باشند، تعلق می گیرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۲۹
وزير ارتباطات، معاونان، مديران و همکاران وزارت ارتباطات ظهر امروز در مرقد امام خميني ( ره ) حاضر شدند و با آرمان هاي امام و شهدا تجديد بيعت کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۰ : ۰
تفاهم‌نامه ارسال پیامک برای دریافت صدقه پیامکی بر راه‌اندازی موسسه امداد اول توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و اپراتور اول تلفن همراه منعقد شد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۲ : ۲۰
سرپرست معاونت اطلاعات علم و فناوری ایران در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴ : ۴۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرام خود درگذشت تعدادی از دانش آموزان هرمزگانی را تسلیت گفت.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۳ : ۴۵
امروزه ايرانيان زيادي در حوزه فناوري در آمريکا فعال هستند و توانسته اند به مدارج عالي مديريتي رسيده و چشم ها را خيره کنند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي