سرویس وبگشت
فراخوان دومین همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده به‌عنوان نهاد بنیادین اجتماعی منتشر شد.
در پي دستور وزير ارتباطات مبني بر پيگيري موضوع انتشار عکس کارمند معترض مخابرات در شبکه هاي اجتماعي، رئيس هيات مديره مخابرات از اعزام تيم بررسي صحت و سقم موضوع به اروميه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در پاسخ به شائبه ایجاد وقفه فعالیت‌های فضایی ایران طبق توافقاتی در برجام گفت: در برجام هیچ اشاره‌ای به فعالیت‌های فضایی ایران نشده و تنها محدودیت فضایی و ماهواره‌ای ایران ناشی از قطعنامه 2231 شورای امنیت است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۲۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در سومین مسابقات بازی های رایانه ای ایران ، با اشاره به اهمیت بازی های رایانه ای از تلاش برای بهبود شبکه ارتباطی کشور برای تقویت این حوزه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۳ : ۹
يازدهمين اجلاس شوراي سران سازمان همکاري هاي فضايي آسيا و اقيانوسيه (اپسکو) به ميزباني سازمان فضايي ايران صبح امروز در تهران آغاز شد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳ : ۵
پس از اينکه شرکت اپل اپليکيشن‌هاي ايراني را با توجيه تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران از اپ‌استور حذف کرد، به نظر مي‌رسد اين بار نوبت شرکت گوگل شده تا در فروشگاه ‌آنلاين خود را روي اپليکيشن‌هاي اين بازار اندرويدي ببندد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۶ : ۱۷
به دنبال تجمع اعتراضي کارگزاران مخابرات روستايي براي حل مشکل قرارداد و بيمه، سخنگوي شرکت مخابرات ايران گفت: مخابرات به دنبال راه حل اين مشکل است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ساماندهي فضاي مجازي براي بهره‌گيري کسب‌وکارها، از ايجاد سامانه‌اي براي دريافت گزارشهاي آنلاين شکايات مزاحمتهاي ناشي از پيامکهاي تبليغاتي خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۲۸
براي هک کردن گوشي هوشمند؛ ويروس صوتي هم از راه رسيد
نتايج يک بررسي علمي نشان مي دهد دستيارهاي صوتي هوشمند مانند الکساي شرکت آمازون و سيري شرکت اپل در برابر صدور برخي فرامين صوتي خاص هکري، آسيب پذير هستند.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۲۲
جان وون تشنر، يکي از اولين طراحان مرورگرهاي اينترنتي در جهان مي‌گويد گوگل از موقعيت برتر خود در اينترنت سوءاستفاده مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۱۷
به اعتقاد برخي کارشناسان، جوي که در حال حاضر وجود دارد نشان مي‌دهد در خانواده تمام مسوولان کشور به زودي يک استارت‌آپ‌ ايجاد مي‌شود و اين فرهنگ‌سازي چهره مسوولان و ديدگاه و رويکرد آنها را علي‌رغم چالش‌هاي موجود، نسبت به موضوع کسب‌وکارهاي نوپا عوض مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳ : ۴۵
مديرعامل شرکت ملي پست از ابلاغ نمودار سازماني جديد شرکت ملي پست توسط سازمان امور اداري و استخدامي کشور، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۳ : ۱۲
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت و شرکتهای وابسته، به نمایندگی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به استان سیستان و بلوچستان سفر و از خانواده شهدای وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته، تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات با بيان اينکه ايران شکاف عميق تکنولوژيک نسبت به کشورهاي پيشرفته دنيا دارد، گفت: در ايران بيشتر مصرف کننده تکنولوژيهاي وارداتي هستيم.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۷
تيم پشتيباني گوگل در پاسخ به چرايي قطع دسترسي تعدادي از سايت‌هاي اينترنتي ايراني به سرويس «گوگل آناليتيکس» «نقض سياست‌هاي سرويس آناليتيکس» را دليل قطع دسترسي سايت‌هاي ايراني عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۵
یکی از کاربران موبایل های سونی به دلیل انفجار با سوختگی درجه ۳ دستانش روبرو شده و اکنون تقاضای دریافت غرامت ۱۰ هزار پوندی از این شرکت دارد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۳
جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولاتی که از جنبه‌های گوناگون علمی‌ فناوری، سیاستی‌ مدیریتی و نیز فرهنگی‌ اجتماعی در بالاترین سطح باشند، تعلق می گیرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۲۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي