سرویس اپراتورها
معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات گفت: براي شرکتهاي خواهان ادامه فعاليت در عرصه شبکه و متعهد به ايجاد زيرساختها و شبکه‌سازي، سياستهاي مشوقانه‌ و يارانه دهي غيرمستقيم درنظر گرفته شده است.
جدیدترین آمارهای رسمی‌ گویای آن است که همچنان حدود 700هزار نفر مالک سیم‌کارت‌های تالیا هستند، حال آنکه در ارائه خدمات به این مشترکان اما و اگرهای بسیاری وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱ : ۴۹
در حالي که فعالان امنيت سايبري از نفوذ جديد به اطلاعات مشترکان ايرانسل از طريق حساب اينترنتي خبر مي‌دهند، ايرانسل اعلام کرد: حمله هکري در مراحل ابتدايي توسط تيم کارشناسان امنيت شبکه اين شرکت شناسايي و دفع شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲۰
براساس ادعاهاي جديد دسترسي غيرمجاز به برخي اطلاعات مشترکان يکي از اپراتورهاي موبايل و تغيير غيرمجاز رمز حساب آنان از طريق پنل کنترل حساب اينترنتي امکان‌ پذير شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۱
معاون وزير ارتباطات از تدوين قوانين و مقررات براي کسب سهم بازار اپراتورهاي ارتباطي در جهت ايجاد رقابت سالم در اين فضا خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۱۵
مدتها از زماني که داستان بورسي شدن ايرانسل مطرح شد، مي‌گذرد اما همچنان ورود سهام اين شرکت به بورس در انتظار فرصتي ديگر است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۳
مروري بر آمارهاي رسمي ارائه شده گوياي آن است که از نظر تعداد مشترک اينترنت پهن‌باند موبايل به ترتيب اپراتورهاي اول، دوم و سوم در رده‌هاي اول تا سوم جدول تعداد مشترکان اينترنت قرار دارند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۹ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تدوين مقررات SMP براي تعيين سهم بازار فعالان ICT خبر داد و گفت: اپراتور غالب با بيشترين سهم در بازار نبايد به سهم اپراتورهاي کوچک تعرض کند، تا بازار رقابتي شکل بگيرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۱ : ۱۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درمراسم افتتاح پروژه هاي رايتل گفت: نگاه ما به ICT رونق کسب و کار و اشتغال است و اميدوارم اين تغيير نگاه را در جامعه نيز شاهد باشيم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵ : ۱۶
از سوي اپراتور دوم انجام شد آغاز بهره‌برداري از IPv6 به صورت تجاري
براي نخستين بار در ايران، ايرانسل با همکاري شرکت ارتباطات زيرساخت و سازمان فناوري اطلاعات، IPv6 را بر بستر موبايل به بهره‌برداري تجاري رساند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳ : ۳۵
به منظور تبادل ترافيک صوتي بين استاني اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه ، فناوري چند رسانه اي مبتني برIP (IMS) در 35 نقطه شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت (شامل 31 نقطه مرکز استاني و چهار نقطه اصلي ديگر) راه اندازي مي شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۲۱ : ۲۳
با هدف کاهش جرائم مجازي تفاهم نامه اي بين قوه قضائيه و سه اپراتور تلفن همراه امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱ : ۶
گمرک ایران در بخشنامه ای تعرفه وارداتی گوشی های آیفون 7 را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۸ : ۲۸
معاون سازمان تنظيم مقررات راديويي از ورود سيم‌کارت ‌هاي اپراتورهاي مجازي طي يک‌ماه آينده به بازار خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳ : ۳۸
اپراتور همراه اول، نرخ هاي جديد اينترنت موبايل را براي مشترکان اعتباري و دائمي خود اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۸ : ۱۳
رايتل به‌مناسبت فرارسيدن "روز دانشجو" و به‌منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات نسل‌هاي نوين شبکه تلفن همراه براي نسل جوان، تخفيف‌هاي ويژه‌اي را براي دانشجويان سراسر کشور در نظر گرفته است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۵ : ۵۰
بيش از يک سال از توقف اجراي طرح مکالمات نامحدود توسط اپراتورهاي مختلف تلفن همراه مي‌گذرد، با اين وجود همچنان از سرگيري اجراي اين طرح حداقل با شرايط گذشته محقق نشده است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۶ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي