سرویس شهر هوشمند
اين گزارش به بررسي اقدامات مهمي که بايد در راستاي ساخت و ايجاد شهرهاي هوشمند در جهان انجام شود، خواهد پرداخت.
همایش شهر هوشمندبا مشارکت سازمانهای دولتی متولی فناوری اطلاعات و فعالان بخش خصوصی این حوزه در شهریور ماه برگزار می شود
۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۱۸ : ۴۳
مسابقه «ايده‌ هاي نو در شهر هوشمند» که در دومين همايش زيرساخت و فرصت‌ هاي سرمايه‌گذاري شهر هوشمند برگزار مي‌شود، فرصتي مغتنم براي ارائه ايده ها و جذب سرمايه گذار در اين زمينه است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۵ : ۴۰
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران یکی از راه حل های معضل ترافیک را تحقق شهر هوشمند دانست و گفت: در واقع شهر هوشمند، شهری است که با استفاده از ظرفیت های فناورانه و با داشتن شهروندانی مسئولیت پذیر چالش ها را به حداقل می رساند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۲۲ : ۴۱
توسعه تکنولوژی در سال‌های گذشته موجب شده شهرهای متعددی در سراسر جهان به عنوان شهر هوشمند شناخته و معرفی شوند با این وجود برای رسیدن به این هدف در ایران، به نظر راه درازی پیش رو است.
۱۳۹۴/۷/۳ - ۱۰ : ۵۰
دکتر واعظی در همایش "شهر هوشمند زیرساختها و سرمایه گذاری" با تکید بر هماهنگی تمام دستگاه ها جهت تحقق شهرهای هوشمند، گفت: شهر هوشمند به تسهیل انجام امور روزانه، ایجاد اشتغال، زمینه سازی سرمایه گذاری نهادهای مالی و حضور پر رنگ شرکت های دانش بنیان و اپراتورها منجر می شود.
۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۴ : ۸
همایش "زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند" صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات در مجموعه برج میلاد تهران برگزار شد.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۶ : ۵۲
اندیشمندان حوزه ICT کشور با برگزاری همایش بین المللی زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند، درجستجوی راه کاری برای تسریع تحقق شهر هوشمند درایران هستند.
۱۳۹۴/۶/۱۳ - ۱۹ : ۲
زیرساخت، ایرانیان نت وبخش خصوصی برگزار می کنند همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند
گروهی از فعالان حوزه ITوICT کشور با حمایت شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت ایرانیان نت، اندیشمندان و فعالان حوزه IT و ICT کشور را برای مشارکت در همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمندکه درتاریخ 15 و 16 شهریورماه 94 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد فراخواندند.
۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۹ : ۱۰
در هم اندیشی فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد راهکارهای گسترش شبکه فیبر نوری و دستیابی به شهر هوشمند
نخستین نشست تخصصی فعالان عرصه زیرساخت، خدمات و فرصت های سرمایه گذاری با موضوع "شهر هوشمند" برگزار شد.
۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۲ : ۱۷
عباس ثابتی‌راد: در یک بعد از ظهر زمستانی که بوی برف را از ارتفاعات توچال می‌شد استشمام کرد، جایی در دامنه‌های این کوه دیرینه در حوالی شمال تهران، شهرسازان و برنامه ریزان شهری و برخی از استادان دانشگاه‌های معتبر کشور گردهم آمدند تا به سخنرانی جوانی گوش کنند که به قول خودش جعفر‌خان نیست که از فرنگ برگشته.
۱۳۹۲/۱۱/۷ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي