سرویس ارتباطات ثابت
قابليت شارژ مجدد کارت‌هاي تلفن همگاني با توجه به نياز برخي از افراد جامعه و راه‌اندازي سرويس "مهمان من" با کاربرد شارژ در مقصد، براي اين‌که تماس تلفني مخاطبان شرکت‌ها هزينه‌اي براي تماس‌گيرنده نداشته باشد، از خدماتي است که خبر راه‌اندازي آن اخيرا توسط شرکت مخابرات ايران اعلام شده است.
مروري بر مصوبات کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات راديويي تاحدي گوياي نحوه محاسبه قبوض تلفن ثابت است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۶ : ۵۶
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات مالک اشتر در تاریخ 6 بهمن ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰ : ۰
سخنگوي شرکت مخابرات ايران از امکان دايورت يا انتقال خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۵
2هزار و 300شماره تلفن ثابت که بر اثر ريزش ساختمان پلاسکو دچار اختلال شده بود توسط مخابرات تهران داير شد
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰ : ۴۲
مدير عامل شرکت مخابرات ايران: در ارايه خدمات بايد پيشگام و پيشرو باشيم
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: بايد در ارايه خدمات، پيشگام و پيشرو باشيم.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹ : ۱۳
سازمان خصوصي‌سازي اعلام کرده بدهي‌هايش از کنسرسيوم توسعه اعتماد مبين را وصول کرده و در نتيجه از تصميم فسخ قرارداد بلوک مديريتي مخابرات با اين شرکت منصرف شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰ : ۵۹
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از پرداخت بدهی‌های این شرکت به سازمان خصوصی‌سازی در روز چهارشنبه بیست‌ودوم دی‌ماه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱ : ۵۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتي مالک اشتر، پرند، گلپايگاني قلعه مير از تاريخ 25 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۶
شرکت مخابرات ایران طبق اعلام رئیس جمهور به پرداخت بدهی‌های خود تا تاریخ 20دی ماه موظف شده بود تا درصورت پرداخت کلیه بدهیهای این شرکت اقدام سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر فسخ قرارداد مخابرات منتفی شود حال چند روز از این تاریخ گذشته و بر اساس اظهارات غیررسمی مسئولان مخابرات،گویا قرار است این مبلغ روز شنبه پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۱
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران، گفت: در جایی که شرکت های دیگر نمی توانند حتی یک متر کانال و یا حوضچه بسازند، ما با مجموعه ای گسترده از امکانات متعدد و بالغ بر 70 هزار نفر پرسنل مستقیم و 400 هزار شغل غیر مستقیم حضور داریم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴ : ۱۵
ارائه خدمات تلفن ثابت اینترنتی با پیش شماره 9100 از سوی برخی شرکت های اینترنتی، فضای رقابتی جدیدی درحوزه خدمات تلفن ثابت فراهم کرده است که می تواند منافع مشتریان خدمات ارتباطی را فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲ : ۶
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران میانگین رقم قبض‌های تلفن را رقمی بین 5000 تا 5500 تومان و در تهران رقمی حدود 9000 تومان اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۲۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از زمانی که مخابرات به بخش خصوصی واگذارشده در برخی موارد شاهد ضایع شدن حق شهروندان هستیم که تمام تلاشمان را برای برطرف کردن آن به‌کار خواهیم بست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷ : ۵۵
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از بازنگري شماره هاي اختصاص داده شده به اپراتورهاي ارتباطي و ساماندهي اين منابع کمياب ملي به عنوان يکي از طرحهاي اقتصاد مقاومتي
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳ : ۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهيد عاطف، شهداي چيتگر، شيخ فضل ا... نوري، قدس، مرحوم نهري از تاريخ 15 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲ : ۵۲
سازمان خصوصی سازی در مورد فسخ قرارداد واگذاری سهام بلوکی شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای مهلت ۱۵ روزه برای تسویه بدهی آنها را صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي