سرویس ارتباطات ثابت
مشتریان تلفن ثابت می‌توانند به منظور دریافت و پرداخت صورتحساب دوره جاری خود با سامانه‌های تلفنی 1818و 2000تماس حاصل کنند.
ارائه خدمات تلفن ثابت اینترنتی با پیش شماره 9100 از سوی برخی شرکت های اینترنتی، فضای رقابتی جدیدی درحوزه خدمات تلفن ثابت فراهم کرده است که می تواند منافع مشتریان خدمات ارتباطی را فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲ : ۶
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران میانگین رقم قبض‌های تلفن را رقمی بین 5000 تا 5500 تومان و در تهران رقمی حدود 9000 تومان اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۲۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از زمانی که مخابرات به بخش خصوصی واگذارشده در برخی موارد شاهد ضایع شدن حق شهروندان هستیم که تمام تلاشمان را برای برطرف کردن آن به‌کار خواهیم بست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷ : ۵۵
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از بازنگري شماره هاي اختصاص داده شده به اپراتورهاي ارتباطي و ساماندهي اين منابع کمياب ملي به عنوان يکي از طرحهاي اقتصاد مقاومتي
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳ : ۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهيد عاطف، شهداي چيتگر، شيخ فضل ا... نوري، قدس، مرحوم نهري از تاريخ 15 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲ : ۵۲
سازمان خصوصی سازی در مورد فسخ قرارداد واگذاری سهام بلوکی شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای مهلت ۱۵ روزه برای تسویه بدهی آنها را صادر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰ : ۱۶
یکی از شرکت‌های دارنده پروانه ارتباطات ثابت (FCP) در حالی اقدام به ارائه خدمات تلفن ثابت با پیش شماره ۹۱۰۰ و ارزان‌تر از تعرفه مخابرات در تهران کرد که ظاهرا مخابرات، اینترکانکشن خود را با آن قطع کرده و مانع ادامه فعالیت آن شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱ : ۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات جماران، شهدای چیتگر، استقلال، خاتم الانبیاء، دهوین، جلیل آباد و مومن ورامین از تاریخ 7 دی ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۷ : ۴۵
سخنگوي شرکت مخابرات ايران گفت: علي‌رغم استقبال کم از سرويس پيامک تلفن ثابت اما اين سرويس هم‌اکنون داراي مشترکان خاصي است و جمع‌آوري نخواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۱۸ : ۱۳
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پیروزی، شهیدان باغستان، شهید باهنر و حسن آباد از تاریخ 4 دی ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۱۸
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهدای چیتگر از تاریخ 2 آذر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۶
مدير مخابرات منطقه تهران خبر داد: تخفيف 10 درصدي مخابرات براي خريد نقدي خط تلفن ثابت
مديرمخابرات منطقه تهران از در نظر گرفتن تخفيف 10درصدي براي خريداران نقدي خط تلفن ثابت خبر داده و تصريح کرد:الزامي براي خريد نقدي خط هاي تلفن ثابت وجود نداشته و مشتريان مي توانند بخشي از اين هزينه را در قالب اقساط 36 ماهه پرداخت کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷ : ۲۲
يک نماينده مجلس ابطال قرارداد مخابرات را اقدامي خودسرانه دانست و گفت: ابطال قرارداد در صورتي ممکن است که همه مراحل کار از مجراي قانوني انجام شود اما اين روند طي نشده و اقدام دولت به معني مصادره حق مردم است .
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳ : ۵۴
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: با ارائه مجوز به شرکت‌های FCP اکنون تنها مخابرات مسوولیت واگذاری خط‌های جدید تلفن ثابت را برعهده ندارد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴ : ۱
معاون مخابرات منطقه تهران خبر داد: مخابرات مجوز عرضه بسته صوت و ديتا گرفت
معاون مخابرات منطقه تهران، با اشاره به اخذ مجوز عرضه بسته باندلينگ صوت و ديتا براي نخستين بار گفت: باندلينگ اين دو سرويس مزيت رقابتي مخابرات نسبت به رقبا است و از اين پس انواع بسته هاي باندلينگ طبق نياز مشتريان ارائه خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۲ : ۴۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تاکيد کرد: همه کساني که از سيم کارت و تلفن ثابت استفاده مي‌کنند بايد هويت معلومي داشته باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۲۲ : ۲۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي