سرویس ارتباطات ثابت
با توجه به عدم برخورداري شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت ثابت از جايگاه موردنظرشان که يکي از دلايلش عدم سرمايه‌گذاري لازم است، مسوولان ارتباطي، راه‌حل را در ادغام اين شرکت‌ها مي‌دانند؛ موضوعي که به سبب توسعه و سرمايه‌گذاري و امکاناتي که تاکنون فراهم کرده اند، به راحتي انجام نمي‌شود.
با کشف قیمت 3هزار و 495تومانی هر سهم ارزش روز همراه اول 7.2 هزار میلیارد تومان محاسبه شد
با کشف قیمت 3 هزار و 495 تومانی هر سهم همراه اول ، ارزش روز این شرکت به بیش از 7.2 هزار میلیارد تومان رسید و با توجه به پیش بینی سود 407 تومانی به ازای هر سهم ، نسبت P/E آن 8.5مرتبه محاسبه شد.

۱۳۸۹/۹/۲۸ - ۱۳ : ۰
معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران درباره متوسط درآمد همراه اول از هر مشترک گفت:‌ متوسط درآمد همراه اول از هر مشترک سیم کارت اعتباری حدود هفت هزار تومان و سیم‌کارت‌های دایمی حدود 10 هزار تومان است.
۱۳۸۹/۹/۲۷ - ۱۰ : ۳۹
تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد میزان تشعشعات سایت‌های BTS تلفن همراه یک صدم میزان امواج منتشر شده توسط فرستنده‌های رادیو FM است.
۱۳۸۹/۹/۲۷ - ۱۰ : ۳۶
مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات در خصوص نظارت و توجه رگولاتوری به کیفیت نه چندان رضایت بخش سرویس‌های تلفن‌ همراه، گفت: در خصوص بهبود کیفیت سرویس‌ و رفع نقاط ضعف، گاهاً نامه‌های بسیار تند و غیرقابل انتشار برای اپراتورها ارسال می‌شود، اما حل برخی موارد نیاز به زمان دارد.
۱۳۸۹/۹/۲۶ - ۱۰ : ۳۰
مدیرعامل شرکت فرابورس از درج نام شرکت همراه اول با نمادمعاملاتی " همراه " و عرضه 103 میلیون سهم این شرکت در روزهای آینده خبر داد.
۱۳۸۹/۹/۲۲ - ۱۲ : ۸
معاون نظارت سازمان تنظيم مقررات اعلام کرد برخورد با اپراتورهاي متخلف باجريمه نقدي و کاهش زمان پروانه
سازمان تنظيم مقررات در برابر تمکين نکردن اپراتورها به ابلاغيه‌هاي رسمي سکوت نکرده است و در آينده‌اي نزديک با اعلام جرايم نقدي و کاهش مدت زمان پروانه با اپراتورهاي متخلف برخورد مي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۲
به گفته معاون فنی شرکت ارتباطات سیار ایران، در حال حاضر آماده ارایه سرویس GPRSبه سه میلیون مشترک هستیم اما ظرفیت این سرویس را در آینده به بیست میلیون خواهیم رساند.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۱۰ : ۲۱
سرویس پیامک تلفن ثابت، ارسال پیام‌های کوتاه متنی را در شبکه‌های تلفن ثابت و هم‌چنین امکان تبادل با شبکه سیار را ممکن می‌سازد و باعث می‌شود بتوان خدمات متنوع دیگری را نیز از طریق دستگاه‌های تلفن ثابت عرضه کرد.
۱۳۸۹/۹/۲۰ - ۹ : ۵۶
در ايام محرم و از 16 آذر تا 15 دي‌ماه امسال، تمامي آهنگ‌هاي پيشواز ايرانسل با پنجاه درصد تخفيف و به قيمت 2500 ريال به مشترکان ارايه مي‌شوند.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۴ : ۵۱
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات: سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود
معاون فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: هر سيم‌کارتي که اپراتورها واگذار کند و شماره داشته باشد جزو آمار لايسنس محسوب مي‌شود و در رابطه با سيم‌کارت‌هاي قاصدک و امين نيز اين قانون وجود دارد.
۱۳۸۹/۹/۱۹ - ۱۳ : ۵۷
به منظور کاهش هزينه‌هاي مخابرات براي مشترکان کم کارکرد صورتحساب صادر نمي‌شود
شرکت مخابرات استان تهران از آذرماه امسال براي مشترکان تلفن ثابت که هزينه تلفن آنان کم‌تر از 3 هزار تومان است قبض صادر نمي‌کند.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۴۰
برای آنهایی که می خواهند سهام بخرند همه چیز درباره عرضه و خرید سهام همراه اول در فرا بورس
عرضه قریب‌الوقع 5 درصد سهام همراه اول در فرابورس موجی در میان آحاد مردم ایجاد کرده و اکثر متقاضیان تهرانی خرید سهام این شرکت در گیرودار آلودگی هوا، با مراجعه به محل شرکت فرابورس و شرکت‌های کارگزاری سوالات متعددی مطرح می‌کنند که ناشی از ناآگاهی از چندوچون معاملات سهام است.
۱۳۸۹/۹/۱۷ - ۱۱ : ۸
اسامی برندگان جوایز چهارمین جشنواره مشترکان خوش حساب همراه اول (طرح همراه میلاد) اعلام شد.
۱۳۸۹/۹/۱۶ - ۱۱ : ۲۶
به گفته معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات براساس مذاکرات انجام شده در کمیسیون تنظیم مقررات با فعالیت اپراتورهای مجازی در حوزه تلفن همراه موافقت شده، که به زودی آیین نامه مربوطه آن نیز توسط رگولاتوری ابلاغ خواهد شد.
۱۳۸۹/۹/۱۵ - ۱۰ : ۴۳
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارایه سیم‌کارت‌های ویعه‌دار مختص به همراه اول نیست و هر اپراتوری می‌تواند با هماهنگی رگولاتوری سیم‌کارت ودیعه‌دار بدهد.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۵۲
مدیرعامل همراه اول روز گذشته در مراسم معارفه فرصت‌های سرمایه‌گذاری همراه اول در فرابورس، آخرین وضعیت عملیاتی، مالی و برنامه‌های آینده این شرکت را در آستانه عرضه 5 درصد سهام در فرابورس بیان کرد که مشروح این گزارش را در ادامه می‌خوانید.
۱۳۸۹/۹/۸ - ۱۱ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي