سرویس ICT بين الملل
شبکه های نسل پنجم تلفن همراه قرار است با سرعتی بیش از حد تصور قبلی راه اندازی شود و توکیو در سال 2020 به یکی از اولین شهرهای تحت پوشش این شبکه مبدل می شود.
مجمع جهانی استانداردسازی مخابرات سال ۲۰۱۶ (WTSA-۱۶) به منظور تعیین راهبردهای بخش استانداردسازی اتحادیه بین‌المللی ارتباطات (ITU) در شهر حمامه – تونس آغاز بکار کرد.
۱۳۹۵/۸/۹ - ۸ : ۴۵
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: سرمایه‌گذاری MTN در اپراتور فیبر نوری
رییس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی از قصد MTN برای سرمایه‌گذاری در اپراتور فیبر نوری ایران خبر داد.
۱۳۹۵/۸/۸ - ۶ : ۳۳
سومین سمپوزیوم جهانی استانداردسازی (GSS) با حضور دبیرکل اتحادیه بین‌المللی ارتباطات (ITU) و وزیر ارتباطات تونس در شهر حمامه کشور تونس آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۶ : ۴۷
در روسیه اتفاق می‌افتد خداحافظی با امواج آنالوگ
امواج آنالوگ در سال ۲۰۱۸ میلادی در روسیه خاموش می‌شود.
۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۰ : ۴۵
مذاکرات طولانی مقامات ایرانی برای یافتن یک سرمایه گذار خارجی برای اپراتور چهارم تلفن همراه در حال به نتیجه رسیدن است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۴ : ۱۲
از فعالیت شرکت های مخابراتی در ماه سپتامبر، آمار و ارقامی به دست آمده که نشان می دهد شرکت‌های فعال در منطقه آسیا-اقیانوسیه با سوددهی، کار خود را در ماه گذشته به پایان رسانده‌اند.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۱ : ۳
گروه ودافون با یک شرکت خدمات اینترنتی ایرانی برای کمک به بهبود شبکه‌های داخلی این شرکت به توافق رسیده و نخستین شرکت غربی بزرگی است که پس از اقدام ماه جاری آمریکا در تسهیل تجارت شرکتهای بین المللی در ایران، وارد بازار این کشور می شود.
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۲۳ : ۳۸
«وودافون» (Vodafone)‌ یکی از بزرگ‌ترین و سرشانس‌ترین شرکت‌های مخابراتی دنیا به حساب می‌آید که در کشورهای مختلف فعالیت می‌کند و تا پایان سال ۲۰۱۴ میلادی بیش از ۴۳۵٫۹ میلیون مشترک داشته است. شرکت وودافون در حال حاضر در بیش از ۲۶ کشور دنیا فعالیت می‌کند و در ۵۰ کشور هم شرکت‌های همکار دارد. حتی بد نیست بدانید که این شرکت ۴۲ درصد از سهام شرکت Verizon که یکی از اپراتورهای بزرگ موبایل در ایالات متحده است را در اختیار دارد.
۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۲۰ : ۳
دستگاه کیوسک تلفن همگانی توسط مخابرات منطقه تهران و البرز در مسیر کربلا نصب می شود.
۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۲۰ : ۲۱
مدیرعامل شرکت ملی پست از علاقمندی یکی از اپراتورهای تلفن همراه برای فعالیت به عنوان اپراتور خصوصی پست خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۲۱ : ۵۸
امروزه نیازهای مشتریان پست به سرعت در حال تغییر است. فناوری‌های پیشرفته اطلاعات و ارتباطات نوع جدیدی از مصرف‌کننده را ایجاد کرده که برای آنها توزیع در منزل کافی نیست بلکه می‌خواهند در هر زمان و مکانی که نیاز داشته باشند، به آنان خدمت‌رسانی شود. آنها خواستار خدماتی انعطاف‌پذیرتر و شخصی‌تر هستند.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۰ : ۷
یک منبع آگاه به رویترز اظهار کرد شرکت یاهو سال گذشته یک برنامه نرم‌افزار سفارشی را طراحی کرد تا همه ایمیل‌های دریافتی کاربرانش را برای اطلاعات خاصی که در اختیار مقامات امنیت اطلاعات آمریکا قرار می‌دهد، جست‌ و جو کند.
۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۹ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از تصویب پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران در رابطه با پست و تجارت الکترونیک در 'اجلاس جهانی پست ' در استانبول خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۷ : ۰
جی جانسون وزیرامنیت داخلی آمریکا اعلام کرد، هکرها در سیستم رای گیری انتخابات آمریکا جاسوسی کردند، اما هیچ نشانه ای از دستکاری اطلاعات مربوط به آرا وجود ندارد.
۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۱ : ۴۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شرکت در بیست و ششمین کنگره جهانی پست که در استانبول ترکیه در حال برگزاری است، عازم این کشور شد.
۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۱ : ۳۵
مدير عامل مخابرات ايران در ديدار با مدير عامل شرکت اسکراتل اسلووني گفت: تمرکز مخابرات ايران بر حوزه FTTH است.
۱۳۹۵/۷/۵ - ۲۳ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي