سرویس ICT بين الملل
يک شرکت اينترنتي قصد دارد اينترنت ماهواره اي پرسرعت را در سه ماهه دوم ???? براي خاورميانه و آفريقا به طور رايگان فراهم کند.
امضای 5 سند همکاری میان ایران و سوریه پروانه اپراتور تلفن همراه سوریه به ایران واگذار شد
به‌منظور توسعه روابط و گسترش مناسبات، پنج سند همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱ : ۵۲
آخرین آمار جدول توزیع اندروید نشان می‌دهد که نسخه Froyo اندروید که می 2010 توسط گوگل منتشر شد، در لیست وجود ندارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰ : ۴۷
يک زن آمريکايي اهل ايالت فلوريدا وقتي که با مخالفت کارکنان فروشگاهي براي تعويض رايگان گوشي آيفون آسيب ديده اش مواجه شد با خودروي شاسي بلندش وارد فروشگاه مذکور شد و به آن خسارت وارد کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۵۱
سازمان توسعه و تجارت ملل متحد (آنکتاد)، ایران را در میان 10کشور برتر آسیا و اقیانوسیه از حیث آمادگی در تجارت الکترونیکی با رتبه جهانی 77 اعلام کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۷ : ۳۳
روز پنج شنبه بعداز ظهر اتفاق عجيبي در برخي کشورهاي شمال، جنوب و شرق آسيا افتاد و دسترسي به 256 سايت که اکثر آنها حاوي محتواي مستهجن و هرزه نگارانه بودند ناگهان غيرممکن شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵ : ۱۲
مديران سايت افشاگر ويکي‌ليکس يک بار ديگر با اعلام قصد خود براي انتشار اطلاعات خصوصي صدها هزار کاربر تاييد شده اين سايت که عموما چهره هاي مشهوري هستند خبرساز شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۳۹
شرکتهاي فرانسوي از اين پس بايد اين حق را براي کارمندانشان به رسميت بشناسند که در تعطيلات آخر هفته، اجباري به چک کردن گوشي‌شان نداشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴ : ۲۴
تحولاتی که دنیای تکنولوژی در سال 2016 تجربه کرد، گستردگی فراوانی داشت و شاید هیچگاه نتوان به همه آنان پرداخت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴ : ۱۵
آمار و ارقام فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 2016 نشان می دهد که کشورهای درحال توسعه با 2.5 میلیارد کاربر، دارای بیشترین کاربران اینترنت هستند، درحالی که کشورهای توسعه یافته یک میلیارد کاربر اینترنت دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱ : ۲۹
دسامبر ماه پیش‌بینی‌های صنعتی است و پیشرفت‌ در زمینه‌های مختلف فناوری و یا زنگ خطرهای اقتصادی اعلام می‌شود. یکی از این خبرها خاموشی 24ساعته اینترنت در سال 2017است.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۲۱ : ۳۳
همزمان با گسترش انتشار اخبار جعلي در اينترنت که منجر به فريب افکار عمومي مي شود، موتور جستجويي موسوم به hoaxy راه اندازي شده که مي تواند اين موضوع را به کاربر اطلاع دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷ : ۴۶
مقامات سازمان‌هاي جاسوسي و اطلاعاتي آمريکا پس از مدتها متهم کردن روس ها به دخالت در هک کردن شبکه‌هاي رايانه اي احزاب دموکرات و جمهوري خواه ايالات متحده، اين بار شخص پوتين را در اين زمينه متهم کردند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۷ : ۱۲
Airtel بزرگترين اپراتور مخابراتي هند با بيش از 260 ميليون مشترک، تعرفه خود را دو دلار در ماه تعيين و اعلام کرده است که مشترکان اين شرکت مي توانند با همه مشترکان اين اپراتور درسراسر کشور مکالمه رايگان داشته باشند
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۱ : ۱۳
فيس بوک باز هم به محاسبات اشتباه خود در مورد ميزان بازديد کاربران از صفحات شرکت هاي تجاري در فيس بوک و محتواي موجود در آنها اذعان کرده است.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۸ : ۶
يک ضرب المثل قديمي مي گويد برخي تصاوير به اندازه هزاران نوشته ارزش دارند. با ارائه خدمات جديد جستجو با شکلک گوگل مي توان گفت برخي شکلک‌ها به اندازه هزاران جستجو در گوگل نتيجه نمايش مي دهند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۵ : ۱۹
بررسي هاي موسسه امنيتي چک پوينت نشان مي دهد انتشار بدافزاري موسوم به Gooligan در فضاي مجازي امنيت بيش از يک ميليون حساب کاربري گوگل را به خطر انداخته است.
۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۲۱ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي