سرویس اينترنت
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد که اختلالات اينترنت که اين روزها شاهديم به دليل اعمال فيلترينگ تلگرام است.
سامانه مدیریت سرویس اینترنت مخابرات منطقه تهران به روزرسانی می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱ : ۷
شمازري از سناتورهاي آمريکايي درحال تنظيم لايحه‌اي هستند که بر اساس آن امنيت بيشتري براي اينترنت اشيا در نظر گرفته شود.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۰ : ۱۱
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید بر عرضه اینترنت با سیاست مصرف منصفانه و ارائه سرعت حداقل 512کیلوبیت بر ثانیه گفت: اپراتورها بسته به شرایط و در حوزه رقابتی می‌توانند اینترنت داخلی را تا 10 برابر حدود تعیین‌شده ارائه دهند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۹ : ۳۰
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اینکه برای گذار از سرویس های حجمی به سرویس های اتصال محور دو گام در نظر گرفته است، گفت: در گام دوم که ظرف چند ماه آینده اجرا می شود، عملا محدودیت در استفاده از ترافیک داخلی برداشته می شود.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰ : ۹
اقدامات قوه قضاييه در شبکه ملي اطلاعات تسريع رسيدگي به پرونده‌ها با ابلاغ الکترونيکي و پيامک
با پايان کار دولت يازدهم، طرح "شبکه ملي اطلاعات" به عنوان يکي از افتخارات اين دولت در وزارت ارتباطات با سکانداري محمود واعظي هم به پايان کارش نزديک مي‌شود. در راستاي توسعه و تکميل اين طرح عظيم ملي علاوه بر وزارتخانه‌هاي مختلف دولت، نهادهاي حاکميتي همچون قوه قضاييه نيز بايد همکاري کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۵ : ۴۰
با توجه به روش‌های جدید کلاهبرداری، برای جلوگیری از افتادن در دام فیشرها، هنگام خرید بلیت و تورهای مسافرتی، استفاده از صفحه کلید مجازی و خرید بلیت از سایت‌های معتبر که دارای ای‌نماد هستند، از اهمیت زیادی برخوردار است.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۵ : ۳۵
در گفت‌وگو با رییس هیأت‌مدیره شرکت مخابرات ایران مطرح شد از حذف کاغذ و پرینتر تا اینترنت ۱۰۰ مگابیتی برای خانواده‌ها
رییس هیأت‌مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم حرکت شرکت‌های اینترنتی (FCP) به سمت شبکه IP و فیبرنوری، گفت: همه شرکت‌ها می‌توانند وارد حوزه فیبرنوری شوند و قرار نیست مخابرات انحصاری ایجاد کند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۳ : ۱۸
معاون رگولاتوری گفت: به زودی اینترنت اتصال محور با سرعت‌های تا 2 مگ، 2 تا 6 مگ، 6 تا 16 مگ (تا 20 مگ) با 10 گیگ حجم خارجی و 20 گیگ حجم داخلی با قیمت‌ 20، 35 و 50 هزار تومان و یک رنج ویژه کم‌مصرف‌ها ارائه می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۲ : ۵۲
معاون وزير ارتباطات گفت: فروش اينترنت نامحدود به جاي حجمي، اين هفته به ارائه‌دهندگان اينترنت ابلاغ مي‌شود و به آنها حدود يک هفته مهلت براي اجرا داده خواهد شد.
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۱ : ۵۰
معاون وزير ارتباطات با بيان اينکه اکنون خدمات پايه مخابراتي حداقل داشتن يک ارتباط ثابت و يک ارتباط اينترنت معني مي‌شود، گفت: اپراتورها بايد مجموعه‌اي از خدمات را تعريف کنند و حاکميت نيز از باندلينگ خدمات استقبال مي‌کند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۲ : ۲۷
وزير ارتباطات خبر داد: ارائه اينترنت نامحدود تصويب شد
وزير ارتباطات تاکيد کرد مصوبه ارائه‌ي اينترنت نامحدود ثابت و تغيير مدل فروش اينترنت از حجمي به نامحدود امروز در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات به تصويب رسيده و تا يک ماه آينده اجرايي خواهد شد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۴ : ۲۲
امکان تماشاي روزانه 5 ساعت ويديو براي کاربران تغيير پرداخت هزينه اينترنت از ميزان مصرف به سرعت
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به لزوم تغيير در تعرفه‌ شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت براي مهاجرت به سمت اينترنت نامحدود در راستاي پرداخت هزينه بر اساس سرعت و نه ميزان مصرف، گفت: در حال حاضر مبناي محاسبه ما اين است که کاربر مي‌تواند تا پنج ساعت روزانه تماشاي ويديو داشته باشد و تنها براي مصرف بيشتر بايد هزينه اضافي بپردازد.
۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۲ : ۳۶
بسته‌هاي اينترنتي از دو تا ?? مگ مدل تعرفه‌گذاري اينترنت ثابت نامحدود نهايي شد
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت از نهايي شدن مدل تعرفه‌گذاري نامحدود اتصال داده در بخش ثابت و تعيين کف و سقف سرعت در بسته‌ها خبر داد و اظهار کرد: تاکنون سه بسته پيشنهاد شده که بر اساس سرعت تا دو مگابيت در ثانيه، تا شش مگابيت در ثانيه، ?? مگابيت در ثانيه را در بر مي‌گيرد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۲۰ : ۱۶
وزير ارتباطات تشريح کرد: نحوه محاسبه اينترنت نامحدود
وزير ارتباطات، برنامه مدنظر براي تدوين نحوه محاسبه اينترنت نامحدود و توقف اينترنت حجمي را براي کاربران تشريح کرد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵ : ۱۶
معاون وزیر ارتباطات گفت: سرانه دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت با رشد 35برابری به 35کیلوبیت برثانیه طی 4سال اخیر رسیده است.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۱ : ۰
معاون شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هر مصوبه‌ای توسط کمیسیون تنظیم مقررات تصویب شود، منافع شرکت‌های FCP و منافع مشترک را در نظر می‌گیرد، گفت: اگر سازمان تنظیم مقررات مصوبه‌ای برای ارائه‌ی سرویس نامحدود ارئه دهد، ساختار دریافت اینترنت از زیرساخت و واگذاری به مشترکان تغییر خواهد کرد و مخابرات نیز تابع تصمیمات جدید خواهد بود.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۴ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي